karnawal na La Palmie

Wszystkie tematy związane z wyspami La Palma, La Gomera i El Hierro
Awatar użytkownika
kuba
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 121
Rejestracja: śr, 20 gru 2006, 21:48

karnawal na La Palmie

Post autor: kuba » pn, 11 lut 2008, 19:14

Najpierw dziekuje Kavie za adres pensjonatu w S.C.La Palma, przez co zalapalismy sie w samo centrum koncowki karnawalu, co bylo dla nas mila niespodzianka! Byly parady uliczne przebierancow,lalo sie darmowe kanaryjskie wino i grilowane sardynki gratis" los sardinales!"- to bylo w sobote zas w niedziele oprocz tlumow w "wesolym miasteczku", gdzie mozna bylo uraczyc sie m.in.wata cukrowa posluchalimy koncertu na av. maritima,no coz Kavy nigdzie nie widzielismy. Spotkalismy tez grupe wstawionych takich "z gornej polki" Polakow .W miedzy-czasie zrobilismy dwie trasy samochodem,trzeciej w gory odradzano nam ze wzgledu na snieg i duzy deszcz ktory spadl z piatku na sobote i z ktorego powodu trasy byly trudniejsze.Nam pogoda i zabawa dopisala!
k.

Awatar użytkownika
kava
Zaangażowany
Zaangażowany
Posty: 357
Rejestracja: sob, 23 gru 2006, 18:05
Lokalizacja: La Palma
Kontaktowanie:

Post autor: kava » pn, 11 lut 2008, 21:18

Jak to nie, przecież byłam! :] Trzeba było mi PW posłać, to byśmy się umówili. Swoją drogą, też poznałam jednego Polaka - pozdrawiam Kubusia ;)

PS jeśli widzieliście babeczkę przebraną za kurę domową z wałkami na głowie, to byłam ja ;)

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości