Przeprowadzka - która wyspa?

Wszystkie tematy związane z życiem na Kanarach
Leon Kanarski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: śr, 5 wrz 2018, 21:24

Przeprowadzka - która wyspa?

Post autor: Leon Kanarski » pn, 10 wrz 2018, 10:53

Cześć,

planuję przeprowadzkę na wyspy. Od początku nastawiłem się na południową część Gran Canarii. Dlaczego akurat tam?.. w sumie nie wiem :) Pewnie trochę dlatego, że tam akurat byłem na urlopie i bardzo miło to miejsce wspominam.
Ale może polecicie jakąś inną wyspę na pobyt dłuższy niż wakacyjny? Do pracy potrzebuję internetu, więc musi to być miejsce gdzie nie będzie z tym problemu. Dodatkowo ma być ładnie, miło, ciepło i... i ogólnie tak żeby nie chciało się pracować tylko żyć :)
Zapraszam do śledzenia mojej przygody, którą jest przeprowadzka na Wyspy Kanaryjskie.

Awatar użytkownika
camilozeta
Administrator
Administrator
Posty: 974
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 02:36
Kontaktowanie:

Re: Przeprowadzka - która wyspa?

Post autor: camilozeta » pn, 10 wrz 2018, 12:22

Hej

No to powodzenia! Ja tam wole polnoc GC bo nie jest jak w piekarniku i chmurki troche schladzaja upaly. Wole miasta wiec Las Palmas jest jedyna alternatywa na GC.

Salu2
http://www.camilozeta.com/ - Podróżując przez życie...
Obrazek

Nolimit
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 162
Rejestracja: pt, 15 sty 2010, 15:29

Re: Przeprowadzka - która wyspa?

Post autor: Nolimit » śr, 10 paź 2018, 19:35

Dziwne troche pytanie. Gusta sa rozne wiec ciezko cokolwiek doradzic nie znajac Twoich preferencji. Podazajac za statystyka to wiekszosc wyjezdza po slonce wiec mysle ze na poczatek odpowiednia lokalizacja to poludnie i tylko tam jesli chodzi o GC i Teneryfe. Jesli wolisz chmury deszcz, duza wilgotnosc to wybierz inne miejsca na wyspie. Jak nacieszysz sie sloncem i ci sie znudzi to zmienisz miejscowke. Zawsze sie dziwie jak to ludzie wszystko planuja dokladnie przed przyjazdem, a wiadomo ze zycie zweryfikuje i co podoba ci sie dzis za miesiac ci sie opatrzy. I bedziesz chcial cos zmienic, ulepszyc, dostosowac pod siebie.Albo zwyczajnie bedzie cie wkurzac sasiad :D Ja na poczatek bralbym poludnie jesli chodzi o GC i Teneryfe. Na Fuercie lepiej IMO polnoc. Pojezdzij pozwiedzaj, nie bierz od razu mieszkania z umowa wiazaca na rok :D Skoro mozesz pracowac wszedzie i potrzebny Ci net tylko to nic cie nie ogranicza - czego chciec wiecej. Ja tam nie lubie uwiazania bo czasem mozna sie wpakowac. Najpierw ci sie podoba a pozniej sie meczysz - a nie mozesz wyjsc bo umowa, kaucja wpizdu, fochy glupie miny wynajmujacych :D Po co Ci to. Swoja droga teraz to raczej patrzy sie na to gdzie sa miejsca za dobra cene niz na to gdzie bym chcial... Bo chciec mozesz ale moc wynajac to juz co innego.

margorav
Gość
Gość
Posty: 2
Rejestracja: wt, 25 cze 2019, 11:01
Kontaktowanie:

Re: Przeprowadzka - która wyspa?

Post autor: margorav » wt, 2 lip 2019, 12:17

jak dla mnie południe GC jest idealne, ale to jak mówiliście wcześniej, zależy kto co lubi.

Powering
Gość
Gość
Posty: 3
Rejestracja: ndz, 3 maja 2020, 01:32

Re: Przeprowadzka - która wyspa?

Post autor: Powering » sob, 30 maja 2020, 18:31

Co do Las Palmas zgadzam się, południe GC niestety nie dla mnie z uwagi na temperatury. Różnica jest spora. Fajnie się tam wybrać, ale objazdówką dla urozmaicenia wolnego czasu.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości