Caleta de Fuste lub Puerto Del Rosario POMOC!

Wszystkie tematy związane z wyspami Fuerteventura i Lanzarote
AgulaKris
Gość
Gość
Posty: 4
Rejestracja: ndz, 8 sty 2017, 23:03

Caleta de Fuste lub Puerto Del Rosario POMOC!

Post autor: AgulaKris » wt, 10 sty 2017, 12:51

¡Hola!
Chcemy się przeprowadzić w tym roku na Fuerte. Myślimy o Caleta de Fuste lub Puerto Del Rosario. Mamy dwójkę małych dzieci. Pomóżcie i napiszcie jak, to wygląda w tych rejonach z mieszkaniem, pracą? Czy wyjechać na początku bez dzieci? Mąż zna niemiecki i angielski, ja tylko angielski. Czy hiszpański jest konieczny na początku? Mamy skończone studia, ja dodatkowo podyplomowe z nieruchomości i administracji, mąż kończy szeroko rozumianą fotowoltaikę (panele słoneczne) oprócz tego pracuje w firmie budowlanej spec. się w hydraulice i ogrzewaniu. A może inny region? Czy lepiej mieszkanie wynająć czy kupić? A może jakiś domek??? Jakie dokumenty i jak się je załatwia na początku? Jak to ogarnąć??? Czy jest może polska szkoła?
Pozdrowienia z zimnej Polski :)

AgulaKris
Gość
Gość
Posty: 4
Rejestracja: ndz, 8 sty 2017, 23:03

Re: Caleta de Fuste lub Puerto Del Rosario POMOC!

Post autor: AgulaKris » śr, 11 sty 2017, 12:53

Widzę, że czytacie...może ktoś chociaż napisać jak jest z pracą i szkołą oraz przedszkolem?

AgulaKris
Gość
Gość
Posty: 4
Rejestracja: ndz, 8 sty 2017, 23:03

Re: Caleta de Fuste lub Puerto Del Rosario POMOC!

Post autor: AgulaKris » śr, 11 sty 2017, 17:38

Będę wdzięczna za jakiekolwiek odpowiedzi. Znalazłam kilka odpowiedzi na moje pytania na fb oraz u "wujka" Google :)
Myślę, że tęsknicie za czymś z Polski, a ja mogłabym się czymś odwdzięczyć dla Was :)

Awatar użytkownika
camilozeta
Administrator
Administrator
Posty: 974
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 02:36
Kontaktowanie:

Re: Caleta de Fuste lub Puerto Del Rosario POMOC!

Post autor: camilozeta » pt, 13 sty 2017, 14:29

Hej

Jak widać po ilości odpowiedzi, większość ludzi siedzi na Teneryfie i Gran Canarii :)

Salu2
http://www.camilozeta.com/ - Podróżując przez życie...
Obrazek

Awatar użytkownika
Dzidek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 488
Rejestracja: wt, 23 lis 2010, 09:34
Lokalizacja: Polska

Re: Caleta de Fuste lub Puerto Del Rosario POMOC!

Post autor: Dzidek » sob, 14 sty 2017, 08:57

Witam
camilozeta pisze:Hej

Jak widać po ilości odpowiedzi, większość ludzi siedzi na Teneryfie i Gran Canarii :)

Salu2
Niestety i są tego powody,jest jakiś blog z fuerty: ratunku mieszkam w raju nie czytam teraz ale chyba pannica już też tam nie przebywa,może w czyms pomoże.To nie była reklama jak co to proszę wyciąć.
Pozdrawiam
Widzisz? Nie widzę...Aaaaaa widzisz

AgulaKris
Gość
Gość
Posty: 4
Rejestracja: ndz, 8 sty 2017, 23:03

Re: Caleta de Fuste lub Puerto Del Rosario POMOC!

Post autor: AgulaKris » sob, 14 sty 2017, 21:27

Witajcie!
Dzięki za odpowiedzi.
Jakoś ujęła nas Fuerta :)
Czytaliśmy juz bloga Ratunku jestem w raju i wiele innych, z dnia na dzień dowiadujemy się coraz więcej, na fb szczególnie. Mam jednak nadzieję, że odezwie się ktoś, kto ma dzieci i wyjaśni parę kwestii.

Fajnie byłoby się dowiedzieć jak to wyglądało u Was. Taki krótkie wspomnienia :)

Pozdrawiamy!

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości