Polacy vs inni. Bylo: Dzidek

Tematy niekoniecznie związane z Wyspami Kanaryjskimi, rozmowy o wszystkim i o niczym
Nolimit
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 162
Rejestracja: pt, 15 sty 2010, 15:29

Re: Polacy vs inni. Bylo: Dzidek

Post autor: Nolimit » pn, 28 sie 2017, 12:19

No Ty musisz zaakceptowac zwyczaje. Natomiast afryka nie musi. Im sie wszystko nalezy. To jest ta roznica. To juz maja wpojone u siebie, i pozniej w innym kraju nic sie nie zmienia bo nadal wszystko dostaja. I co z tego siedzi taki Arab np 3cie pokolenie we Francji i nagle robi zamach bo mu jakis mula naopowiadal jacy to biali zli sa. A mieszka tyle lat we Francji, powinien byc wdzieczny rodzicom ze nie musi siedziec w szalasie w afryce tylko zyje w dobrym standardzie we Francji. No ale jednak jakos nie ma takiego podejscia woli wysadzic niewiernych a czesto rowniez siebie. Widac po tym stopien wkurzenia. Jak oni sa nabuzowani agresja. Ja juz to widzialem 10 lat temu nawet i na wakacjach, ze nienawidza typowo tych turystow ktorzy daja im chleb kupujac te kocyki. I kto tu kogo nienawidzi.

To powiedzmy sa niziny spoleczne, moga byc wkurzeni bo widza ze inni maja lepiej a oni zamknieci w gettcie - ktore sobie sami wybudowali. Natomiast np taki Benzema pilkarz. Kiedys sie zalil w wywiadzie po przegrany meczu, ze jak strzela gole to jest Francuzem a jak przegrywa to jest Arabem :D Taki koles co ma wszystko a mimo to ma uraz. To co sie dziwic wkurzeniu nizin spolecznych. Polaków tez wszedzie 'gnoja' a jakos nie zabijaja swoich' 'oprawcow' bo wiedza ze sami wybrali taki los. Ze wybrali emigracje i zaciskaja zeby i nie maja pretensji do calego swiata.

robmarkro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 175
Rejestracja: pn, 31 sie 2015, 10:47

Re: Polacy vs inni. Bylo: Dzidek

Post autor: robmarkro » pn, 28 sie 2017, 12:33

zacytuje ciebie " i nagle robi zamach bo mu jakis mula naopowiadal jacy to biali zli sa" . A polski patriota bije na ulicy dwoch idacyh gejow i krzyczy pedaly do gazu bo jakis koscielny debil napowiadal jacy to geje sa zli. W Polsce jescze patrioci gejow nie zabijaja ale w Rosji juz tak. Jakis czas temu rosyjski bialy chrzeciciajanski patriota zamordowal geja bo bycie gejem obraza patrityczne uczucia . Wszedzie sa ludzie dobrzy i bandyci.
Ostatnio zmieniony pn, 28 sie 2017, 12:36 przez robmarkro, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
camilozeta
Administrator
Administrator
Posty: 974
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 02:36
Kontaktowanie:

Re: Polacy vs inni. Bylo: Dzidek

Post autor: camilozeta » pn, 28 sie 2017, 12:34

Sorki Nolimit ze sie wetne, bo kierowales to do robmakro. Mylisz terrorystow z muzulmanami. Nie kazdy muzulmanin to terrorysta. Tylko jakis ulamek promila. Religie maja to do siebie ze manipuluja i oglupiaja. Wszystkie.

Co do Francji to rozroby tam zaczely sie od dyskryminacji imigrantow i ich podlego traktowania. Zapoznaj sie najpierw z faktami. Wszyscy naplywowi byli zawsze we Francji traktowani jako ludzie drugiej kategorii. Stad niezadowolenie spoleczne i ucieczka w religie a potem czasem w terroryzm. Wiec to co piszesz o wdziecznosci za zycie w dobrym standardzie we Francji to nie do konca prawda.

Salu2
http://www.camilozeta.com/ - Podróżując przez życie...
Obrazek

Nolimit
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 162
Rejestracja: pt, 15 sty 2010, 15:29

Re: Polacy vs inni. Bylo: Dzidek

Post autor: Nolimit » pn, 28 sie 2017, 12:44

Panowie widze, ze znowu sie zgadzamy. Chociaz probojecie na mnie najezdzac ;) Tez uwazam, ze wszelkie wojny, nietolerancje biora sie z religi. To tak oglupia ludzi, ze daja sobie wmowic wszystko. Ja bym zakazl religi i bylby spokoj. No zbaczacie krzyżaków (niemcy). U nas sie mowi ze Niemcy sa zli bo wojny itd. Tak samo z krzyzakami, jakie wielkie zwyciestwo odnieslismy na nich. Jacy oni byli zli. I co sie dzieje jak juz nas pokonali? Wprowadzili swoj krzyz i nagle 90% Polakow uznaje krzyz za swoj symbol itd.I będzie go bronic! Przeciez to jest tak smieszne. Ludzie nie mysla i to jest ich problem. Tylko sluchaja TV innych dziwnych ludzi. Sa megapodatni na manipulacje. Nie widza faktow. Krzyżak zły ale krzyż dobry bo to polski symbol - a skad sie wzial?? Tego juz nie trzeba rozpatrywac bo to bylo dawno...

Rozumiem tez 'ucisk' arabow itd. Ale jak wspomnialem wczesniej Polakow tez wszedzie nie traktuja jak nalezy a jednak nie maja takiej nienawisci i sa zadowoleni ze moga pracowac 2x wiecej niz zwykly europejczyk i zarabiac 2x mniej. Sa zadowoleni ze zarabiaja i tak wiecej niz w PL i lepiej zyja. a taki Arab? On tylko wymaga i jest wiecznie niezadowolony. Te pierwsze pokolenia emigrantow z afryki moglo miec uzasadnione uwagi co do traktowania bo nie dosc ze ich kolonizowali to jeszcze maja u nich pracowac za grosze. Jednak to dopiero 3cie pokolenie sie wysadza bo im religia tak kaze.

A co do tego gwaltu we Wloszech i tych 4erech afrykanow. Wkurzyłem sie na nich mega bo jest to kolejny powod dla mojej narzeczonej zeby nie jechac bo na kanarach tez jest ich pelno :P I to jest w sumie fakt z roku na rok czuje sie tam coraz niebezpieczniej. A jednak moge to ocenic bo nie siedze tam non stop i widze roznice. No ale jak Wlosi nie widza tez problemu - bo przeciez jest zakaz wchodzenia na plaze bo grasuja Afrykanie i wszystko gra...

Troche tak jak w Brazyli. Turysta na plaze moze isc do godziny 12 w poludnie pozniej plaze przejmuja gangi... dlaczego? Bo nikt z tym nic przez lata nie robil. Bylo przyzwolenie. I wez to teraz zmien. Mam nadzieje ze w UE sie w pore obudza - chociaz na to nie wskazuje.

robmarkro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 175
Rejestracja: pn, 31 sie 2015, 10:47

Re: Polacy vs inni. Bylo: Dzidek

Post autor: robmarkro » pn, 28 sie 2017, 12:53

jezeli twoja narzeczona sie boi to nie ma sensu jej narazac na stres. Powinna zostac w Polsce. Jak wiesz w Playa del Ingles jest Yumbo a tam kabarety transwestowo i mnostwo gejow. Hiszpanow , niemcow , holendrow to w wiekszosci nie razi. Ba , jak jest miejscowa parada rownosci to turysci jada popatrzec a policja nie musi chronic paradujacych przed kamieniami i jajkami patriotow jak w Polsce. Niestetey przyjezdzajacy tu ruscy po otrzymaniu porcji propagandy w telewizji rosyjskiej sa obecmoscia gejow i kabartetow trans oburzeni. Mowie im wiec , ze powinni jechac na Krym albo do Egiptu bo tam nie zobacza Yumbo ani tych wstretnych sodomitow. Wielu Polakow nie asymiluje sie na zachodzie. Chlaja piwsko na ulicy i szcza na chodniku albo baranim smiechem smieja sie widzac Anne Grodzka

Nolimit
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 162
Rejestracja: pt, 15 sty 2010, 15:29

Re: Polacy vs inni. Bylo: Dzidek

Post autor: Nolimit » pn, 28 sie 2017, 13:04

ojej sluchaj wiem jak jest na GC. Bylem w maju akurat bylo Gay Pride :D Do yumbo chodze nie mam problemu. Nigdy mnie zaden gej nie zaczepial - wiec nie mam problemu. Bylem tez na wystepach transow - nie podoba mi sie to ale ok, niech sobie robia ja nie musze ogladac faceta przebranego za babe. Ale nie mam nic do tego. Ide wydmami do meloneras jest plaza dla gejow - jest ich tysiac. Ok co za problem. Maja swoja plaze, nudysci tez maja, rodziny z dziecmi maja. ja sobie tez znajde jakas fajna z dala od zgielku i pasuje - ta parka we Wloszech tez znalazla z dala od zgielku...

Fajnie jest jak kazdy ma przestrzen. Moze byc roznorodnosc, ale niech kazdy robi swoje nie wciska sie do kogos i go 'molestuje'. A tak niestety robia murzyni co 2 metry 'narkotik, okulary itd'. I idziesz sie przejsc odstresowac promenada i nie mozesz bo co 2 metry stoi murzy i cie zaczepia. Mimo ze widzi ze jego kolega zaczepial cie 2 metry wczesniej i odmowiles. Ciekawe jak by oni byli zadowoleni jak bym chodzi i do nich przez cala promenade probowal cos wcisnac i gadal cos w jezyku 'makalele' jak odmowie. To nie jest mile na nikogo i nie ma tu znaczenia kolor skory. Zapewnie gdybym ja to robil w stosunku do nich to byliby mega wkurwieni. Was to nie irytuje? Ze juz nie da sie przejsc promenada jak jeszcze 10 lat temu? i to na kazdej wyspie to samo? Raz sie juz wkurzylem i mowie do murzyna ok dawaj te narkotik. Bylem na plazy to biegal 2 godziny i na koncu przyniosl jakis susz z trawy pewnie nazbieral i chcial za to 20 e. Juz mu dalem aby dupy nie zawracal i dal plazowac. Typowy blad jaki polelniaja teraz rzadzacy UE, dajcie murzynowi i niech bedzie spokoj. tylko tego spokoju nie bedzie bo bedzie przychodzil codziennie i wciskał ci ze ma wysmienita marichuane. A ma trawe z pola. i tak zle i tak nie dobrze.

robmarkro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 175
Rejestracja: pn, 31 sie 2015, 10:47

Re: Polacy vs inni. Bylo: Dzidek

Post autor: robmarkro » pn, 28 sie 2017, 13:14

jak pani chciala mi powrozyc z reki to powiedzialem, ze zawolam policje i uciekla. Oni robia to nielegalnie i boja sie policji. Jak przychodzi patrol to uciekaja. Mnie natomiast kiedys bulgarska prostytutka przy Kasbah za jaja zlapala. Mnie sie to nie podobalo ale wiem ze niejeden polak bylby zachwycony i jeszcze by wzwodu dostal

Nolimit
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 162
Rejestracja: pt, 15 sty 2010, 15:29

Re: Polacy vs inni. Bylo: Dzidek

Post autor: Nolimit » pn, 28 sie 2017, 13:23

Znaczy moze tak - kiedys sie bali policji. Teraz coraz mniej. Kiedys jak przyjechal patrol na deptak to nagle wszyscy uciekali. Teraz stoja, nie reaguja. Za kilka lat nie beda sie juz niczym krepowac. Natomiast jak Niemcy chcieli sobie pograc w siatkowke - faktycznie przesadzili bo zaczeli rozkladac cale wyposazenie i zajeli spory pas plazy (mimo ze duza) to nie zdarzyli rozlozyc do konca i przyjechala policja i ich przegonila. To prawda, ze jest tam policja i wyrasta 'spod ziemi'. Natomiast nie widzialem aby czepiali sie murzynow. Raczej upominaja tyrustów, ze nie tak sie zachowuja lub jezdza skuterem po deptaku, ktory przed chwila wypozyczyli na deptaku... hehe.

Nie wiem czy szedles kiedys z san agustin do aguila pieszo przy brzegu morza i tam dalej. Tam gdzie mieszkaja murzyni. ja szedlem i juz nie byli tacy przyjemni jak na deptaku... bo byli tylko oni i ja. Policji nie widzialem jakos... Wiesz jeszcze jest czas aby jakos to uregulowac i moze nie dojdzie do eskalacji jak w innych krajach. Natomiast z tego co widze to raczej sie na to nie zanosi. Wiadomo lepiej czepiac sie turysty ktory ci nic nie zrobi niz imigranta ktory nie ma nic do stracenia. Bo co policja moze zrobic? Bialego zamkna nawet na jeden dzien to juz ma dosc a murzyn ma lepiej niz w domu i jakos mu to lata ze go nawet zamkna. Chociaz nigdy nie widzialem interwencji mimo ze nielegalnie handluja torebkami na deptaku.

O a jesli chodzi o te wrozenie bo teraz coraz wiecej kobiet i jest to modne. Mojej kolezance po takiej wrozbie (bo chciala byc biala mila dla murzyna bo przeciez nie moze byc 'rasista; i poda reke) 'zgubil' sie pierscionek. Jak zauwazyla to juz tych pan nie bylo. To tak jak u nas w PL cyganie wroza ale masz polozyc jakis banknot. Wyjmujesz - oni patrza ile masz w portfelu i nagle okazuje sie w domu ze nie masz kasy w portfelu. Ale za to masz wrozbe :)

Ta poprawnosc poityczna zabije bialych jak sie beda dalej tak zachowywac. Wejda im na glowe i to juz za niedlugi czas. W sumie juz tak troche jest w pewnych rejonach.

Trzeba odroznic rasizm, od kradzieży, molestowania, zawracania non stop glowy ich koralikami. Sorry probojecie ze mnie zrobic homofoba, ksenofoba i innego foba - ale to nie jest prawda.

Ja jestem zdania - zyj i daj zyc innym. Ale kazdy ma sie stosowac do prawa bez wykluczen i wylaczen. Bialy musi, murzyn nie. Wg mnie to jest rasizm ale w druga strone. Widac to juz golym okiem. Niech kazdy sobie robi co chce ale nie narusza mojej prywatnosci, cielesnosci itd. Niestety taki murzyn na deptaku narusza to - i nie mam niestety mozliwosci uniknecia jak w przypadku nie wchodzenia do sklepow hindusow czy nie wchodzenia gdziekolwiek indziej. Po deptaku czy ulicy musze chodzic i nie zycze sobie zaczepiania. Byc moze gdybym tam siedzial np rok bez przerwy to by mnie nie zaczepiali jak np ciebie i niemialbym z tym problemu. Kiedys chcialem sobie zrobic napis na koszulce 'I'm NOT tourist' po 3 miesiacach na kanarach. Bo chodzilem od 3 miesiecy w te same miejsca a oni ciagle mnie zaczepiali - to bylo dziwne. Bo chyba juz mozna bylo mnie poznac. Chociaz pewnie dla nich wygladamy wszyscy tak samo jak oni dla nas. Czarny to czarny niczym sie nie rozni od innego. To samo w druga strone
Ostatnio zmieniony pn, 28 sie 2017, 13:31 przez Nolimit, łącznie zmieniany 1 raz.

robmarkro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 175
Rejestracja: pn, 31 sie 2015, 10:47

Re: Polacy vs inni. Bylo: Dzidek

Post autor: robmarkro » pn, 28 sie 2017, 13:28

no to musisz zaczac udzielac sie na forum partyjnym Partido Popular. Moze cos wskurasz. Ale uwazaj . Ci hiszpanie ktorzy chca stad wyrzucic afrykanczykow chcieliby wyrzucuc rowniez Polakow i Rumunow. Wiec zebyc nie wylal dziecka z kapiela. Juz chcial Paulino >Rivero dawac kanaryjczykom pierwszenstwo w przyjeciu do pracy przed obcokrajowcami. Na szczescie przegral wybory

Awatar użytkownika
camilozeta
Administrator
Administrator
Posty: 974
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 02:36
Kontaktowanie:

Re: Polacy vs inni. Bylo: Dzidek

Post autor: camilozeta » pn, 28 sie 2017, 13:37

O rany, Nolimit, to zyj i daj zyc innym jak sam stwierdziles. Starczy juz tej nagonki bo sie powtarzasz :)

Albo sobie kup karabin albo dolacz do jakiejs radykalnej partii jak Ci napisal robmakro. Nie rob tu polskiego piekielka.

Salu2
http://www.camilozeta.com/ - Podróżując przez życie...
Obrazek

Nolimit
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 162
Rejestracja: pt, 15 sty 2010, 15:29

Re: Polacy vs inni. Bylo: Dzidek

Post autor: Nolimit » pn, 28 sie 2017, 13:45

No ja juz koncze. Milo sie dyskotowalo. Ja uwazam ze dyskusja zawsze ma sens w odroznieniu do wysadzania sie czy wstawiania swoich racji karabinem czy pod przymusem.

Pomyslcie Panowie tylko o tym co napisalem wcześniej: "Troche tak jak w Brazyli. Turysta na plaze moze isc do godziny 12 w poludnie pozniej plaze przejmuja gangi... dlaczego? Bo nikt z tym nic przez lata nie robil. Bylo przyzwolenie. I wez to teraz zmien. Mam nadzieje ze w UE sie w pore obudza - chociaz na to nie wskazuje."

Tam jest dyktat gangow bo bylo przez lata przyzwolenie. Teraz juz z tym nie idzie nic z robic. Probowali przez MS w pilce jakos te gangi porozwalac i co/ Strzelaliny, wojna jak talala. Nic sie nie udalo wskorac. I co tez jestem rasista? Zauwazcie ze tam jest jedna narodowosc. Nie ma nic wspolnego z rasismem. Po prostu chodzi mi o to ze jak jest przyzwolenie i odpuszczanie to tak to sie konczy. Jest juz bardzo malo bezpiecznych miejsc. Warto o tym pomyslec... Natomiast nie w strone radykalna bo wiadomo jak to sie konczy. Ale nie dawac przyzwolenia na wszystko i stopniowo odpuszczac bo bedni ludzie itd. Ci z gangow tez byli biedni i im odpuszczali bo mieszkaja w fawelach i poprawnosc polityczna nakazywala zostawiac ich w spokoju bo sa tacy biedni. Teraz nie wyjdziesz na plaze po 12...

Tyle ode mnie - pomyslcie nad tym. Warto byc tolerancyjnym, ale dlaczego to ma zawsze isc w jedna strone. Ja musze inni nie musza. To bez sensu.

Edit; Camilo wydaje mi sie ze nie czytasz tego co pisze. Wyraznie napisalem ze chodzilem do yumbo bawilem sie w jednym lokalu z gejami, nie mialem problemu. Bawilem sie tez z murzynami w lokalach w innych krajach UE- nie mialem problemu. Nie o to mi chodzi, ale Ty chyba nie chcesz tego zrozumiec i lepiej przypiac latke 'foba' bez czytania ;)

No nic pozdrawiam faktycznie nie ma co juz dluzej dyskutowac. Kazdy powiedzial co mial co powiedzenia.
Ostatnio zmieniony pn, 28 sie 2017, 13:47 przez Nolimit, łącznie zmieniany 1 raz.

robmarkro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 175
Rejestracja: pn, 31 sie 2015, 10:47

Re: Polacy vs inni. Bylo: Dzidek

Post autor: robmarkro » pn, 28 sie 2017, 13:46

ja nie bylem w brazylii ale w tajlandii tak. Sami ruscy i zadnego murzyna,

Nolimit
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 162
Rejestracja: pt, 15 sty 2010, 15:29

Re: Polacy vs inni. Bylo: Dzidek

Post autor: Nolimit » pn, 28 sie 2017, 13:50

O widzisz Ty do murzynow nic nie masz ale do Ruskich i Polaków to widze wiele ;) To tez rasizm. Mimo ze ten sam kolor skory. Kazdemu przeszkadza co innego. Mi tez przeszkadza Ruskich buta - ale oni maja tak bo im nawkladali do glowy to samo co islamista. Sa wielcy i tyle. Swiat do nich nalezy. No ale jednak takie Rosjanina szybciej ustawi policja niz murzyna ;) Nie raz widzialem jak ruskiego trzepali na plazy bo sobie muzyke puszczal i nawalony z zonka myslal ze plaza jego. Co jak murzyn - wszystko jego i zadnych zasad.

robmarkro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 175
Rejestracja: pn, 31 sie 2015, 10:47

Re: Polacy vs inni. Bylo: Dzidek

Post autor: robmarkro » pn, 28 sie 2017, 13:59

a u mnie w hotel pracuje kucharz, murzyn z cabo verde. Bardzo inteligentny i oczytany chlopak. Zlego slowa nie dam na niego powiedziec

robmarkro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 175
Rejestracja: pn, 31 sie 2015, 10:47

Re: Polacy vs inni. Bylo: Dzidek

Post autor: robmarkro » pn, 28 sie 2017, 14:01

myslisz sie. Nie ma mam nic do ruskich ani do Polakow. Nienawidze natomiast oszolomow i debili wszelkiej narodowosci i rasy. Nienawidze rasistow , ksenofobow, homofobow i nacjonalistow wszelkiej rasy i dowolnej narodowsci. Nacjonalizm, ksenofobia, fanatyzm religijny, homofobia to zrodlo wszelkiego zla
Ostatnio zmieniony pn, 28 sie 2017, 14:08 przez robmarkro, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości