Pomoc w dostarczeniu Polska Teneryfa

Wszystkie tematy związane z wyspą Teneryfa
jakub
Początkujący
Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: pt, 5 lut 2010, 14:40
Lokalizacja: LaLaguna i okolice :)

Pomoc w dostarczeniu Polska Teneryfa

Post autor: jakub » śr, 16 sty 2013, 23:32

Może znajdzie się jakaś osoba która w najbliższym czasie przylatuje na Teneryfe i zabierze coś z Polski tutaj na wyspe? Wiem że nie powinno sie wozic od obcych paczek... ale ...
Jeśli się znajdzie ktoś kto byłby skory coś podrzucić to poproszę o wiadomość na pw..

Pozdrawiam

raf8612
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: pt, 13 lip 2012, 09:35
Lokalizacja: Los Cristianos

Re: Pomoc w dostarczeniu Polska Teneryfa

Post autor: raf8612 » czw, 17 sty 2013, 09:31

Moze to nie taka pomoc o jaka prosiles ale mi ostatnio z Polski przeslali przesylke do 1 kg. przesylka kosztowala ok.25 zł i otrzymalej ja po 6 dniach :) (z czego 2 dni to weekend a jeden nowy rok :)) wiec bardzo fajna i calkiem niedroga sprawa. przesylka wyslana poczta polska :D

gabi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pn, 14 sty 2013, 10:25

Re: Pomoc w dostarczeniu Polska Teneryfa

Post autor: gabi » czw, 17 sty 2013, 11:16

Poczta Polska w ostatnim czasie bardzo zaskakuje - i to pozytywnie. Tutaj paczki są tańsze niż kurierek i szybciej docierają.

raf8612
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: pt, 13 lip 2012, 09:35
Lokalizacja: Los Cristianos

Re: Pomoc w dostarczeniu Polska Teneryfa

Post autor: raf8612 » czw, 17 sty 2013, 13:07

dokladnie tak jak mowisz :) zostalem zaskoczony poztywnie :) Paczka wyslana 28/12/2012 dotarla do mnie 03/01/2013 :) bylem bardzo mile zaskoczony. podobno od nowego roku troche ceny sie zmienily... niestety w gore ;/

jakub
Początkujący
Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: pt, 5 lut 2010, 14:40
Lokalizacja: LaLaguna i okolice :)

Re: Pomoc w dostarczeniu Polska Teneryfa

Post autor: jakub » czw, 17 sty 2013, 14:37

Wlasnie z poczta mialem ostatnio problem. Paczka wyslana 14 grudnia, wszytkimi prorytetami ekspresami... dotarla 4 stycznia.... czyli tyle ile najzwyklejsza, ekonomiczna, a skasowana najwyzej jak mozna. Pytam sie o pomoc poniewaz zalezy mi na czasie a ufajac poczcie polskiej w zimie w sandalach bym chodzil ;) hehe (w japonkach chodze ;))... Ale pewnie niestety zostane zmuszony do skorzystania z ich uslug..
Pozdrawiam

hene
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 82
Rejestracja: śr, 5 paź 2011, 07:49
Lokalizacja: Los Realejos

Re: Pomoc w dostarczeniu Polska Teneryfa

Post autor: hene » czw, 17 sty 2013, 23:07

wysylanie poczta z PL w standardzie to tragedia. Problem polega na tym ze takie paczki zalegaja w Madrycie na cle....nawet do miesiaca...ale wazne rzeczy wysylane sa do mnie z polski EMS. kosztuje wiecej, ale nigdy nie trwalo wiecej niz 4 dni....ja bede w PL koniec stycznia, lub koniec lutego, w Szczecinie, jezeli to nie ziolo i nie wazy 10 kg , to teoretycznie nie ma problemu:)
...

Awatar użytkownika
Włodek
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 58
Rejestracja: sob, 1 sty 2011, 10:14

Re: Pomoc w dostarczeniu Polska Teneryfa

Post autor: Włodek » sob, 19 sty 2013, 09:44

Witam, 23 stycznia przylatuje na Teneryfę. Mieszkam w Brzegu (okolice Wrocław,Opole)
Jedyny problem to, że mam tylko jeden bagaż rejestrowy i oczywiście podręczny, jeśli to nic wielkiego to nie ma problemu. Za 160 zł. moge dołożyć do rezerwacji bagaż 20 kg.
Włodek.

jakub
Początkujący
Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: pt, 5 lut 2010, 14:40
Lokalizacja: LaLaguna i okolice :)

Re: Pomoc w dostarczeniu Polska Teneryfa

Post autor: jakub » pn, 21 sty 2013, 01:58

juz polazlo poczta polska...
dzieki za odzew.

jakub
Początkujący
Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: pt, 5 lut 2010, 14:40
Lokalizacja: LaLaguna i okolice :)

Re: Pomoc w dostarczeniu Polska Teneryfa

Post autor: jakub » wt, 12 lis 2013, 10:47

Ponawiam pytanie... Mam nastepna rzecz ktora musze podeslac z PL na Tene...
Nie wybiera sie ktos w najblizszym czasie na wyspe? Mam pare drobiazgow /okolo 5-7kg/ ktore musze szybko i pilnie dostarczyc tutaj. W razie co prosze i info.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości