poszukiwany nocleg 20-26.02.2010

Wszystkie tematy związane z wyspą Gran Canaria
bob
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pt, 18 gru 2009, 16:43
Lokalizacja: Poznań

poszukiwany nocleg 20-26.02.2010

Post autor: bob » pt, 18 gru 2009, 18:21

Otóż od 20.02.2010 do 26.02.2010 planuję wyjazd na GC (pierwszy lot w życiu). Z racji niskich nakładów finansowych całość wycieczki organizuje sam. Po zakupieniu biletów pozostała mi jeszcze kwestia zakwaterowania. Miała ze mną lecieć jeszcze jedna osoba, lecz zrezygnowała. To nieco komplikuje sytuację, bowiem cena wynajęcia pokoju wzrasta. Zaczynam się obawiać o to czy znajdę jakieś lokum w granicach 60euro. Nie chciałbym, aby długo zbierane pieniądze poszły na marne. Z drugiej strony mogłem najpierw poszukać lokum a następnie zająć się biletami. Cóż połakomiłem się na promocję linii lotniczej. Stąd też kieruję do Was pytanie czy znacie może jakieś miejsca w których można się zatrzymać, za rozsądną cenę? Nie wymagam wiele - wystarczy mi kawałek podłogi do spania. Bedę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
camilozeta
Administrator
Administrator
Posty: 977
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 02:36
Kontaktowanie:

Post autor: camilozeta » pt, 18 gru 2009, 21:45

Za 60 euro to chyba nie znajdziesz niczego na 6 nocy. Wez ze soba spiwor, w razie czego przekimasz na plazy, jesli bedziesz mial szczescie to moze nie bedzie padalo :-) Chyba, ze ktos Cie przekima, ale ludzie zazwyczaj boja sie obcych.

Pozdrawiam
http://www.camilozeta.com/ - Podróżując przez życie...
Obrazek

Awatar użytkownika
chistoso
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: ndz, 2 gru 2007, 20:13
Lokalizacja: Kraków

Post autor: chistoso » sob, 19 gru 2009, 20:52

Witam

Wiadomo, (jak słusznie napisał admin) niski budżet troche może komplikować sprawę i wprowadza element niepewności (jak to będzie) ale z własnego doświadczenia mogę Ci doradzić, że problem zakwaterowania nie powinien być na pewno przeszkodą do realizacji wyjazdu. Liczą się przede wszystkim chęci i pozytywne nastawienie do przeżycia przygody :-) Jak jesteś życiowym optymista na pewno sobie poradzisz...rady radami ale po prostu trzeba trochę zaryzykować i improwizować na miejscu :-)
Wielokrotnie bylem na wyspach a ostatni raz, 5 tygodni, nocowałem pod chmurką w śpiworze, gdzie tylko się dało, najczęsciej na plaży :-) I dało się? Dało :-) A jakie mam piękne wspomnienia..hoho.. :-)

PS
tez się ponownie wybieram, ale w styczniu, powłóczyć się trochę po kanarach bo nie toleruje naszej polskiej zimy ;-)

Awatar użytkownika
100%_cojones
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 186
Rejestracja: wt, 5 gru 2006, 21:18

Post autor: 100%_cojones » pn, 21 gru 2009, 19:09

a'propos przyjazdu na Gran Canarię po taniości - tutaj jest bardzo ciekawy wpis na blogu jakiegos kolesia - http://adamkrukowski.com/?p=145 jak tanio przyleciec...
Pozdrawiam, 100%_cojones == 100% blackseo ;)

mikie
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr, 9 gru 2009, 15:54

Post autor: mikie » ndz, 3 sty 2010, 22:03

Jak masz jeszcze ten problem to odezwij sie na gg 1965104. 60 euro to malo ale zawsze mozesz nocowac "co drugi dzien :)". ja tak robilem w paryzu :). chcesz robic objazdowke po wyspie czy tylko plaszczyc sie na plazy??

bermin
Gość
Gość
Posty: 1
Rejestracja: pt, 25 gru 2009, 00:33

Post autor: bermin » czw, 7 sty 2010, 00:51

bob 60e za 6 noclegów?

bob
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pt, 18 gru 2009, 16:43
Lokalizacja: Poznań

Post autor: bob » czw, 7 sty 2010, 20:11

Wątek jest już nieaktualny. Znalazłem nocleg co prawda za większą kwotę ale jestem przynajmniej spokojny.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości