Serwus

Możesz się tu przedstawić innym użytkownikom i napisać co łączy cię z Wyspami Kanaryjskimi
Awatar użytkownika
Sly
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: wt, 17 sty 2017, 13:27
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Serwus

Post autor: Sly » sob, 21 sty 2017, 21:47

Jako nowy obywatel na forum, pare slow o mojej osobie... Slawek zwa mnie , lat 43, mlody duchem i cialem. Byly obywatel niemiec (20lat), obecnie mieszkam z Gdansku. Od lat chodzi mi po glowie przeprowadzka na Canary. Polski czy generalnie europejski klimat , ze wszystkim wokol, nie odpowiada mi z wielu zroznicowancyh powodow. Wybralem Teneryfe na miejsce w ktorym chcialbym prowadzic spokojne i szczesliwe zycie do dnia ostatniego. Z zawodu jestem tapicerem samochodowym po ukonczonej szkole zawodowej z Berlinie. Specjalizacja auta, oldtimery, łodzie ,jachty ,samoloty. Szukam znajomosci na wyspie , jak i wszelkich informacji odnosnie zycia,pracy i wypoczynku na TE :D Dodam ze spedzilem pol roku na majorce laaata temu , jako pracownik PR, dluzszy kontakt z Hiszpania juz byl :mrgreen: Co do jezykow obcych to polski oraz niemiecki, powiedzialbym dwa jezyki ojczyste :wink: hiszpanski w trakcie nauki.
Pozdrawiajac wszystkich serdecznie, czekam na wszelkie wiesci z wyspy.
Sławek

Awatar użytkownika
camilozeta
Administrator
Administrator
Posty: 974
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 02:36
Kontaktowanie:

Re: Serwus

Post autor: camilozeta » sob, 21 sty 2017, 21:50

Hej

No to powodzenia w nauce języka a potem w realizacji planów :) Pojeździj póki co wypoczynkowo na Kanary i zapoznaj się z nimi na żywo.

Salu2
http://www.camilozeta.com/ - Podróżując przez życie...
Obrazek

Awatar użytkownika
Sly
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: wt, 17 sty 2017, 13:27
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Serwus

Post autor: Sly » sob, 21 sty 2017, 22:01

Dziekuje bardzo, damy rade! :mrgreen: do odwaznych swiat nalezy.

Awatar użytkownika
evelyss
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pt, 5 sie 2016, 10:20
Kontaktowanie:

Re: Serwus

Post autor: evelyss » wt, 24 sty 2017, 09:59

Ważne że masz konkretne plany i cel! Teraz pomału dąż do celu, ucz sie języka i spróbuj zdobyc jakies znajomości byle nie przyjeżdżać bez żadnych perspektyw :)

Awatar użytkownika
Sly
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: wt, 17 sty 2017, 13:27
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Serwus

Post autor: Sly » wt, 24 sty 2017, 22:24

Dobry plan to podstawa :D Od dawna mysle o wyspach a ze one do mnie nie chca jakos przyjsc , musze sam sie tam wybrac obadac grunt :lol: . Plan jest, jestem tez pozytywnie nastawiony i pelen optymizmu :mrgreen: Jak dotychcasz , wszystkie wieksze 'plany' udalo mi sie zrealizowac, aczkolwiek nieraz trwalo to dlugie lata, ale cel zostal osiagniety. Podchodze do sprawy na luzie. Damy rade, bedzie Pan zadowolony mowie sobie i do przodu :wink:

Herkules
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 73
Rejestracja: sob, 19 gru 2015, 17:03

Re: Serwus

Post autor: Herkules » śr, 25 sty 2017, 17:51

U mnie ten plan przeciąga sie od jakiegoś 2006(już zapomniałem -chyba dłużej.chociaż byłem dopiero w 2007) roku...a po drodze sie tyyyle działo ...
Ale już niedługo !może rok,a moze 10 następne .układam to po swojemu.przecież nie pojadę tam pracować !hehe
Ale nie polecam samotnym...cieżko znaleźć połówkę .łatwiej zero7 ale to tam sie mówi 70" i to niestety bez stanika.ble
Niemieckie lub angielskie i ruskie(te młodsze )albo czarne ale trzeba zapłacić za czekoladke
Włóczylem sie tam z kolesiami i sam troszke po imprezach i nie tylko .czuje sie jakotako doświadczony
100 e za h
Ale w klubie 100 e wydasz nie wychodząc nawet nawiany i nie zaspokojony.
Hehe
Takie tam spostrzeżenie spod lady

Awatar użytkownika
Sly
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: wt, 17 sty 2017, 13:27
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Serwus

Post autor: Sly » śr, 25 sty 2017, 19:51

Dlugo sie kolega zbiera do przeprowadzki :roll: latka leca , emerytura tuz za pasem trzeba wiac w cieple hehe a polowke znajdziesz w kazdym monopolowym wiec nie widze problemu :lol: :lol: :lol: odnosnie 100euraka... czy nie prosciej zaprosic jakas pania na polowke, dobry bajer i masz ubaw po taniosci :mrgreen:

Herkules
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 73
Rejestracja: sob, 19 gru 2015, 17:03

Re: Serwus

Post autor: Herkules » śr, 25 sty 2017, 21:51

Taa
W jakim języku i jakiej narodowości ta panna miała by być?
Ubaw ?chyba jeszcze "na połówkę"nie zaprosilem panny nigdy...musze spróbować .oczywiscie mówię o podrywie
Co do życia na kanarach.zawsze fajnie miec jakąś ciepłą alternatywę

Awatar użytkownika
Sly
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: wt, 17 sty 2017, 13:27
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Serwus

Post autor: Sly » czw, 26 sty 2017, 19:23

ja bym sprobowal w jezyku francuzkim, z wiekszoscia da sie swietnie porozumiec , narodowosc jest tu mniej istotna :P A tak odnosnie zycia na kanarach , nachodza mnie ciagle nowe pytania.. np. jak tam u nich z czasem letnim i zimowym? pzestawiaja zegarki? czy jak u nas robi sie wczesniej ciemno blizej zimy itp ? hmmm :roll:

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości