Proszę powiedzcie co myślicie mieszkańcy Teneryfy :):)

Wszystkie tematy związane z wyspą Teneryfa
mateo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sob, 24 paź 2009, 17:55
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Proszę powiedzcie co myślicie mieszkańcy Teneryfy :):)

Post autor: mateo » ndz, 25 paź 2009, 13:40

Witam wszystkich :) chciałem się dowiedzieć kilka rzeczy dotyczących życia na wyspie. Jestem obecnie studentem ekonomii ze Szczecina. Byłem już na wyspie raz ale w charakterze gościa na święta bożego narodzenia i zafascynowała mnie wyspa i ludzmi :) do dziś nie mogę się zachwycić Loro Parkue. Byłem także na Gran Canarii ale jakoś Teneryfa bardziej mi sie podobała. Jeśli chodzi o języki to nie ma problemu bo znam bardzo dobrze angielski i dosyć dobrze niemiecki a obecnie uczę sie hiszpańskiego. chciałbym po prostu wiedzieć co radzicie czy mam czego szukać na wyspie . bedę w tym roku na fuertaventurze także na święta bożego narodzenia to popatrzę na wyspę z innego punktu widzenia :) aha i jeszcze jedno czy łatwo by mi było znaleść prace albo w hotelarstwie czy coś powiązanego z ekonomią . W tym roku będę miał certyfikat animatora hotelowego co myślę może pomóc. Czekam na Wasze rady i odpowiedzi na moje pytania :) Pozdrawiam wszystkich :) i trzymajcie się ciepło w tych ciepłych klimatach :)
Mateusz

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość