Wlasna firma

Wszystkie tematy związane z wyspą Gran Canaria
wiedzminbaluty
Gość
Gość
Posty: 2
Rejestracja: wt, 13 cze 2017, 13:57

Wlasna firma

Post autor: wiedzminbaluty » wt, 13 cze 2017, 15:03

Witam chcialbym sie zapytac jak jest na gran canari z otwarciem swojego biznesu lub restauracji?? Czy trudno o zezwolenia czy jak ma sie odpowiedniu budzet to wszystko jest do zalatwienia?? Zgory dziekuje i pozdrawiam

robmarkro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 175
Rejestracja: pn, 31 sie 2015, 10:47

Re: Wlasna firma

Post autor: robmarkro » czw, 13 lip 2017, 18:56

Byla kiedys polska restauracja Robert w San Agustin. Upadala bo za porcje pierogow kazali placic 7 euro czyli tyle co za caly szedzki bufet w restauracji obok

Nolimit
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 162
Rejestracja: pt, 15 sty 2010, 15:29

Re: Wlasna firma

Post autor: Nolimit » pn, 28 sie 2017, 14:54

Mysle ze to nie przez ceny upadla a przez lokalizacje. Malo kto jadac nad ocean chce siedziec w piwnicy bez dostepu do swiatla dziennego w brudnym centrum handlowymm, ktore lata swietnosci ma juz dawno za soba... Zreszta w hotelach jak przedmowca mowi - jak to w Hiszpanii sa bardzo dobre posilki i tanie.

Natomiast jak uwazam, ze jednak sporo ludzi wyleczylo sie z Allin... i woli zjesc cos fajnego, nawet zaplacic wiecej niz siedziec na glosnej 'stolowce' w hotelu, lub u Chinczyka 7 e za bufet i sie napchac... Jednak musi byc lokalizacja (nie w piwnicy). Zreszta 7 e za pierogi to chyba nie duzo - bez przesady. U w PL porcja pierogów kosztuje niekiedy 50 zł i nikt nie marudzi.

robmarkro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 175
Rejestracja: pn, 31 sie 2015, 10:47

Re: Wlasna firma

Post autor: robmarkro » wt, 29 sie 2017, 07:48

w pazdzierniku jadlem pyszne pierogi w barze mlecznym w Krakowie na Grodzkiej za 10 zlotych. Tylko kretyn zaplaci za pierogi 50 zlotych

Nolimit
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 162
Rejestracja: pt, 15 sty 2010, 15:29

Re: Wlasna firma

Post autor: Nolimit » czw, 31 sie 2017, 13:31

W barze mleczym... sluchaj bary mleczne maja dotacje i to spora wiec ceny sa niskie... Jak to mozna porownywac? Polakowi na kanarach nikt dotacji nie da. Tak samo jak w PL - w zwyklej rastauracji. Cena jest rynkowa - wiadomo ze musi byc z marza. Konkurencja jest duza wiec by to zweryfikowala - od razu kto ma za wysokie ceny. Takie prawo rynku. A porownywac bufet Chinczyka do potrawy regionalnej to dosc slabo... Wiadomo ze Chinczyk zawsze ma duzo i tanio - ale czy w dobrej jakosci? Jakas przyjemnosc z jedzenia, uzytkowania? Typowa masowka. Wg mnie to lokalizacja byla gwozdziem do trumny, w ciemnym centrum z poprzedniej epoki i to jeszcze w piwnicy - bez nawigacji nawet ciezko trafic bylo ;)

robmarkro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 175
Rejestracja: pn, 31 sie 2015, 10:47

Re: Wlasna firma

Post autor: robmarkro » czw, 31 sie 2017, 14:48

zgadza sie , bary mleczne maja dotacje i dlatego ja tam jadam jak jestem w Polsce. Musialbym na glowe upasc zenby za pierogi 50 zl zaplacic

Nolimit
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 162
Rejestracja: pt, 15 sty 2010, 15:29

Re: Wlasna firma

Post autor: Nolimit » czw, 31 sie 2017, 14:51

No i masz odpowiedz. Jak by Polakowi dali dotacje tez by mial pierogi za 2 e a nie za 7...

robmarkro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 175
Rejestracja: pn, 31 sie 2015, 10:47

Re: Wlasna firma

Post autor: robmarkro » czw, 31 sie 2017, 15:50

ale ty mozesz jadac pierogi i za 100 zlotych. Jak szalec to szalec

Herkules
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 73
Rejestracja: sob, 19 gru 2015, 17:03

Re: Wlasna firma

Post autor: Herkules » czw, 31 sie 2017, 17:27

Masz problem do kolegi z forum czy ze sobą?
Żona okres ma?

robmarkro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 175
Rejestracja: pn, 31 sie 2015, 10:47

Re: Wlasna firma

Post autor: robmarkro » pt, 1 wrz 2017, 09:03

a po co mi zona ? Zeby mi sie ktos obcy po mieszkaniu krecil ? )))))))

Nolimit
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 162
Rejestracja: pt, 15 sty 2010, 15:29

Re: Wlasna firma

Post autor: Nolimit » pt, 1 wrz 2017, 11:46

No Rob ma ewidentnie jakis problem z emocjami - to widac. Moze za dlugo w jednym miejscu, wypalenie jakies? Ale czemu to zrzucac na innych kąśliwymi uwagami? Wytłumaczyłem koledze, z jakiego powodu bar mleczny ma tanio - a ten ze moge jesc nawet za 100 zł... Co to wnosi do dyskusji. Zwykle 'dowalenie' - bez sensu. Ale na prawdę - wg mnie to bez sensu. Na stres polecam duze porcje magnezu. Ja juz nie bede odpowiadal Robmarkro to widze ze wszystko za bardzo bierze do siebie i nie traktuje tego jak zwykla dyskusje tylko 'walke o przetrwanie'. Pozdrawiam Panowie i na prawdę nie chodzi o aby zniżać dyskusję do takiego poziomu.

robmarkro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 175
Rejestracja: pn, 31 sie 2015, 10:47

Re: Wlasna firma

Post autor: robmarkro » pt, 1 wrz 2017, 13:52

o matko. Jakie to towarzystwo delikatne. W ogole sie na zartach nie znacie. Troche luzu chlopaki

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości