Praca na wakacje na wyspach :)

Wymiana informacji i spostrzeżeń na temat pracy na Wyspach Kanaryjskich. Proszę nie umieszczać tutaj ogłoszeń.
mateo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sob, 24 paź 2009, 17:55
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Praca na wakacje na wyspach :)

Post autor: mateo » sob, 21 lis 2009, 15:55

Witam . mam pytanie bo chcialbym popracowac na wyspach w czasie wakacji w hotelu. Znam jezyki wiec mysle ze mnie wezma. Jestem teraz na 1 roku studiow. moglibyscie mi podac jakies linki do biur posrednictwa pracy oraz jakies cenne informacje. czekam na informacje. pozdrawiam
<< Życie to ciągła podróż nigdy nie wiadomo dokąd nas zaprowadzi >>

dorotee
Gość
Gość
Posty: 2
Rejestracja: pn, 19 paź 2009, 06:48

Praca

Post autor: dorotee » pn, 23 lis 2009, 13:03

Witam Mateo
Nie wiem czy wiesz ale na wyspach bezrobocie siega 30%, 50% ostatnich absolwentow szkol jest bez pracy.Szukajac w internecie masz znikome szanse,oferty w internecie sa ale jak sie udasz bezposrednio do biura to sie okazuje ze to tylko wirtualne miejsca pracy.Szukajacych pracy w hotelach i znajomoscia kilku jezykow jest bardzo duzo,dostanie tam pracy bez znajomosci graniczy z cudem,ale musisz probowac,zycze ci duzo szczescia i podziel sie z nami informacja jesli cos znajdziesz.

Robert Kroszko
Gość
Gość
Posty: 4
Rejestracja: pn, 7 wrz 2009, 14:39

szukac trzeba na miejscu

Post autor: Robert Kroszko » sob, 6 lut 2010, 12:15

Ja tez chcialem pracowac w hotelu. Szukac trzeba na miejscu , chodząc do wszystkich hoteli z CV. Po 4 miesiacach pukania do kazdych drzwi udalo mi sie. Wysylajac CV mailem nie masz szans. Musisz sie tu osiedlic i wtedy zaczac szukac.

ola*
Gość
Gość
Posty: 2
Rejestracja: pn, 22 lut 2010, 23:46

Post autor: ola* » wt, 23 lut 2010, 09:14

Witamy,
Dwie studentki poszukują pracy na wakacje od 15.06.2010 do 30.09.2010. Chciałybyśmy pracować na wyspach w hotelu bądź restauracji jako kelnerki. Znamy języki: hiszpańki, angielski, niemiecki.
Z góry dziękujemy za jakieś informacje.
ola0205@hotmail.com

Pozdrawiamy!
Ola i Karolina

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości