POSZUKUJE PRACY /JESTEM UCZYNNY

Wymiana informacji i spostrzeżeń na temat pracy na Wyspach Kanaryjskich. Proszę nie umieszczać tutaj ogłoszeń.
tombo12345xx
Gość
Gość
Posty: 2
Rejestracja: pt, 17 gru 2010, 17:46

POSZUKUJE PRACY /JESTEM UCZYNNY

Post autor: tombo12345xx » ndz, 19 gru 2010, 18:11

Witam serdecznie wszystkich

Poszukuje pracy na wyspach
Moje doswiadczenia to praca jako ochroniaż w clubach,kelner oraz barman,manager gastronomii,budowlaniec,instruktor fitness oraz kultustyki.Zawodowo w Polsce zajmowałem się dyscyplina Strong Man oraz reprezentowałem Polske w róznych zawodach tego typu.
Jestem chlopakiem poslusznym i uczynnym,doskonale spełniam sie w kazdej pracy dając od siebie 100% perfekcjii i doskonałości nie boje podejmować się żadnego wyzwania i przyjmę każdą prace jaka tylko bedzie , gwarantuje ze mój pracodawca bedzie zadowolony z moich działań w 100%

W razie zainteresowania Oaństwa moją osoba prosze o kontakt na adres emaila: tomistrong@wp.pl

Pozdrawiam Tomek

Awatar użytkownika
zastawnik
Zaangażowany
Zaangażowany
Posty: 207
Rejestracja: śr, 4 mar 2009, 12:58
Lokalizacja: TF

Re: POSZUKUJE PRACY /JESTEM UCZYNNY

Post autor: zastawnik » pn, 20 gru 2010, 18:52

witaj

kelner, barman, bramkarz oraz instruktor fitness i kulturystyki powinien znalesc prace... pod warunkiem ze oprocz polskiego posluguje sie jakims jezykiem obcym (hiszpanski, angielski, niemiecki).
salu2

tombo12345xx
Gość
Gość
Posty: 2
Rejestracja: pt, 17 gru 2010, 17:46

Re: POSZUKUJE PRACY /JESTEM UCZYNNY

Post autor: tombo12345xx » pn, 20 gru 2010, 19:20

obecnie znam jezyk angielski w stopniu komunikatywnym i zaczelem sie uczyc jezyka hiszpanskiego takze z tym jezykiem nie jest u mnie jeszcze najlepiej :/

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości