Praca dla dwojga

Wszystkie tematy związane z wyspą Teneryfa
Nolimit
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 162
Rejestracja: pt, 15 sty 2010, 15:29

Re: Praca dla dwojga

Post autor: Nolimit » sob, 16 wrz 2017, 21:37

robmarkro pisze:
sob, 16 wrz 2017, 16:18
nasze dziewczyny sa najpiekniejsze
Myslalem ze tego to nikt nie podwazy ;) A jednak. Ja tam uwazam ze sa najladniejsze, ale kazdy ma swoj gust.

Jesli o mnie chodzi to ja nie mam niecheci do Robmarkro. Jak i do nikogo innego. Ok, ale rozumiem - postaram sie juz nie odpowiadac koledze ;) Swoja droga Camilo, przynajmniej forum sie troche rozruszalo - w koncu jakas dyskusja, bylo troche zardzewiale. No ale ok - temat to temat. Ja tam napisalem odnosnie tematu przewodniego - reszta to byla tak a propos bo ucieszylem sie ze nie tylko ja irytuje kolege ;)


A co do tematu to latwiej by bylo jakby kolezanka napisala co potrafi, jakie jezyki, jakie wymagania itd. Czy ma byc to cokolwiek - jesli tak to wystarczy przejsc sie po hotelach jakie sa i znajdzie sie prace jakakolwiek. Jesli ma byc to ambitniejsza praca to trzeba by napisac co sie potrafi - moze ktos z Polakow, ktorzy maja firme szuka takiej osoby. Inaczej to troche bez sensu bo raczej nikomu nie bedzie sie chcialo, przy takim bezrobociu pytac na PW co kolezanka potrafi.

Edit: Widze ze Dzidek odpisal. Panowie chyba kazdy ucieka na kanary wlasnie ze wzgledu na brak akceptacji dla polskiego chamstwa, cwaniactwa itd. Kazdy chce odpoczac od tego no i od pogody. Ale jak ktos mi mowi ze Polak jest zly bo napije sie kilku piwek a reszta Europy jest super i w pionie to mnie to drazni - bo tak nie jest. I to jest taka latka przyklejana Polakom, nieslusznie. Bo inne nacje chleja wiecej - tylko ze maja wiecej kasy wiec robia to bardziej 'kulturalnie' a nie np w parku na lawce. I moze mniej to widac. Tyle ze Polakom nikt nie daje, nie ma takiego socjalu. W UK mozesz za socjal wyjechac na wakacje za granice. W PL tyrasz i dla wiekszosci ludzi jeszcze kilka lat wstecz wakacje za granica to byl luksus, co w Europie bardziej sie oplaca jechac 'pod palmy' niz spedzac w kraju bo taniej...

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 15 gości