Przeprowadzka na Fuertę, prosze o radę!

Wszystkie tematy związane z wyspami Fuerteventura i Lanzarote
ga700
Gość
Gość
Posty: 3
Rejestracja: pn, 3 paź 2016, 21:11

Przeprowadzka na Fuertę, prosze o radę!

Post autor: ga700 » wt, 4 paź 2016, 16:59

Hej Kochani!
Jak w temacie planuję wraz z siostrą w styczniu 2017r. przeprowadzkę na Fuerteventurę i właściwie mam kilka pytań, bo wiele jeszcze przed nami do zaplanowania.
Nie wybrałyśmy jeszcze konkretnego miejsca czy ma być to północ czy południe wysypy. Właściwie uzależniamy to od tego gdzie łatwiej znaleźć pracę, mieszkanie itp. I stąd moje pytanie. Macie jakieś sugestie, rady co do w.w? Mówimy po angielsku, uczymy się hiszpańskiego, chcemy pracować w gastronomii, szeroko pojętej turystyce.
Wszelkie rady, wskazówki mile widziane :)
Pozdrawiam serdecznie!

peter
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: czw, 21 cze 2012, 09:26

Re: Przeprowadzka na Fuertę, prosze o radę!

Post autor: peter » śr, 5 paź 2016, 20:44

Witam,
podstawa to hiszpanski, natomiast od polowy w gore wyspy prawie sami anglicy wiec angielski potrzebny, na dole przewaznie niemiecki.
Co do pracy to jest roznie, ogolnie wiecej chetnych niz miejsc. Szukaj na infojobs.net , co do info szukaj grup na fb (wakacje na fuerteventurze) (polacy na fuerteventura)
pozdrawiam
piotr

ga700
Gość
Gość
Posty: 3
Rejestracja: pn, 3 paź 2016, 21:11

Re: Przeprowadzka na Fuertę, prosze o radę!

Post autor: ga700 » śr, 5 paź 2016, 21:09

Dziękuję za szybką odpowiedź! A jak ze skutecznością poszukiwać "door to door", roznoszenie cv itp. Mam też pytanie o strony, gdzie można poszukać jakiegoś mieszkania do wynajęcia.
Pozdrawiam!

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość