Potrzebny kontakt do jakiegos Polaka w Las Palmas

Wszystkie tematy związane z życiem na Kanarach
biga
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sob, 13 sty 2007, 12:15

Potrzebny kontakt do jakiegos Polaka w Las Palmas

Post autor: biga » sob, 13 sty 2007, 12:17

Czy zna ktoś z was Polaka na Grand Canarii który mógłby pojechać do kliniki "Catalina" w Las Palmas gdzie leży nasz kolega i pomóc w dogadaniu się z lekarzami. Niestety wszyscy tam mówią po hiszpańsku. Sprawa b.pilna.
Mój numer +48 602 418811

Awatar użytkownika
camilozeta
Administrator
Administrator
Posty: 977
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 02:36
Kontaktowanie:

Post autor: camilozeta » sob, 13 sty 2007, 13:41

Podaj jakis numer stacjonarny, moze byc polski, to zadzwonie i pogadamy. Mieszkam tuz obok tej kliniki.

Pozdrawiam, Camilo
http://www.camilozeta.com/ - Podróżując przez życie...
Obrazek

biga
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sob, 13 sty 2007, 12:15

Post autor: biga » sob, 13 sty 2007, 14:14

Nie jestem pod zadnym stacjonarnym na razie ale mam np. skypa.

Moge tez zadzwonic do Ciebie jak mi podasz jakis numer. na maila albo sms'e np.

Albo na Gadu Gadu moge przekazac informacje.

biga
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sob, 13 sty 2007, 12:15

Post autor: biga » sob, 13 sty 2007, 14:45

Juz teraz BARDZO pragne podziekowac Camilo za szybki kontakt.

Awatar użytkownika
camilozeta
Administrator
Administrator
Posty: 977
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 02:36
Kontaktowanie:

Post autor: camilozeta » sob, 13 sty 2007, 14:58

Nie ma za co, wlasnie jedziemy na imprezke, ale po drodze zajrzymy na chwile do niego.

Pozdrawiam, Camilo
http://www.camilozeta.com/ - Podróżując przez życie...
Obrazek

biga
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sob, 13 sty 2007, 12:15

Post autor: biga » sob, 13 sty 2007, 19:21

Zespół dziekuje za wizyte u naszego kolegi i dostarczenie mu lokalnego telefonu. Na pewno lepiej sie poczul wiedzac, ze nie jest sam. Mamy juz dlug wdziecznosci i o nim nie zapomniemy.

Jerry
Gość
Gość
Posty: 1
Rejestracja: sob, 13 sty 2007, 20:11

Post autor: Jerry » sob, 13 sty 2007, 20:12

Wielkie dzieki. !!

zbig
Gość
Gość
Posty: 1
Rejestracja: sob, 13 sty 2007, 20:26

Post autor: zbig » sob, 13 sty 2007, 20:28

Pozdrowienia i podziękowania dla wszystkich ! :D

Awatar użytkownika
camilozeta
Administrator
Administrator
Posty: 977
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 02:36
Kontaktowanie:

Post autor: camilozeta » sob, 13 sty 2007, 22:06

No wiec bylismy u niego i porozmawialismy chwile. Wydaje sie, ze nie jest tak zle, chociaz to tylko tak na oko. Jutro wpadniemy "w odwiedziny", to pogadamy i przekazemy Wam wiecej informacji. Na pocieszenie dodam, ze wasz czlowiek lezy w calkiem sympatycznej sali i ma do dyspozycji telewizor.

Dla wszystkich, ktorzy nie wiedza o co chodzi dodam, ze sprawa dotyczy jednego z polskich uczestnikow rajdu Dakar 2007. Nie czuje sie upowazniony przekazywac wiecej informacji. Dodam tylko, ze klinika Santa Catalina w Las Palmas de Gran Canaria "gosci" wiecej kontuzjowanych uczestnikow rajdu, jako ze znajdujemy sie najblizej trasy i to tutaj wlasnie ich transportuja samolotem w razie problemow zdrowotnych.

Pozdrawiam, Camilo
http://www.camilozeta.com/ - Podróżując przez życie...
Obrazek

biga
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sob, 13 sty 2007, 12:15

Post autor: biga » sob, 13 sty 2007, 22:45

Ja tez nie czuje sie upowazniony, ale pomagamy naszemu koledze i zeby bylo jasne o co chodzi to:

"Po około jednej czwartej długości dzisiejszego etapu załoga Diverse Extreme TVN Turbo Team Robert Górecki i Ernest Górecki jadąca Land Roverem EvoDakar wezwała pomocy. Powodem była silna gorączka u cierpiącego do kilku dni na infekcję Roberta. Helikopter ewakuacyjny zabrał go około godziny 18.30 naszego czasu do szpitala polowego w bazie Atar. Lekarz A.S.O. stwierdził 40 stopni gorączki i poważne zapalenie płuc. Nakazał odwiezienie Roberta do szpitala, bo nie chciał wziąć na siebie odpowiedzialności za pozwolenie na kontynuowanie przez niego rajdu. Wylot z bazy w Atarze do szpitala nastąpił około godziny 21.00 naszego czasu."

"W tej chwili Robert znajduje się w klinice St.Catalina w Las Palmas na Grand Canarii ( wyspy Kanaryjskie ). Cały czas przyjmuje kroplówkę z antybiotykami, oraz jest mu podawany tlen. Zdjęcie rentgenowskie pokazuje dużo białych plan w dole płuc."

Zespol po raz pierwszy startuje w rajdzie Dakar i do tego wiezie serduszko Wielkiej Orkiestry Swiatecznej Pomocy do Dakaru. Jako wklad na idee WOSP wystawiony jest samochod na aukcji.

http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=88862

Ja robie i pisze to wszystko poniewaz zalezy mi na zdrowiu Roberta, ktory udowodnil, ze Polacy potrafia i moga przy znikomym budzecie pojechac na taki rajd jak Dakar reprezentujac barwy Polski.

Postawa Camilo jest na tyle wazna podziekowan, ze robi to zupelnie dobrowolnie. Bardzo dziekuje za pomoc.

Harry
Gość
Gość
Posty: 1
Rejestracja: ndz, 14 sty 2007, 00:17

Post autor: Harry » ndz, 14 sty 2007, 00:21

Dzieki za bezinteresowna pomoc i duchowe wsparcie Naszego Kolegi, camilozeta .

Paszczak
Gość
Gość
Posty: 1
Rejestracja: ndz, 14 sty 2007, 00:37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Paszczak » ndz, 14 sty 2007, 00:39

Serdecznie dziękujemy za pomoc !

Pozdrawiam z Warszawy

pasza
Gość
Gość
Posty: 1
Rejestracja: ndz, 14 sty 2007, 11:35
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pasza » ndz, 14 sty 2007, 11:38

dziękujemy !


pozdrawiam

trasek
Gość
Gość
Posty: 1
Rejestracja: ndz, 14 sty 2007, 22:51
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: trasek » ndz, 14 sty 2007, 22:53

Szacunek!
Dziękujemy!

pozdrawiam

biga
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sob, 13 sty 2007, 12:15

Post autor: biga » pn, 22 sty 2007, 18:08

Jeszcze raz pragne podziekowac Camilo za wsparcie dla naszego kolegi.

Bylo to dla mnie duze przezycie i wyzwanie, zeby tylko za pomoca internetu pomoc komus kto jest tak daleko na swiecie.

Dziekuje takze Jerremu, Zbigowi, Harremu, Paszczakowi, Paszy i Traskowi. Za to, ze tu byli i nie pozostali obojetni w trudnych chwilach.

Pozdrawiam Polonie na Wyspach Kanaryjskich !!

Biga

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości