pytanie turystyczne :-)

Wszystkie tematy związane z wyspą Teneryfa
Mazyma
Gość
Gość
Posty: 1
Rejestracja: pt, 9 mar 2018, 13:19

pytanie turystyczne :-)

Post autor: Mazyma » pt, 9 mar 2018, 14:24

Witam,
wybieram się w pierwsza podróż na Teneryfę. Jadę z biurem podróży, ale na miejscu chciałabym pokręcić się na własną rękę. Trochę mam stracha, bo jadę sama z 15-letnim synem, ale ponieważ staram się możliwie tanio zorganizować ten mini urlop, bo chciałabym spróbować nie dać zarobić biurom podrózy na wycieczkach fakultatywnych:-)
Będę w Puerto de la Cruz, czy są tu jacyś "miejscowi" którzy podpowiedzą mi pewne rzeczy związane z poruszaniem się po wyspie ? :D

mimochodem
Gość
Gość
Posty: 2
Rejestracja: sob, 17 mar 2018, 16:21

Re: pytanie turystyczne :-)

Post autor: mimochodem » sob, 17 mar 2018, 17:02

Cześć,

Twój post pozostał bez odzewu, więc może ja będę mógł Ci pomóc. Nie mieszkam co prawda na Kanarach, ale razem z moją lepszą połową zaraziliśmy się kanaryjskim wirusem ;) i w efekcie w ciągu ostatnich ośmiu lat byliśmy tam kilkanaście razy... Z biurem podróży i na własną rękę. W hotelach i wynajętych od Kanarków mieszkaniach. Na pojedynczych wyspach i przelatując / przepływając między nimi. Nie pomogę Ci jak ktoś, kto tam mieszka, ale jako przyjezdny orientuję się chyba całkiem nieźle. Pytaj, postaram się pomóc.

Przede wszystkim, nie miej stracha. Kanary to cywilizowany świat. Ludzie są przyjaźnie nastawieni i nie bez powodu tyle osób wzdycha, żeby wyjechać tam na stałe.

Pozdrowienia!
M.

PS. Jeździsz samochodem?

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości