praca i pobyt

Wszystkie tematy związane z życiem na Kanarach
dalton1967
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wt, 14 lis 2006, 10:58
Lokalizacja: hiszpania-malaga
Kontaktowanie:

praca i pobyt

Post autor: dalton1967 » śr, 15 lis 2006, 13:02

Czesc pozdrawiam jestem tutaj od niedawna i mam pytanie jak jest z praca na wyspah i kiedy najlepiej jehac hodzi mi w jakiej poze roku i na jaka prace mozna liczyci jaka wyspe najlepiej wybrac.piotr
dalton-piter

Awatar użytkownika
camilozeta
Administrator
Administrator
Posty: 974
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 02:36
Kontaktowanie:

Post autor: camilozeta » czw, 16 lis 2006, 08:38

Zalezy czy znasz jezyk, czy nie. Jesli nie znasz, to raczej ciezko jest. Moze gdzies na budowie cos znajdziesz. Jezeli znasz to sobie cos znajdziesz praktycznie w kazdym zawodzie, chociaz nie jest rozowo i naszukac sie raczej trzeba.

Jesli chcesz wybrac wyspe pod katem pracy, to zalezy od zawodu. Mysle, ze Gran Canaria lub Teneryfa, bo sa najwieksze i najwiecej firm, chociaz czasem i na mniejszych moze byc latwiej, bo brakuje ludzi do pracy. Trudno jest cos konkretnie powiedziec, musialbys z jakims specjalista od zatrudnienia porozmawiac :-)

Idz do ktorejs "agencia de trabajo temporal", ktorych jest sporo. Tam cos doradza.

Pozdrawiam, Camilo
http://www.camilozeta.com/ - Podróżując przez życie...
Obrazek

malenka
Gość
Gość
Posty: 1
Rejestracja: sob, 25 lis 2006, 19:47

Post autor: malenka » sob, 25 lis 2006, 19:53

Hej!
Ja w zeszłym roku pracowałam w Hiszpanii w hotelarstwie a dokładniej w restauracji.
Znam trochę język hiszpański ale nie śpiewająco.
Czy możesz mi powiedzieć jakie są moje szanse na pracę w sektorze turystycznym na Wyspach Kanaryjskich?
Mam referencje z pracy w tym hotelu w którym pracowałm podczas mojego pobytu w Hiszpanii - referencje są w języku hiszpańskim.
Jak oceniasz moje szanse na znalezienie pracy? :wink:
Malenka

Awatar użytkownika
camilozeta
Administrator
Administrator
Posty: 974
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 02:36
Kontaktowanie:

Post autor: camilozeta » ndz, 26 lis 2006, 19:34

Wiesz, o szansach to trudno jest mowic, bo to zalezy tez w duzej mierze od szczescia. Jesli znasz hiszpanski i potrafisz sie w nim porozumiec to cos pewnie znajdziesz. Nic bardziej konstruktywnego nie potrafie powiedziec, musialabys pobyc jakis czas i poroznosic CV, a wtedy sie przekonasz :-)
http://www.camilozeta.com/ - Podróżując przez życie...
Obrazek

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości