gay pride i cały misterny plan w pi...:)

Wszystkie tematy związane z wyspą Gran Canaria
ANKAG
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: śr, 5 sty 2011, 11:05

gay pride i cały misterny plan w pi...:)

Post autor: ANKAG » pt, 29 kwie 2011, 19:29

stało się :? termin wyjazdu i hotel zarezerwowany i nagle okazuje się, że wbiłam się w samo gniazdo tej imprezy (hotel Playa del Sol) czyli przez płotek z Yumbo. Mam pytanie do was jak to wygląda i czy jest to uciążliwe.

limerick
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: śr, 3 lut 2010, 16:30
Lokalizacja: Vecindario

Re: gay pride i cały misterny plan w pi...:)

Post autor: limerick » pn, 2 maja 2011, 18:31

To radzę nie lecieć jak się nie lubi gejów, no ,,polakus katolikus" tego nie akceptują wręcz by tu urządzili wyprawę krzyżową. Postanawiam zostać w Polsce.
Hiszpanie jakoś się bawili podczas karnawału byli wymyślnie poprzebierani w Playa del Ingles i nikt z nikogo beczki nie kręcił i wyzwiska nie szły, po prostu umieją się bawić mimo dużej ilości hetero i homo.

Awatar użytkownika
SplitSailer
Zaangażowany
Zaangażowany
Posty: 277
Rejestracja: sob, 7 kwie 2007, 18:45
Lokalizacja: Islas Canarias / TF y Mundo
Kontaktowanie:

Re: gay pride i cały misterny plan w pi...:)

Post autor: SplitSailer » wt, 3 maja 2011, 13:48

...to ja wisienke > ;)
¨...i¨ ?

limerick
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: śr, 3 lut 2010, 16:30
Lokalizacja: Vecindario

Re: gay pride i cały misterny plan w pi...:)

Post autor: limerick » wt, 3 maja 2011, 15:01

Dobry obrazek, w Polsce krzyczą pedały lub homo, to mam taką rade aby słowa z homo zlikwidować i
serek homogenizowany zamienić na heretogenizowany,
homologacja - heterologacja,
homo-sapiens - hetero-sapiens
itd. :]

ANKAG
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: śr, 5 sty 2011, 11:05

Re: gay pride i cały misterny plan w pi...:)

Post autor: ANKAG » czw, 5 maja 2011, 19:28

witam, nie wiedziałam, że moje pytanie wywoła taką agresję :) ale muszę coś wyjaśnić, i tak:
1. chodziło mi o hałas w nocy, bo czasami, pewnie komuś wyda się to niezrozumiałe - śpię.
2. ciekawiło mnie także to czy taka impreza ściąga tłumy i czy to właśnie nie jest uciążliwe, nigdy nie byłam na takiej paradzie więc stąd ta ciekawość.myślałam, że ktoś kto mieszka na gc napisze co i jak.
3.nie jestem katolikusem polonusem i za ten fakt zostałam przeklęta w rodzinie mając zaledwie 10 lat.
4.stwierdzenie "jeśli nie lubisz gejów" też wydaje mi się niepotrzebne, bo lubię albo nie lubię kogoś,bez względu na to jakiej jest orientacji i pewnie jest na świecie jakiś gej, którego bym nie polubiła , tak jak nie lubię niektórych hetero.
5.i tak na koniec napiszę tylko, że ci co głośno krzyczą o tolerancji, nagle zmieniają zdanie kiedy syn lub córka okazują się homo. wtedy pojawia się magiczne "co ludzie powiedzą" i cała tolerancja idzie się ... nieważne
nauczka dla mnie, że pytanie musi być precyzyjnie zadane

pozdrawiam wszystkich , życzę miłych snów i za tydzień spotykamy się wiadomo gdzie :D

limerick
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: śr, 3 lut 2010, 16:30
Lokalizacja: Vecindario

Re: gay pride i cały misterny plan w pi...:)

Post autor: limerick » pt, 6 maja 2011, 01:36

Przy Yumbo jest głośno 356 lub 366 dnie w roku w takim samym natężeniu wiec to nie robi większej różnicy, a krzyki można usłyszeć zarówno podczas takich imprez jak i po, czas pokaże :)

limerick
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: śr, 3 lut 2010, 16:30
Lokalizacja: Vecindario

Re: gay pride i cały misterny plan w pi...:)

Post autor: limerick » pt, 6 maja 2011, 10:52

Nomen omen cytuję ,,gay pride i cały misterny plan w pi...:) ", nie wiem jak byś odebrała tak zatytułowany post, co ma znaczyć słowo ,,pi....... :)" chyba nie pizza. Wiec się nie denerwuj, że ktoś na to odpowiada ale z poprzednich postów można wywnioskować że wybierasz się tutaj z znajomymi i zakładam geje mogą ci przeszkadzać ale wnioskuje że nie , raczej się spotykam z dziwnymi spojrzeniami w stosunku do takich ludzi, nie wspomnę już o słownictwie ,,pedłay to dla was" mówi dwóch mięśniaków siedzących w wodzie ze ściągniętymi gaciami i macha nimi w górze na gejowskiej plaży a ich panny były na brzegu, plaza ma chyba 8 km wiec zadziwiające jest dlaczego tam się zatrzymali i po co, aby pokazać swoją hetero seksualność? można wszędzie posiedzieć nawet przy basenie a nie tam, smutne jest to że kto rozumie to wie o co idzie.
Reasumując tytuł postu można inaczej sformułować, i nie będzie tak drażniący, ja go odbieram jako,, już popsuty urlop z powodu gay pride - (można napisać inaczej z....dolony urlop z powodu gay pride)

życzę samych słonecznych dni i cichych nocy

ANKAG
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: śr, 5 sty 2011, 11:05

Re: gay pride i cały misterny plan w pi...:)

Post autor: ANKAG » śr, 11 maja 2011, 12:32

a tytuł postu z tym misternym planem to przecież cytat siary z kilera :D żart taki :D pozdrowienia

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości