WYBIERAM SIĘ NA FUERTANENTURĘ NA STAŁE

Wszystkie tematy związane z wyspami La Palma, La Gomera i El Hierro
marta
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: śr, 11 kwie 2007, 18:22

WYBIERAM SIĘ NA FUERTANENTURĘ NA STAŁE

Post autor: marta » pt, 13 kwie 2007, 18:26

pozdrawiam serdecznie wszystkich naszych na wyspach.
Ostatnio zmieniony czw, 6 mar 2008, 23:21 przez marta, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
camilozeta
Administrator
Administrator
Posty: 974
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 02:36
Kontaktowanie:

Post autor: camilozeta » sob, 14 kwie 2007, 09:24

Czesc

Najpierw male sprostowanie, nie fuerta tylko fuerte :-) FuertEventura to wyspa, ktora najmniej mi sie podoba. Corralejo, o ktorym piszesz jest w sumie jeszcze dosyc ladne, jednak stolica wyspy Puerto del Rosario jest strasznie zaniedbana i niewielka. Ladnie jest jeszcze w paru miejscach na Jandii (poludnie wyspy) gdzie kwitnie turystyka. Mysle, ze znajdziesz cos, a jak nie to wskakuj w prom Armasa i plyn do Las Palmas de Gran Canaria. Tu jest wiecej szans na znalezienie pracy, tak mysle. Mysl pozytywnie, na pewno sie uda!

I jeszcze jedno, byc moze od 29 czerwca bedzie do wynajecia ladne mieszkanie 3 pokoiki + salon za ok. 430 Euro. W polnocnej czesci miasta Las Palmas, niedaleko plazy Alcaravaneras.

Pozdrawiam, Camilo
http://www.camilozeta.com/ - Podróżując przez życie...
Obrazek

marta
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: śr, 11 kwie 2007, 18:22

Post autor: marta » pt, 20 kwie 2007, 19:58

DZIĘKUJE ZA ODPIS, FAKT FUERTEVENTURA JEST WYSPĄ MOŻNA BY RZEC MAŁO ZALUDNIONĄ I JAKBY DZIKĄ, NA POŁUDNIU WYSPY BYŁAM, NA LA JANDIJI. PEWNIE ZNÓW POMYLIŁAM NAZWĘ, PLAŻE SĄ TAM RZECZYWIŚCIE PIĘKNE, POCZĄTKOWO BĘDĘ MISZKA W CORALEJO PONIEWAŻ TAM MIESZKA I PRACUJE MOJA POŁOWA, ALE POCHODZI Z LAS PALMAS I MÓWI ŻE TAM SIĘ CHYBA PRZENIESIEMY PÓŻNIEJ BO WŁAŚNIE RÓWNIEŻ MI MÓWIŁ ŻE TAM JEST ŁATWIEJ O PRACĘ ,I ŻYCIE ZDECYDOWANIE TAŃSZE, MYŚLĘ ŻE MÓJ START NA WYSPACH BĘDZIE LŻEJSZY BO MÓJ PARTNER JEST TAMTEJSZY,CZYLI JEST KANARYJCZYKIEM, ALE MIŁO BY BYŁO NAWIĄZAC KONTAKT Z POLAKAMI, MYŚLĘ ŻE JĘZYK ZŁAPIĘ SZYBKO BO MUSZĘ Z NIM ROZMAWIAC TYLKO PO HISZPANSKU, POZATYM ŻADNEGO INNEGO NIE ZNAM, AAAA ZDZIWIŁY MNIE TWOJE POCZĄTKOWE ZAROBKI , JAKO INFORMATYK NIE ZAROBIŁEŚ RZECZYWIŚCIE WIELE, JAK NA TAMTEJSZE CENY,ALE WIDA COŚ JEST W TYCH WYSPACH TAKIEGO ŻE MIMO TEGO CHCECIE TAM Z ŻONĄ I DZIEMI ŻYC, PRZECZYTAŁAM GDZIES NA STRONIE HISZPANSKIEJ ŻE HISZPANIE SĄ POZORNIE TACY MILI I ŻYCZLIWI,ŻE TACY NIE SĄ NA CODZIEN, MNIE PRZYZNAM SZCZERZE ZAUROCZYŁA WLASNIE TA ZYCZLIWOSC I TEN SPKOJ KTORY TAM PANUJE, W POLSCE WIADOMO WSZYSCY NERWOWI, SMUTNI, ZAGONIENI, A JA SZUKAM SPOKOJU , WIĘC JAK TO JEST NAPRAWDE Z TĄ ŻYCZLIWOŚCIĄ, MYŚLE ŻE JEDNAK MENTALNOSC MAJĄ INNĄ , SZCZEGÓLNIE NA WYSPACH, MARZE O SPOKOJNYM I W MIARĘ POUKŁADANYM ŻYCIU . POZDRAWIAM NASZYCH

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości