Nauka hiszpańskeigo - szukam dobrej szkoły

Wszystkie tematy związane z wyspą Teneryfa
fry
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: czw, 2 mar 2017, 14:51

Nauka hiszpańskeigo - szukam dobrej szkoły

Post autor: fry » wt, 23 maja 2017, 10:51

Cześć,

Niedługo przeprowadzam się na Teneryfę. Szukam dobrej szkoły języka hiszpańskiego, najchętniej w Puerto de la Cruz, La Lagunie albo Santa Cruz, ale nie upieram się przy lokalizacji.

Zależy mi na intensywnym kursie w niewielkich grupach.

Możecie coś polecić?

PS
Tak, umiem szukać, wiem, że na Google Maps jest zaznaczone co najmniej kilka szkół. Ten post to prośba o rekomendację osób, które korzystały z usług danej szkoły.

robmarkro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 175
Rejestracja: pn, 31 sie 2015, 10:47

Re: Nauka hiszpańskeigo - szukam dobrej szkoły

Post autor: robmarkro » wt, 23 maja 2017, 11:45

najlepiej isc do escuela oficial de idiomas bo tam rezydenci placa tylko ok 50 euro za rok. Eliminacje sa w maju a semestr zaczyna sie we wrzesniu

fry
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: czw, 2 mar 2017, 14:51

Re: Nauka hiszpańskeigo - szukam dobrej szkoły

Post autor: fry » pn, 5 cze 2017, 22:01

Raczej szukam normalnej szkoły językowej. Po pierwsze nie chcę czekać do września, po drugie zależy mi na intensywnym kursie.

robmarkro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 175
Rejestracja: pn, 31 sie 2015, 10:47

Re: Nauka hiszpańskeigo - szukam dobrej szkoły

Post autor: robmarkro » wt, 6 cze 2017, 11:36

szukaj w ogloszeniach. Raczej beda to lekcje prywatne bo rezydenci aby nie placic korzystaja ze szkoly darmowej czyli escuela oficial de idiomas i szkoly prywatne jezyka hiszpanskiego nie maja za bardzo klientow. Sa szkoly prywatne dla hiszpanow i tam za pieniadze ucza sie angielskiego, niemieckiego czy francuskiego. Ale nie widzialem zeby te same szkoly oferowaly lekcje hiszpanskiego dla obcokrajowcow. Popatrz w internecie

fry
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: czw, 2 mar 2017, 14:51

Re: Nauka hiszpańskeigo - szukam dobrej szkoły

Post autor: fry » pn, 12 cze 2017, 12:22

Raczej beda to lekcje prywatne bo rezydenci aby nie placic korzystaja ze szkoly darmowej czyli escuela oficial de idiomas
Doceniam chęć pomocy, ale lepiej nie pisać nic niż pisać coś co wprowadza w błąd. W samym Puerdo de la Cruz są 3 szkoły językowe oferujące lekcje hiszpańskiego zarówno indywidualne jak i grupowe.

Wysłałem do wszystkich zapytania i czekam na odpowiedź.

robmarkro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 175
Rejestracja: pn, 31 sie 2015, 10:47

Re: Nauka hiszpańskeigo - szukam dobrej szkoły

Post autor: robmarkro » wt, 13 cze 2017, 08:40

czytaj ze zrozumieniem. napisalem "raczej" a to znaczy ze nie wykluczam istnienia takich szolek

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości