PSY

Wszystkie tematy związane z życiem na Kanarach
Mila21
Gość
Gość
Posty: 2
Rejestracja: sob, 14 lis 2015, 20:33

PSY

Post autor: Mila21 » pn, 16 lis 2015, 12:03

mam pytanie , jak na kanarach wygląda sprawa hodowli psów ?
Czy mają tu odziały FCI ? Czy są organizowane wystawy ? Jaki mają stosunek do psów rodowodowych - czy jest im może wszystko jedno .
Jakie rasy są tu najbardziej popularne ?
Czy ktoś z Was transportował dużego psa na wyspę ? I jak tego dokonał ?

Będę wdzięczna za każdą odpowiedź :)

graha77
Gość
Gość
Posty: 2
Rejestracja: pn, 1 lut 2016, 11:08

Re: PSY

Post autor: graha77 » pn, 1 lut 2016, 13:55

Także intereuje mnie ten temat ponieważ chce się przeprowadzić na Fuerteventuę z całą rodziną co znaczy że też z psem i kotem :) Mój pies to Wyżeł Waimarski ważacy 40 kg i nie mam pojęcia jak moge go przetransportować i jak patrzą na psy osoby wynajmujące mieszkania ? bede wdzięczna za każdą wskazówkę Pozdrawiam Serdecznie

Awatar użytkownika
Dzidek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 488
Rejestracja: wt, 23 lis 2010, 09:34
Lokalizacja: Polska

Re: PSY

Post autor: Dzidek » pt, 5 lut 2016, 11:05

Witam
graha77 pisze:Także intereuje mnie ten temat ponieważ chce się przeprowadzić na Fuerteventuę z całą rodziną co znaczy że też z psem i kotem :) Mój pies to Wyżeł Waimarski ważacy 40 kg i nie mam pojęcia jak moge go przetransportować i jak patrzą na psy osoby wynajmujące mieszkania ? bede wdzięczna za każdą wskazówkę Pozdrawiam Serdecznie
Można samolotem trzeba poszukać,dokładnie nie wiem ,znajomi przywiezli.Promem,bez żadnych kombinacji ja sam tak przywiozłem.Mogą być problemy z wynajmem gdyż wiele osób zastrzega brak zwierząt,ale wszystko jest do wynegocjowania.
Pozdrawiam
Widzisz? Nie widzę...Aaaaaa widzisz

gabi389
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr, 18 maja 2016, 11:53

Re: PSY

Post autor: gabi389 » sob, 4 cze 2016, 19:28

Ja znalazłam mieszkanie z psem w 10 dni jeszcze z Polski. Było oczywiście napisane że bez zwierząt ale udało nam się uprosić właściciela. Nasz pies nie waży 2 kg tylko 20 więc też mały nie jest. Nie było problemu ze znalezieniem mieszkania z psem większym problemem było znalezienie mieszkania do 400e.Lecimy samolotem z psem Air Berlin promem jakieś niebotyczne pieniądze kosztuje . Już mamy kupione bilety, bilet dla psa kosztuje jakieś 750 zł, Trzeba tylko transporter zakupić i można lecieć. Wiadomo paszport itd co dokładnie to sama nie wiem na dniach bede dzwonic do inspektoratu. Jest bardzo fajna stronka na FB gdzie szybko znalazłam mieszkanie :)

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości