Z jajami czy bez. Bylo: Technik instalacji budowlanych

Tematy niekoniecznie związane z Wyspami Kanaryjskimi, rozmowy o wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
Dzidek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 488
Rejestracja: wt, 23 lis 2010, 09:34
Lokalizacja: Polska

Z jajami czy bez. Bylo: Technik instalacji budowlanych

Post autor: Dzidek » pn, 22 cze 2015, 21:07

Witam
Japi pisze:To nie taki znowu poroniony pomysł! Jedyny szkopuł w tym że ja jestem jedynie technikiem a nie kapitalistą ( biznesmennem), prawa kirchofa czy pascala nie są mi obce ale gdy dochodzi do papierologi stosowanej to jedynie karabin mi pozostaje! Dowodziłem w swym magicznym życiu 18 ludzmi przez 27 miesięcy i było ok bo jeden zajmował się kwitologią. Jesli jest ktoś kto pomoże nam lub wspólnie będzie chciał brać udział w takim przedsięwzięciu to zajefajniw. Wielu moich kolegów z obecbej firmy chętnie by się przeniosło. Wszystcy mamy wiele szkoleń bezpieczeństwa, ppoż , przciwprzepięciowe, klimaanlage i wentylacje. Wszystcy perfekt niemiecki (bo to niemcy z Hessji) i wszystcy pracujemy w wielkim holdingu Wisag. Teoretycznie nadzorujemy instalacje we wszystkich znaczących wieżowcach i bankach oraz hotelach we Frankfurcie nad Menem.

Reasumując, posiadamy udokumętowaną wiedzę, właściwe zertyficaty, narzędzia/maszyny, srodki transportu i finansowe by by podjąć wyzwanie, nawet dezateracji!
Nie odbierz mnie zle ale pomimo wszystkich papierów...brak wam jednego ,podstawowego papieru na posiadanie tzw jaj,wystawianego przez wyższą lekko śmieszną szkołę życia.
Odbierz to z humorem i bez obrazy,skoro jest jak piszesz to sprawdzcie czy dacie rade,jeśli boicie się utraty pracy i 1 way ticket to tylko wczasy i na miejscu coś podziałać,sprawdzić.Zmiany w życiu są dobre dla każdego tylko nie każdy ma odwagę zaryzykować i dlatego tylu nieszczęśliwców na tym świecie.
Pozdrawiam i powodzenia.
Widzisz? Nie widzę...Aaaaaa widzisz

Japi
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: śr, 17 cze 2015, 18:24
Lokalizacja: Santa Cruz de Tenerife

Re: Technik instalacji budowlanych

Post autor: Japi » pn, 22 cze 2015, 21:58

Spoko, to za mało by mnie nawet lekko rozsierdzić.
Jaja powiadasz?
Hmm. Bilet w jedną stronę?
To bedzie już trzeci.
Norwegia - 1.
Niemcy - 2
Czemu nie Hiszpania? Jezyk? W polsce sprzedałem wszystko. W N też a w DE nie muszę bo auta zabieram ze sobą. Na Fuercie nie byłem na wakacjach tylko by potwierdzić możliwości techniczne i faktyczny stan technicznego wykrztałcenia kadr technicznych, który jest żenujący.
Jaja powiadasz?
Ha trzeba rozróżnic posiadanie jaj od porywania się z motyką na księżyc.
A jesli chodzi o ocenianie to gratuluje koledze bystrości, bez znajomości, podstaw, kolega sugeruje braki. Może nie jestem już taki kozak jak kiedyś bo doświadczenie zawarte w siwych włosach łagodzi porywczość. Ale ja nie muszę grać vabank. Jestem starym misiem który nie daje się nabrać na sztuczny miód.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich

Awatar użytkownika
Dzidek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 488
Rejestracja: wt, 23 lis 2010, 09:34
Lokalizacja: Polska

Re: Technik instalacji budowlanych

Post autor: Dzidek » pn, 22 cze 2015, 22:49

Hej
Japi pisze:Spoko, to za mało by mnie nawet lekko rozsierdzić.
Jaja powiadasz?
Hmm. Bilet w jedną stronę?
To bedzie już trzeci.
Norwegia - 1.
Niemcy - 2
Czemu nie Hiszpania? Jezyk? W polsce sprzedałem wszystko. W N też a w DE nie muszę bo auta zabieram ze sobą. Na Fuercie nie byłem na wakacjach tylko by potwierdzić możliwości techniczne i faktyczny stan technicznego wykrztałcenia kadr technicznych, który jest żenujący.
Jaja powiadasz?
Ha trzeba rozróżnic posiadanie jaj od porywania się z motyką na księżyc.
A jesli chodzi o ocenianie to gratuluje koledze bystrości, bez znajomości, podstaw, kolega sugeruje braki. Może nie jestem już taki kozak jak kiedyś bo doświadczenie zawarte w siwych włosach łagodzi porywczość. Ale ja nie muszę grać vabank. Jestem starym misiem który nie daje się nabrać na sztuczny miód.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich
Nie za bardzo rozumiem...ocena czyichś umiejetności i nawet jesli sa żenujące nie gwarantuja powodzenia(przerabiałem),porywanie na księżyc?,o coCi chodzi z tym ocenianiem bez podstaw?I siwych włosów u mnie tez dostatek wieć to nie argument.Nie wiem o czym piszesz.Sorki zrozumiałem,że skoro jakąś chęć wyraziłeś to czegos szukasz?Jeśli nie,to pomyłka.Sorki.Nie wiem piszesz o checi wyniesienia sie czyli masz jakieś braki...w gacie Ci zagladac nie będe ,oceniam po treści,jeśli da Ciebie to z siekiera i sztuczny miód to wybacz.Miałem skasowac ta odpowiedz,ale niech bedzie ja sie juz zamykam .
Pozdrawiam
Widzisz? Nie widzę...Aaaaaa widzisz

Japi
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: śr, 17 cze 2015, 18:24
Lokalizacja: Santa Cruz de Tenerife

Re: Technik instalacji budowlanych

Post autor: Japi » pn, 22 cze 2015, 22:59

Dziadek k. Teraz sobie poczytałrm twoje posty, ha i ty mi coś tu o jajach piszesz? Ja myślałem że ja zramolały jestem i zaje..ście ostrożny bo aż dwa miesiące prowadziłem rozpoznania od stref ekonomicznych do trędów cenowych nieruchomości. Aż dwa miesiące podejmowałem decyzje! No ale ty to masz jaja. Już po pięciu latach postanowiłeś! Łał, jestem w szoku. To faktycznie ja jestem kozak. Wniosek o roczny urlop bezpłatny mam już podlisany przez Gescheftsfurera, strategia opracowana, na razie zgrubnie ale to nic. Zarezerwowany i opłacony bilet na pierwszy tydzień wrzesnia na prom z Cadizu dla Auta i Wohnwagena. Mieszkanie( Apartament w Jandi Morro Jable) wynajęty na 6 miesięcy , Szkoła 3 razy w tygodniu i dodatkowo wolontariat dla nauki języka tubylców. Co tu pisac o jajach. Poprostu ja się nie pier...ę w tańcu. No i oczywiście kolego myslę ze przyjmiesz to po męsku na klatęklatę i się nie bedziesz obrażał.

W latach 89 - 90 Na Angarskiej elektrostancji w szczerej syberyjskiej głuszy zimą zdechł nam kamaz na zamarzniętej Angarze, a mróz był taki ze słyszeliśmy jak drzewa temperatura rozsadzała. Mimo niedzwiedzi i innych kotów i wilków przeszliśmy 170 km zanim nas znaleziono. Wtedy mój dowódca powiedział mi że nie zginę w świecie. Teraz po operacji serca, z gównianą narkolepsją szukam sobie miejsca gdzie sobie osiąde po wychowaniu dwóch synów bez ich matki ( bo mi ich zostawiła), dwóch rozwodach.

A to że nie nadaje się na kapitalistę? No cóż. Jestem już lekko posiwiały i nie chcę tego procesu przyśpieszać, pozatem nie chcę być obrzydliwie bogatym. Wystarczy mi malutki kubeczek!

Nie chce Ci pokazać jaki jestem zajeb..ty, ale zanim coś komuś napiszesz, pomyśl przez chwilę o własnych słabościach, zamiast tryumfie nad ludzmi!



Dobra idę spać. Ale jestem ciekaw co tu mi ktoś napisze.

Pozdrawiam wszystkich co mają i tych co jaj nie mają.

Już po naskrobaniu tego pościdła okazało się ze kolega też cuś naskrobał. Ale nie bedę chyba raczej kontynułował tej nierównej walki i poddam się walkowerem koledze Dziadkowi chodzby ze względu na jego 5 letni staż na tym zacnym forum. Pozatym nie mam zamiaru wszczynać wojen o natkę pietruszki.

Awatar użytkownika
Dzidek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 488
Rejestracja: wt, 23 lis 2010, 09:34
Lokalizacja: Polska

Re: Technik instalacji budowlanych

Post autor: Dzidek » pn, 22 cze 2015, 23:08

Hejka
Tez o natkę nie wojuje ale wypada odpowiedzieć.
twoje wyczyny mi nie imponują,pomimo tego,że Ci sie wydaja wielkie.Tez z nie jednego pieca chleb jadłem i nie bedziemy sie tu licytować...wszystkie asy wyłożyłes?...słabo.
Nikt Ci jaj nie ujmował,sam to zrobiłes w moich oczach kozaku...reszta bez komentarza i nie czytaj o wielki szuuu.
Pozdrawiam i powodzenia
P.S.
Na drugi raz przeczytaj czyjąs historje ze zrozumieniem zanim zaczniesz pieprzyc od rzeczy... pozwolę sobie takiego jednego zacytować:
Nie chce Ci pokazać jaki jestem zajeb..ty, ale zanim coś komuś napiszesz, pomyśl przez chwilę o własnych słabościach, zamiast tryumfie nad ludzmi!

Mądrze gada nie?
Dla mnie koniec tematu.
Widzisz? Nie widzę...Aaaaaa widzisz

Japi
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: śr, 17 cze 2015, 18:24
Lokalizacja: Santa Cruz de Tenerife

Re: Technik instalacji budowlanych

Post autor: Japi » pn, 22 cze 2015, 23:16

Miło było poznać. A ostatni wers to cytat? Jesli tak to ważki. Kasandra też sny miała, ale Apollo ją zawiódł. Sa wsród ludzi jeszcze Achajowie.
Tuz nie pobije skarlałych dusz w siebie bezpowrotnie zapatrzonych pewnych hwały.

Pozdrawiam twardzieli.

Awatar użytkownika
camilozeta
Administrator
Administrator
Posty: 974
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 02:36
Kontaktowanie:

Re: Technik instalacji budowlanych

Post autor: camilozeta » wt, 23 cze 2015, 00:27

Czesc panowie z jajami czy bez :)

Alez tu testosteronem tryska. Ludzie, po co tak swoje ego rozpasac, spokojniej troche i bardziej przyjaznie, czy do diaska Polacy juz nie potrafia ze soba normalnie pogadac tylko ciagle ataki i docinki miejsce miec musza?

Salu2
http://www.camilozeta.com/ - Podróżując przez życie...
Obrazek

Japi
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: śr, 17 cze 2015, 18:24
Lokalizacja: Santa Cruz de Tenerife

Re: Technik instalacji budowlanych

Post autor: Japi » wt, 23 cze 2015, 03:42

Spoko. Niektóre osobowości zawsze wszczynają zamęt. Napewno nie musiałem tak daleko brnąc. Choc lubię naturalnie gdy moja kupa leży na wierzchu. Tą samą drogą przepraszam kol. Dziadka ze wpadłem w polemikę z tak jakże trafnymi jego uwagami. To nie miejsce by polemizowć tylko prowadzić konwersację! Tak wiec na swe barki, jako starszy wiekiem biorę winę za takie zachowanie i pozdrawiam.
Zeczę miłego dnia.

Awatar użytkownika
Dzidek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 488
Rejestracja: wt, 23 lis 2010, 09:34
Lokalizacja: Polska

Re: Technik instalacji budowlanych

Post autor: Dzidek » wt, 23 cze 2015, 07:04

Witam
Ja tam bez napinki,co mi się nie podoba to fakt jak pan straszy Japi w bambuko leci co dla mnie jest klasyką i takich przerabiałem,zacytuje wycinek :
"Jesli jest ktoś kto pomoże nam lub wspólnie będzie chciał brać udział w takim przedsięwzięciu to zajefajniw. Wielu moich kolegów z obecbej firmy chętnie by się przeniosło."

Dla mnie jasne jest,że facet chce ale możliwe,że strach nie pozwala,ale okazuje się,że dopiero urażona,nie wiadomo czym,duma jaśnie pana sprowokowało go do rzetelnego odpisania:

"To faktycznie ja jestem kozak. Wniosek o roczny urlop bezpłatny mam już podlisany przez Gescheftsfurera, strategia opracowana, na razie zgrubnie ale to nic. Zarezerwowany i opłacony bilet na pierwszy tydzień wrzesnia na prom z Cadizu dla Auta i Wohnwagena. Mieszkanie( Apartament w Jandi Morro Jable) wynajęty na 6 miesięcy , Szkoła 3 razy w tygodniu i dodatkowo wolontariat dla nauki języka tubylców. Co tu pisac o jajach. Poprostu ja się nie pier...ę w tańcu"
Jest to moje zdanie na podstawie doświadczeń i już o takich pisałem,typ człowieka który chętnie weżmie za darmo ale dać juz nie da...tylko za opłatą,jeśli to nie zrozumiałe to wybaczcie możliwe ,że za tępy jestem.
Dlatego dla mnie tyle w temacie by było.

Do Ciebie jeszcze Japi
Japi pisze:Spoko. Niektóre osobowości zawsze wszczynają zamęt. Napewno nie musiałem tak daleko brnąc. Choc lubię naturalnie gdy moja kupa leży na wierzchu. Tą samą drogą przepraszam kol. Dziadka ze wpadłem w polemikę z tak jakże trafnymi jego uwagami. To nie miejsce by polemizowć tylko prowadzić konwersację! Tak wiec na swe barki, jako starszy wiekiem biorę winę za takie zachowanie i pozdrawiam.
Zeczę miłego dnia.
Japi pisze:Miło było poznać. A ostatni wers to cytat? Jesli tak to ważki. Kasandra też sny miała, ale Apollo ją zawiódł. Sa wsród ludzi jeszcze Achajowie.
Tuz nie pobije skarlałych dusz w siebie bezpowrotnie zapatrzonych pewnych hwały.

Pozdrawiam twardzieli.
Nie ruszają mnie takie próby,jestem twardzielem,cytat Twojej wypowiedzi,wyjaśnij jak Apollo zawiódł Kasandre ?I tak odnośnie tego wielkiego wyczynu w wojsku...pewnie boso w slipkach i ze scyzorykiem kozaku?zasTwoje osobiste życiowe porażki sercowe nie za bardzo na wyżyny bym wnosił...wszyscy te twoje teksty łykaja i wielbią?
Tak ja jestem prostym człowiekiem i takim pozostanę.
Na początku zaznaczyłem,że o jajach z humorem,ale faktycznie...wielkie przewinienie
za co wszystkich przepraszam,nie wyszło to jednak bezowocnie jakbyś o wielki panie Japi podał linka do wolnotariatu,może inni by skorzystali.
Japi pisze:Spoko. Niektóre osobowości zawsze wszczynają zamęt. Napewno nie musiałem tak daleko brnąc. Choc lubię naturalnie gdy moja kupa leży na wierzchu. Tą samą drogą przepraszam kol. Dziadka ze wpadłem w polemikę z tak jakże trafnymi jego uwagami. To nie miejsce by polemizowć tylko prowadzić konwersację! Tak wiec na swe barki, jako starszy wiekiem biorę winę za takie zachowanie i pozdrawiam.
Zeczę miłego dnia.
To akurat dobre...ja tez tak mam,jeśli chodzi o wiek mozesz się zdziwić ,chyba,że do woja w powyzej 20 trafiłeś.

Pozdrawiam
Widzisz? Nie widzę...Aaaaaa widzisz

Awatar użytkownika
camilozeta
Administrator
Administrator
Posty: 974
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 02:36
Kontaktowanie:

Re: Technik instalacji budowlanych

Post autor: camilozeta » wt, 23 cze 2015, 08:34

Dzidek, przeginasz. Japi juz wyluzowal a Ty dalej przyciskasz. To nie miejsce na burdy i zreszta off topic. Przenosze te posty do osobnego watku.

Salu2
http://www.camilozeta.com/ - Podróżując przez życie...
Obrazek

Awatar użytkownika
Dzidek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 488
Rejestracja: wt, 23 lis 2010, 09:34
Lokalizacja: Polska

Re: Z jajami czy bez. Bylo: Technik instalacji budowlanych

Post autor: Dzidek » wt, 23 cze 2015, 14:56

Witam
camilozeta pisze:Dzidek, przeginasz. Japi juz wyluzowal a Ty dalej przyciskasz. To nie miejsce na burdy i zreszta off topic. Przenosze te posty do osobnego watku.

Salu2
Przepraszam,poszło z rozpędu...Japi zwracam honor,ale wolnotariatu nie odpuszcze :wink: dawaj linka.Musiałem przycisnąć bo inaczej by sie nie wygadał :lol: :lol:

Nie na serio przyjmijcie szczere przeprosiny,szkoda trochę bo mogło byc wesoło...
Pozdrawiam
Widzisz? Nie widzę...Aaaaaa widzisz

peter
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: czw, 21 cze 2012, 09:26

Re: Z jajami czy bez. Bylo: Technik instalacji budowlanych

Post autor: peter » wt, 23 cze 2015, 15:16

Dzidek wielki szacun co jak co ,ale wiedziales ze trzeba tytul zmienic :)

Awatar użytkownika
Dzidek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 488
Rejestracja: wt, 23 lis 2010, 09:34
Lokalizacja: Polska

Re: Z jajami czy bez. Bylo: Technik instalacji budowlanych

Post autor: Dzidek » wt, 23 cze 2015, 15:49

Yo :lol:
peter pisze:Dzidek wielki szacun co jak co ,ale wiedziales ze trzeba tytul zmienic :)

Fakt.no patrz jaka bestyja jak to ładnie camilozeta wyłuskał...czy to bedzie przekroczenie jak dam linka do vloga takiego miśka bananowego co zmienił chyba niechcący życie?Skoro z jajami czy bez...a ja sam popieram wszelka chęć czy nawet zalążek myśli o zmianie trybu życia na takie ja by się chciało i wiem ,że jest to możliwe bez wielkiej spinki (na mnie nie patrzcie bo ja cierpię za rodzinę,mam bo chciałem i się nie wymiguje :wink: )
Tak na obkminkę i dla tych co słabo działają bo nie wierzą.
https://www.youtube.com/channel/UC1SPkZ ... k48qoPLz5Q
Pozdrawiam
Widzisz? Nie widzę...Aaaaaa widzisz

Japi
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: śr, 17 cze 2015, 18:24
Lokalizacja: Santa Cruz de Tenerife

Re: Z jajami czy bez. Bylo: Technik instalacji budowlanych

Post autor: Japi » wt, 23 cze 2015, 16:49

Nic nie chodzi z rozpędu. Nasz taki g. CHarakter. Potem sobie popiszę. No cóż. Taki się urodziłeś. A na marginesie, czasem bywam w "Szwajcarii" na kawie z moimi byłymi przełożonymi. Może małe piwko? Który kanton?

Awatar użytkownika
Dzidek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 488
Rejestracja: wt, 23 lis 2010, 09:34
Lokalizacja: Polska

Re: Z jajami czy bez. Bylo: Technik instalacji budowlanych

Post autor: Dzidek » wt, 23 cze 2015, 17:02

Yo :lol:
Japi pisze:Nic nie chodzi z rozpędu. Nasz taki g. CHarakter. Potem sobie popiszę. No cóż. Taki się urodziłeś. A na marginesie, czasem bywam w "Szwajcarii" na kawie z moimi byłymi przełożonymi. Może małe piwko? Który kanton?
No mam taki i nic nie poradze,zeby nie było że sie roztkliwiam to twój nie lepszy :lol:
Na Szwajcarje za puzno,za 4 dni robie stad wypad i 4 lipca na teneryfę więc predzej już na wyspach :lol: Coś się wymyśli
Pozdrawiam
Widzisz? Nie widzę...Aaaaaa widzisz

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości