Koncert polskiego zespolu na Teneryfie

Wszystkie tematy związane z wyspą Teneryfa
hene
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 82
Rejestracja: śr, 5 paź 2011, 07:49
Lokalizacja: Los Realejos

Koncert polskiego zespolu na Teneryfie

Post autor: hene » czw, 10 sty 2013, 23:16

Poniewaz brak konkretnych danych w urzedach, zapytam tutaj, moze bedzie jakis odzew, i bedzie mozna ewentualnie policzyc chetnych. Chodzi o to , ze istnieje mozliwosc zorganizowania koncertu m.in. Kultu na Teneryfie. Zakladam ze znajda sie i chetni miejscowi, ale ciekawi mnie na jaka publike z PL mozna ewentualnie liczyc? ktos te impreze musi rozkrecic?
...

Awatar użytkownika
el malage
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 189
Rejestracja: pt, 5 gru 2008, 13:52
Lokalizacja: Teneryfa Sur

Re: Koncert polskiego zespolu na Teneryfie

Post autor: el malage » pt, 11 sty 2013, 01:43

Pisalismy o tym na forum ,temat jest znany i otwarty,poczytaj prosze :),mysle ze publika sie znajdzie ,ale najpierw trzeba to zorganizowac.:)
Pozdrawiam z Teneryfy Sur

hene
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 82
Rejestracja: śr, 5 paź 2011, 07:49
Lokalizacja: Los Realejos

Re: Koncert polskiego zespolu na Teneryfie

Post autor: hene » pt, 11 sty 2013, 10:04

Tak konkretnie na ten temat nic nie ma:) A zeby zorganizowac, trzeba miec jakis przeglad ewentualnych chetnych, zeby wiedziec na co mozna liczyc, i na tej podstawie rowniez ustalic jakies ceny biletow, ewentualnie miejsce koncertu (polnoc-poludnie) :D
...

Awatar użytkownika
camilozeta
Administrator
Administrator
Posty: 977
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 02:36
Kontaktowanie:

Re: Koncert polskiego zespolu na Teneryfie

Post autor: camilozeta » pt, 11 sty 2013, 10:13

Moim skromnym zdaniem to trochę ciężka sprawa. Nie każdy może za Kultem czy Kazikiem przepadać. Ja akurat byłem na ich koncercie jakieś 20 lat temu i ich trochę słuchałem.

Jeśli by się nastawić na mały, kameralny występ na jakieś 50 - 100 osób, to może tak, ale nie wiem czy byłaby jakaś opłacalność takiego przedsięwzięcia. To niestety nie UK, gdzie na każdym występie jest komplet, czyli 300-500 osób.

No chyba, że się mylę :)

Salu2
http://www.camilozeta.com/ - Podróżując przez życie...
Obrazek

hene
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 82
Rejestracja: śr, 5 paź 2011, 07:49
Lokalizacja: Los Realejos

Re: Koncert polskiego zespolu na Teneryfie

Post autor: hene » pt, 11 sty 2013, 16:26

Kult i Kazik to teoretycznie jedna z opcji, zreszta, chyba nigdy sie nie trafi w gusta kazdego:) Na poczatku minionego roku byla chocby Grupa Mocarta, swietny koncert, a wlasciwie 2, publika miejscowa byla pod wielkim wrazeniem "show". Ale jest tez pare innych bardzo ciekawych zespolow, bardziej "miedzynarodowych" , ktore moga zainteresowac tutejsza publike rowniez poza polonia. Prowadzimy rozmowy, zobaczymy co z tego wyjdzie:)
...

hene
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 82
Rejestracja: śr, 5 paź 2011, 07:49
Lokalizacja: Los Realejos

Re: Koncert polskiego zespolu na Teneryfie

Post autor: hene » czw, 17 sty 2013, 23:12

Kontunuujac watek zespolu, czy ktos zna Me Myself and I?
...

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości