Dzidek

Wszystkie tematy związane z wyspą Teneryfa
Awatar użytkownika
Dzidek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 488
Rejestracja: wt, 23 lis 2010, 09:34
Lokalizacja: Polska

Re: Dzidek

Post autor: Dzidek » czw, 5 maja 2016, 20:40

Hejka
Dady pisze:1. Mnie się podoba
2. Synom też
3. Jak masz córkę wychowaną w PL, to szybciej niż myślisz stwierdzi, że z młodzieżą tu jest coś nie halo
4. Jak czyta to kobieta wychowana w PL i marząca o ułożeniu sobie życia na Teneryfie, to musi się liczyć z tym co napisałem. Znajoma (była żona Kanarka) stwierdziła "tu jednak jest kultura macho".
Bo jest
1Mnie się też podoba.
2Córce też pomimo,że wychowana w PL.
3Nie stwierdziła...wręcz odwrotnie.
4Ale gdzie ta kultura macho?...bo ja nie widzę.Czym to się objawia na co dzień?
Możliwe,że znajoma mieszkała w okolicy gdzie pełno ludzi z Ameryki płd. i dlatego takie stwierdzenia?Tu naprawdę dużo zależy od tego gdzie mieszkasz.Na pewno wyszła za kanarka?
Pozdrawiam
Widzisz? Nie widzę...Aaaaaa widzisz

Awatar użytkownika
Dzidek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 488
Rejestracja: wt, 23 lis 2010, 09:34
Lokalizacja: Polska

Re: Dzidek

Post autor: Dzidek » sob, 18 cze 2016, 14:51

Witam
No własnie ...skad mamy takie podejscie? od znajomych...
Zaswiadczam,ze nigdy nie miałem do czynienia z jakims macho podczas mojego pobytu na TF,jest to jak najbardziej europejski land z europejskimi standartami...no może co do mentalności ...to fakt nie spiesza sie i nia ma paniki,co mi pasuje jak qwa najbardziej sam tak chcę.
Jeśli ktoś ma pytania walcie śmialo,tu na forum postaram się odpowiedzieć z praktyki i nie ma co sie yebac ;D nie wstydzcie sie...za niewiedzę mozn tu słono zapłacić ;D
Pozdrawiam
ok ale pytania gdzie tu tanio zjeść i w stylu co robić olewam ;D
Pozdrawiam
Widzisz? Nie widzę...Aaaaaa widzisz

Awatar użytkownika
Dzidek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 488
Rejestracja: wt, 23 lis 2010, 09:34
Lokalizacja: Polska

Re: Dzidek

Post autor: Dzidek » sob, 18 cze 2016, 15:47

A wiecie co? a tak sobie popisze....
Wyjazd na teneryfe planowałem od dawna i nie bede sie powtarzał ,poznałem wielu ludzi jesli chodzi o Polaków to większośc przekrety.Wyspa? wspaniała dla mnie,mam stare 4x4 i sobie moge na plażę pojechać(tak są takie miejsca) z ludzi...el malage ..bardzo zacna tajemnicza postać która darze szacunkeiem tatko...trochę zboczyl i zaczyna pierdzielic farmazony w stylu zapomniała wolowina jak cielęcina była...przemek(usunął nicka z forum średni wzrost,młody bardzo niebieskie oczy,postawny) ksywa z forum ot taki mały oszust na pieniadze ;d ;d pozdrawiam panie kryminale jak to moja córka mówiła ;d..dady...umawiałes sie i co? Adamsa...bardzo wielki szacunek za wiedzę.przesympatyczna żona i dziecko które im kiedyś zjaumam ;D ;D ;D taki mały inteligentny bobasek z humorem lepszym od mojego w najlepsze dni...no i znajomi Adamsa co byli u was bardzo miła para pomimo niezbyt dobrej relacji wzrokowej z mężem zacnej pani,miło wspominam...tak na marginesie spałem w samochodzie ;D ;D zeby nie było ;D ale ale...Bartolo i Pablito ..dwoje młodych kucharzy z wielkim sercem i rozumem z Polski ....słuchajcie z Polski tak tak bardzo inteligentne 2 bestie ;D.Tomek...mała świnko jeszcze pogadamy,Artur...duża świnka tez pogadamy,inny Piotrek paker o złotym sercu...Radek Kasia...to inny rozdział bardzo miło wspominany i na bieżąco ;D lep łabędzia kolego.Krzysiek Ania niesamowici ludzie ale dopiero do pogadania ...nie miałem czasu ,bardzo pozytywna panna z facetem w moim stylu(stylu życia ;D) co z niejednego pieca jadł...i ty idioto rafael co jak cie dorwę to ci nogi z dupy powyrywam za to jakją świnia jestes ;D ;D...co jeszcze..Tomek...fotograf z subaru z gosciem mozna 24 na h rozmnawiac bez nudy i powtarzanie wątków,Danusia z mężem lasery...nie pamietaja mnie ;D ;D; D.Pozdrawiam towarzystwo z mariny san miguel: oczywiście Karolina z Mateuszem co płyną do o koła świata z mojego miasteczka ..sputnik team,sail oceans: Bartek z Anią dziećmi,zajebistym dziadkiem i nianią,Jean de la lune Piotr z Asią i przeeurocza bandytka Kasią fisia mała łobuzka,Placku nie zapominam ;D i towarzystwo z POLONEZA eja ;D.Ot taki roczny dorobek
jeśli cois pominąłem przepraszam...ewentualnie bardzo mroczne charaktery,co by dzieci nie straszyć ;D
Nie zapominajcie,ze podczas waszego przyjazdu spotkacie tysiące ludzi co maja dla was biznes.......tak siedzi 10 lat i ma biznes dla Ciebie....sam nie zrobił bo czekał ;D ;D.N.I.E zrobicie sami,chate sami konto w banku sami,można po angielsku nikt nie zabije ;D ;D a wręcz odwrotnie ,jak będzie buenos dias ,me espaniol klatastrofe to pani lub pan pochwali sie takim samym angielskim ;D.Szkoła dla dzieci...baja baja baja.Chcę do takiej ;D Akurat el Medano ale powiem wam dyrektor ,tylko i wyłącznie wziął moją córę bo mu wutłumaczyłem ,że w przynaleznej mi(grenadila)nie maja programu i ( nie wiedziałem ,ze to dyrektor))mówię chłopie radz coś macie tu dobre warunki...wziął papiery,sam wypełnił i powiedział przyjdz jutro ,twoja córka tu bedzie chodzić.Ludzie ludzie ludzie....zawsze chcą pogadać jak stwierdzą ,że z zagranicy to zaczynają uczyć języka,materiały budowlane..czarna dziura nikt nic nie wie i nie widział ;D ;Dmueble...mozna zajebiście tanio ;D auto kupiłem na wstepie z ulicy i cała rodzina przyjechała mi je sprzedac...Zel malage mam juz papiery wszystko było ok ;D.Ubezpieczenie za auto jak nie szukasz 800 jak poszukasz 200 za rok.Co jeszcze? zapytajcie powiem ;D; D ;D
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony śr, 22 cze 2016, 18:33 przez Dzidek, łącznie zmieniany 1 raz.
Widzisz? Nie widzę...Aaaaaa widzisz

Nolimit
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 162
Rejestracja: pt, 15 sty 2010, 15:29

Re: Dzidek

Post autor: Nolimit » sob, 18 cze 2016, 16:47

No ja mam pytanie. Po ile kupiłeś auto (jakie?) i jakie musiałeś mieć dokumenty aby je zakupić i zarejestrować.

Awatar użytkownika
Dzidek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 488
Rejestracja: wt, 23 lis 2010, 09:34
Lokalizacja: Polska

Re: Dzidek

Post autor: Dzidek » sob, 18 cze 2016, 20:26

Witka
Nolimit pisze:No ja mam pytanie. Po ile kupiłeś auto (jakie?) i jakie musiałeś mieć dokumenty aby je zakupić i zarejestrować.
Patrz i podziwiaj jaki serwis ;D ;D
Auto kia sportage ,z ogłoszenia na ulicy w el Medano za 1600,poprosiłem recepcjoniste w hotelu o zagadanie ;d papiery to był mój dowód z polski i zapewnbienie ze jestem profesjonel i wszystko załatwie...oczywiście nic nie załatwiłem oprócz ubezpieczeniua na moje nazwisko...bo auta nie zmieniaja blach...po x miesiacach problem wrócił bo auto zostało wyrejestrowane prze z właścicilke z obawy przed mandatami...zapłaciłem 4o euro Hesusowi... ;d ktos zna? ;d za załatwienie papierów mam wszystko już załatwione odkrecone,zadnych kar i auto jezdzi....o dziwo nagle wszyscy chca je kupic ;d,przeglad 30 euro i jesli nie przejdzie masz prawo w termin ie powturzyc....bodajrze 2 tygodnie....sorki nie wiem bo żona z Kasia bez języka zrobiły.....opłata to przerewjestrowanie i tax za rok ile nie wiem powiem jak papiery zobacze bo tymczasowo w szwajcarii znowu kase dorabiam do planu ;S
Pozdrawiam
Widzisz? Nie widzę...Aaaaaa widzisz

erer
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 83
Rejestracja: ndz, 6 kwie 2014, 12:16

Re: Dzidek

Post autor: erer » śr, 29 cze 2016, 20:48

no wreszcie piszesz.pozdr

Awatar użytkownika
Dzidek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 488
Rejestracja: wt, 23 lis 2010, 09:34
Lokalizacja: Polska

Re: Dzidek

Post autor: Dzidek » pt, 1 lip 2016, 19:16

Witam
erer pisze:no wreszcie piszesz.pozdr
Pisze,piszę co mam nie pisać....już 3 raz skasowałem niechcący moje wypociny więc ślub będzie przyspieszony...chcesz? chcę...to masz.

Forum usycha?raczej nie ma brania bo nikt tu nie nakłamie w stylu przyjeżdżajcie,jebnijcie wszystko a my wam N.I.E załatwimy tanie lub odwrotnie nie qwa nie przyjeżdżajcie nie ma pracy nie ma miejsca śnieg pada i jest zimno...gdzie jest ocean? nie widzę...chmury co dzień ;D ;D ;D Miodliwości dodaja kłamstwa i lizanie w pupę,to po co na P.C.? jak pójdę gdzie indziej i zapytam hej jak tam na wyspach ? dam radę?No tak dasz...każdy da...dolecieć ;D,powrót na własny koszt ;D Wielu ludzi ucichło,wielu sie nie odzywa,może nia chca sie powtarzać lub nie widzą sensu wypowiedzi?Może ich Dziedek denerwuje?może tatko pdqrqwił? nie wiem.Wiem,że były i są(nie o sobie piszę bo ja bezposredni prostak,też w życiu)tu osoby które mają wiedze i doswiadczenie zyciowe na ....trochę wyższym poziomie.Forum z ludzmi co chcą i przeważnie wiedzą jak coś zrobić,ale nigdy nie zaszkodzi zapytać...prawda?Ci co sa już wiedzą ,Ci co chcą boją się zapytać bo dyskusje nie idzie w kierunku witamy i sie kłaniamy,trzymamy kciuki o jejku wielkie mi coś najwyżej...no właśnie? co najwyżej?...Nie wiem...moge tu pisać przemyślenia,doradzać ale to nie zastąpi autopsji,bo jak się okazuje 3 różne osoby mają 3 różne doświadczenia w tym samym miejscu i tej samej sprawie...
No dobra to co? miłego dnia jeszcze i łykendu ;D
Pozdrawiam
Widzisz? Nie widzę...Aaaaaa widzisz

erer
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 83
Rejestracja: ndz, 6 kwie 2014, 12:16

Re: Dzidek

Post autor: erer » pt, 1 lip 2016, 20:01

znakomicie sie czyta.pozdr

Awatar użytkownika
Dzidek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 488
Rejestracja: wt, 23 lis 2010, 09:34
Lokalizacja: Polska

Re: Dzidek

Post autor: Dzidek » ndz, 31 lip 2016, 13:28

Witami pozdrawiam ...żyje ;D
Widzisz? Nie widzę...Aaaaaa widzisz

Herkules
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 73
Rejestracja: sob, 19 gru 2015, 17:03

Re: Dzidek

Post autor: Herkules » sob, 17 wrz 2016, 20:19

Dzidek
My sie nie poznaliśmy...
Tatko ..co z nim sie dzieje ?przestał pisać .
Wariat ale mi pasi jak w pół godzinnej kawie ostra gadka poszła o zycie i politykę!
Ostatnio byłem na t rok temu i zycie i rodzinka trzymają mnie z dala od niej
A juz 10 lat temu myślałem o życiu na wyspie
Ale chyba nie...a Polacy? Wiekszość jak wszędzie na świecie.szczesliwego nowego yorku czy jakoś tak film to lajcik do prawdy
Jak dymać i nie być wydymany
Moze wpadne w styczniu/lutym

Awatar użytkownika
Dzidek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 488
Rejestracja: wt, 23 lis 2010, 09:34
Lokalizacja: Polska

Re: Dzidek

Post autor: Dzidek » sob, 24 wrz 2016, 14:26

Witka
Herkules pisze:Dzidek
My sie nie poznaliśmy...
Tatko ..co z nim sie dzieje ?przestał pisać .
Wariat ale mi pasi jak w pół godzinnej kawie ostra gadka poszła o zycie i politykę!
Ostatnio byłem na t rok temu i zycie i rodzinka trzymają mnie z dala od niej
A juz 10 lat temu myślałem o życiu na wyspie
Ale chyba nie...a Polacy? Wiekszość jak wszędzie na świecie.szczesliwego nowego yorku czy jakoś tak film to lajcik do prawdy
Jak dymać i nie być wydymany
Moze wpadne w styczniu/lutym
Zgadza się,ale był,moim zdaniem,na dzien dzisiejszy mu odbija i prowadzi propagande pro musli pedo weganska.Poszukaj na jego blogu ma juz bodajze 3 ,ja nie zaglądam,.
Pozdrawiam
Widzisz? Nie widzę...Aaaaaa widzisz

Awatar użytkownika
camilozeta
Administrator
Administrator
Posty: 974
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 02:36
Kontaktowanie:

Re: Dzidek

Post autor: camilozeta » sob, 24 wrz 2016, 15:38

Dzidek pisze:Poszukaj na jego blogu ma juz bodajze 3 ,ja nie zaglądam,.
Widzisz Dzidek, a może właśnie powinieneś zajrzeć, może nie napisałbyś tego co napisałeś po tym co mu się przydarzyło :(

Salu2
http://www.camilozeta.com/ - Podróżując przez życie...
Obrazek

Awatar użytkownika
Dzidek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 488
Rejestracja: wt, 23 lis 2010, 09:34
Lokalizacja: Polska

Re: Dzidek

Post autor: Dzidek » sob, 24 wrz 2016, 22:36

Hejka
camilozeta pisze:
Dzidek pisze:Poszukaj na jego blogu ma juz bodajze 3 ,ja nie zaglądam,.
Widzisz Dzidek, a może właśnie powinieneś zajrzeć, może nie napisałbyś tego co napisałeś po tym co mu się przydarzyło :(

Salu2
Jesteś pewny,że jemu?Jeśli chodzi o raka to wiem,bardzo współczuje.I napisałem to co napisałem.Może tak wyjaśnię,facet co innego pisze,mówi,robi.Nie ma poszanowania dla innych a sam wymaga tego od innych.Wiecej sie nie wypowiem na jego temat.
Miłego
Widzisz? Nie widzę...Aaaaaa widzisz

Awatar użytkownika
camilozeta
Administrator
Administrator
Posty: 974
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 02:36
Kontaktowanie:

Re: Dzidek

Post autor: camilozeta » sob, 24 wrz 2016, 22:46

Dzidek pisze: Jesteś pewny,że jemu?
A co myślisz, że jeśli Twojej małżonce by się nie daj Boże przytrafiło, to Ciebie by to nieszczęście już nie dotyczyło? Prawie na jedno wychodzi, takie nieszczęście uderza w całą rodzinę bez względu na to kto jest fizycznie chory.

Dobra, dajmy temu spokój. Zdrowia i powodzenia Tatkom życzę. Tobie też powodzenia.

Salu2
http://www.camilozeta.com/ - Podróżując przez życie...
Obrazek

Awatar użytkownika
Dzidek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 488
Rejestracja: wt, 23 lis 2010, 09:34
Lokalizacja: Polska

Re: Dzidek

Post autor: Dzidek » sob, 24 wrz 2016, 23:13

Hej
camilozeta pisze:
Dzidek pisze: Jesteś pewny,że jemu?
A co myślisz, że jeśli Twojej małżonce by się nie daj Boże przytrafiło, to Ciebie by to nieszczęście już nie dotyczyło? Prawie na jedno wychodzi, takie nieszczęście uderza w całą rodzinę bez względu na to kto jest fizycznie chory.

Dobra, dajmy temu spokój. Zdrowia i powodzenia Tatkom życzę. Tobie też powodzenia.

Salu2
Jak najbardziej tak,wybacz ale życie nie jest fajne...zawsze,myślenie,że złe rzeczy są tylko dla innych,to błąd.Jeśli myślisz,że mi w życiu nieszczęścia się nie przytrafiły,też popełniasz błąd...może powiem tak...takie sprawy utwardzaja i wtedy wiadomo,że biadoleniem i współczuciem i tak nic nie zdziałasz...może być?
Pozdrawiam
Widzisz? Nie widzę...Aaaaaa widzisz

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości