Coralejo

Wszystkie tematy związane z wyspami Fuerteventura i Lanzarote
mateo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sob, 24 paź 2009, 17:55
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Coralejo

Post autor: mateo » pt, 22 paź 2010, 18:34

Witam wszystkich :) mam pytanie czy ktoś z Was mieszka w Corralejo ? Będę tam na święta Bożego narodzenia :) czekam na odpowiedzi byłem już tam raz ale wtedy nie spotkałem żadnego Polaka :) pozdrowienia
<< Życie to ciągła podróż nigdy nie wiadomo dokąd nas zaprowadzi >>

cdmitrz
Gość
Gość
Posty: 1
Rejestracja: ndz, 20 mar 2011, 21:36

Re: Coralejo

Post autor: cdmitrz » ndz, 20 mar 2011, 21:46

mateo pisze:Witam wszystkich :) mam pytanie czy ktoś z Was mieszka w Corralejo ? Będę tam na święta Bożego narodzenia :) czekam na odpowiedzi byłem już tam raz ale wtedy nie spotkałem żadnego Polaka :) pozdrowienia
:( Widzę, że chyba się nie udało znaleźć rodaków... ale mam prośbę... wybieram się do Corralejo na Wielkanoc, a co za tym idzie jako katolik chciałbym uczestniczyć tam w mszy - nawet po Hiszpańsku, ale o zgrozo nie mogę znaleść tam Kościoła, czy jest w tej miejscowości?? Znalazłem jedynie ul Kościelną (tak mi się wydaje)?? Pozdrowionka!!

estrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 172
Rejestracja: czw, 7 paź 2010, 15:27

Re: Coralejo

Post autor: estrella » ndz, 20 mar 2011, 22:34

witam,

Corralejo jest prawidlowo, poprawa nazwy watku?
Betancuria, piekny, stary kosciol, bylam tam - moze to odpowiedz na Wielkanoc, no ale musisz sie ruszyc z fotela- ale warto.

pozdrawiam
e.

estrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 172
Rejestracja: czw, 7 paź 2010, 15:27

Re: Coralejo

Post autor: estrella » pn, 21 mar 2011, 11:40

Witam,

Semana Santa - tydzien swiety wielkanocny, duzo prozesji, piekne sa, Polska i Hiszpania robia to jeszcze po staremu, moze ktos wie wiecej na Feuerte?
Wiem tylko ze napewno beda w Betancuria, ale nic dokladnego.

pozdrawiam -
estrella

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości