Dzidek

Wszystkie tematy związane z wyspą Teneryfa
Awatar użytkownika
camilozeta
Administrator
Administrator
Posty: 977
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 02:36
Kontaktowanie:

Re: Dzidek

Post autor: camilozeta » pt, 4 mar 2011, 09:41

patmos pisze:Camilozeta nie może wrócić tam skąd nie wyjechał "am I right?"
No w sumie fakt, bo mieszkałem na GC. Co do żałowania to nie, nie żałuję bo miałem parę rzeczy do zrobienia, których na Kanarach nie mogłem zrobić. Poza tym sytuacja gospodarcza tam nie sprzyja. Tęsknota jednak we mnie tkwi :)

Salu2
http://www.camilozeta.com/ - Podróżując przez życie...
Obrazek

estrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 172
Rejestracja: czw, 7 paź 2010, 15:27

Re: Dzidek

Post autor: estrella » pt, 4 mar 2011, 22:55

Hallo Dzidek,

planowales z rodzina w lutym urlop na TF, udalo sie rodzine przekonac?

Na pytania, na ktore ci moge rzetelnie odpowiedziec chetnie odpowiem.

Ja musialam sie tu sama z corka przebijac, takie forum jest wspaniala sprawa (dzieki camilozeta ), bo widze ze ludzie tez nie tylko pieja tu z radosci a i na plazy na poczatek spac nie mozna, :mrgreen:
oprocz jednego Polaka ktory robi to juz od okolo 20 lat, nalezy do inwentarza wsi - za pozwoleniem policii. Na jego miejscu sprzedawalabym widokowki z jego locum, problem jednak w tym, ze turysci do niego nie docieraja. Zaden pener, wybral sobie taki styl zycia, idzie lowic, troche pracowac. Ze go jeszcze do morza nie zwialo!
On nie ma namiotu, tylko tyczki, plany szmaty i antena, duza antena. No i plotek.
Bo napewno sie juz z nogami w morzu obudzil. :? Wiecej nie powiem.

pozdrowienia
estrella

Dziadu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 164
Rejestracja: sob, 25 wrz 2010, 18:31

Re: Dzidek

Post autor: Dziadu » sob, 26 mar 2011, 10:45

Już jestem :lol:

Awatar użytkownika
Dzidek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 488
Rejestracja: wt, 23 lis 2010, 09:34
Lokalizacja: Polska

Re: Dzidek

Post autor: Dzidek » wt, 26 kwie 2011, 12:09

Witam.Wreszcie w domu w Polsce i narazie żaden wyjazd się nie zapowiada.
camilozeta pisze:
patmos pisze:Camilozeta nie może wrócić tam skąd nie wyjechał "am I right?"
No w sumie fakt, bo mieszkałem na GC. Co do żałowania to nie, nie żałuję bo miałem parę rzeczy do zrobienia, których na Kanarach nie mogłem zrobić. Poza tym sytuacja gospodarcza tam nie sprzyja. Tęsknota jednak we mnie tkwi :)

Salu2
Nie czepiajmy się szczegółów,wiadomo o co chodziło :lol:
estrella pisze:Hallo Dzidek,

planowales z rodzina w lutym urlop na TF, udalo sie rodzine przekonac?

Na pytania, na ktore ci moge rzetelnie odpowiedziec chetnie odpowiem.

Ja musialam sie tu sama z corka przebijac, takie forum jest wspaniala sprawa (dzieki camilozeta ), bo widze ze ludzie tez nie tylko pieja tu z radosci a i na plazy na poczatek spac nie mozna, :mrgreen:
oprocz jednego Polaka ktory robi to juz od okolo 20 lat, nalezy do inwentarza wsi - za pozwoleniem policii. Na jego miejscu sprzedawalabym widokowki z jego locum, problem jednak w tym, ze turysci do niego nie docieraja. Zaden pener, wybral sobie taki styl zycia, idzie lowic, troche pracowac. Ze go jeszcze do morza nie zwialo!
On nie ma namiotu, tylko tyczki, plany szmaty i antena, duza antena. No i plotek.
Bo napewno sie juz z nogami w morzu obudzil. :? Wiecej nie powiem.

pozdrowienia
estrella
esterella powinnaś wydaje mi się jakąś książkę "surwiwalową" z kanarów napisać wielu ludzi by skorzystało podejrzewam.Niestety nie wyjechałem i moje panie twardo czepiły się Polskiej ziemi,wyjdzie tak ,że faktycznie spakuje plecaczek i przetrę szlak sam,po czym sprawdzę jak bardzo kochany jestem przez moje panie,w domyśle czy dojadą :? Tak Długo się temat rozwija ale mam nadzieje kiedyś dojdzie do skutku.Zgłoszę się na pewno gdy będzie potrzeba,na razie nie zawracam las gitarry :D
Dziadu pisze:Już jestem :lol:
Miło,bo człowieku jesteś jak balsam na oczy i duszę.Optymizm aż promieniuje i udziela się na odległość.Pisz dalej jak tam Ci idzie.
Dziękuje wszystkim.
Widzisz? Nie widzę...Aaaaaa widzisz

Awatar użytkownika
Dzidek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 488
Rejestracja: wt, 23 lis 2010, 09:34
Lokalizacja: Polska

Re: Dzidek

Post autor: Dzidek » śr, 27 kwie 2011, 09:09

Aaaa tak znowu poczytałem i nadrobiłem straty.Podobał mi się post kittera,mały wybuch buńczucznego optymizmu,powiązanego z teoria spisku bywalców,spowodował jak najbardziej wartościowe wypowiedzi.
Powiem ze swojej beczki,byłem w paru krajach(nie tydzień :lol: )i wiem ze punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.Znajomi,którzy dziękowali za pomoc w wyjeżdzie i tacy co mnie przeklinali....ci ostatni nie zrozumieli,że na wszystko trzeba pracować(część podana na tacy wiec dlaczego nie wszystko)
Każdy wyjazd wiąże się z ryzykiem,potrzebne szczęście i upór i fakt,że pod palemkami może się wydawać fajniej bo i cieplej i komara można przyciąć a tu pomarańczka a tu bananik.... :lol:
Sam siedzę teraz nad naszym morzem i wiem,że wyjadę jeśli nie na stałe to dla przekonania siebie,że próbowałem.Jednak...ten kto się nastawia na wyjazd niech się huknie w pierś i powie:tak robię wszystko uczę się języka,zbieram materiały,szykuję kasę na kryzys? Tu jest ta cienka granica miedzy marzeniem a realiami,te 1 giną pod wpływem 2 i to jest fakt.
A wiec jaki ja mam plan?jako,że pojadę sam biorę plecak,trochę gotówki,słowniczek(i tak prędzej nauczę się na miejscu)mocno ścisnę pośladki i uśmiechnę się no bo jak...tu pomarańczka a tu bananik :lol: I powiem jedno,w moim przypadku to działa,chociaż nie polecam,przerabiałem wiele razy.
Pozdrawiam.
Widzisz? Nie widzę...Aaaaaa widzisz

Awatar użytkownika
Dzidek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 488
Rejestracja: wt, 23 lis 2010, 09:34
Lokalizacja: Polska

Re: Dzidek

Post autor: Dzidek » pt, 27 maja 2011, 06:11

Ehhh...no i co zrobić..powinienem otworzyć nowy temat:jak zdychają marzenia :D.Brak argumentów i moja kanaryjska przygoda przesuwa się w bliżej nie określoną przyszłość.Zostaje mała nadzieja,która się będzie tliła w zakamarkach duszy.Ciekawe jak to jest u innych co chcą a jedynie bączka puścili,zgodnie z zasadą:miał zabłysnąć a zaiskrzył tylko :D
Miały być wakacje chociaż na otarcie łez a jest remont domu :D :D i niech będzie,że się dałem na to nabrać :D
Pozdrawiam.
Widzisz? Nie widzę...Aaaaaa widzisz

Awatar użytkownika
camilozeta
Administrator
Administrator
Posty: 977
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 02:36
Kontaktowanie:

Re: Dzidek

Post autor: camilozeta » pt, 27 maja 2011, 08:49

Co się stało? Dom zaczął się walić i nie ma już kasy na podróż? ;) Nie poddawaj się, realizuj swój plan i przygotowuj do wyjazdu. Jak nie teraz to za rok albo dwa, ale dopóki jest marzenie, to i szansa jest.

Salu2
http://www.camilozeta.com/ - Podróżując przez życie...
Obrazek

Awatar użytkownika
Dzidek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 488
Rejestracja: wt, 23 lis 2010, 09:34
Lokalizacja: Polska

Re: Dzidek

Post autor: Dzidek » pt, 10 cze 2011, 06:12

Ano camilo jak rzekłeś :D nie poddaje się,tylko faktycznie jak tam dojadę to nici z serfing usa :D bo z balkonikiem desek nie ma :D (balkonik dla starca bo tak dojadę).W sumie to tak z przekorą pisze bo nie mam komu się poskarżyć,wyżalić :D :D przytul mnie :wink:
Pozdrawiam :D
Widzisz? Nie widzę...Aaaaaa widzisz

Awatar użytkownika
Dzidek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 488
Rejestracja: wt, 23 lis 2010, 09:34
Lokalizacja: Polska

Re: Dzidek

Post autor: Dzidek » pn, 18 lip 2011, 05:49

Witam.Ostatnio w żaglach czytałem,że część floty volvo racing trenuje na kanarach,czy ktoś z was zajmuje się czynnie żeglarstwem i wie jak tam to wygląda?Oczywiście nie chodzi mi o wyczynowe pływanie a turystyczne.Jakie mariny,stocznie?bardzo mało danych w necie.
Pozdrawiam.
Widzisz? Nie widzę...Aaaaaa widzisz

estrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 172
Rejestracja: czw, 7 paź 2010, 15:27

Re: Dzidek

Post autor: estrella » pn, 18 lip 2011, 16:44

witaj,
co wiem to powiem: w Las Palmas mozesz sobie taki Volvo Ocean 60 Racer ze skiperem wypozyczyc, 10.000 gwiazdek za dzien, moze tam ich widziano,
glowna baza cwiczen Volvo Racer/Puma ma byc przeniesiona na Lanzarote - po mistrostwach
Jak bylam mloda i sliczna to tez jachtowalam, z taka "skorupka" :D jak ma SS, SS to pozytywnie, przlecialam z przyjacielem z Korsyki na Sardynie, syna przywiazalam paskiem do relingu zeby razem z delikatnym zoladkiem nie zmienil objektu :wink:

pozdrowienia
estrella

Awatar użytkownika
Dzidek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 488
Rejestracja: wt, 23 lis 2010, 09:34
Lokalizacja: Polska

Re: Dzidek

Post autor: Dzidek » wt, 19 lip 2011, 10:50

Dzięki esta :D już sobie wyobrażam młodego wilka morskiego na relingu :D .Ja sam tak podchwyciłem dawny sport i stad te zainteresowanie.SS ma carinke,mam dostęp do takiej łajbki,lecz ja nastawiam się na morze,ocean 8) Właśnie zawija lub zawinął na kanary jacht Berg,i coś takiego mnie rajcuje.Nadal planuje wyjazd,nadal marze,i mam zamiar zrealizować to co planuje,lecz forma i czas ciągle ulegają zmianie.
Smieszny jest fakt jak będąc trochę starszym,człowiek nie myśli już tylko o sobie i to jest hamulcem całego przedsięwzięcia.Z jednej strony chciało by się to rzucić,a z drugiej no nie za bardzo :D bo z wami panie żle ale bez was jeszcze gorzej :D :D :lol:
Pozdrawiam.
Widzisz? Nie widzę...Aaaaaa widzisz

Awatar użytkownika
Dzidek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 488
Rejestracja: wt, 23 lis 2010, 09:34
Lokalizacja: Polska

Re: Dzidek

Post autor: Dzidek » wt, 9 sie 2011, 05:50

Wpis do ziewnika pokładowego nr 435/367 lekko jawne a większość poufna.Fundusze sprzeniewierzone-izolacja termiczna 10 cm na skarbonce położona,chodniki dla dam(staro bruk)prawie na ukończeniu.Następne działanie-inwigilacja obcych krain w celu zebrania funduszy niebawem nastąpi.Więc będę pisał ze Szwajcarii(mają tam internet?)I niech mi coś teraz pierdyknie w planach to jak Boga noga walę wpław. :lol:
Pozdrawiam.kpt.kto marzy to mu się coś jednak wydarzy :lol:
Widzisz? Nie widzę...Aaaaaa widzisz

Awatar użytkownika
ilonka
Bywalec
Bywalec
Posty: 104
Rejestracja: ndz, 31 lip 2011, 09:57
Kontaktowanie:

Re: Dzidek

Post autor: ilonka » wt, 16 sie 2011, 23:43

kto marzy... pieknie powiedziane...;)

Awatar użytkownika
Dzidek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 488
Rejestracja: wt, 23 lis 2010, 09:34
Lokalizacja: Polska

Re: Dzidek

Post autor: Dzidek » sob, 20 sie 2011, 19:00

Dzięki Ilonka Tobie Zyczę już spełnienia,żebyś się nie martwiła.
Pozdrawiam.
Widzisz? Nie widzę...Aaaaaa widzisz

Awatar użytkownika
ilonka
Bywalec
Bywalec
Posty: 104
Rejestracja: ndz, 31 lip 2011, 09:57
Kontaktowanie:

Re: Dzidek

Post autor: ilonka » ndz, 21 sie 2011, 19:52

dzięki i do zobaczenia może tutaj;)

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości