Chińskie Centrum Handlowe

Wszystkie tematy związane z wyspą Gran Canaria
ferrerka@gazeta.pl
Gość
Gość
Posty: 3
Rejestracja: sob, 16 maja 2015, 10:22

Chińskie Centrum Handlowe

Post autor: ferrerka@gazeta.pl » sob, 16 maja 2015, 16:10

Dzień dobry.
Mam pytanie, czy na wyspie jest może jakieś chińskie zagłębie sklepowe - z tzw. mydłem i powidłem?
Chodzi mi o miejsce, jakie jest na Teneryfie przy Mercadonie na południe od lotniska.
Lecimy na wyspę z bagażem podręcznym i chcielibyśmy kupić , naszej nadaktywnej,córce rolki (których nie możemy zabrać z Polski), żeby nie nudziła się na wieczornych spacerach, a ktore bez żalu na wyspie zostawimy.
Jeśli nie, to może ktoś poda mi inny pomysł gdzie możemy je kupić na południu.
Czy może od razu udać się do Decathlona?

tatko
Zaangażowany
Zaangażowany
Posty: 293
Rejestracja: czw, 20 paź 2011, 08:48

Re: Chińskie Centrum Handlowe

Post autor: tatko » ndz, 17 maja 2015, 10:45

decathlon niestety wygrywa na kanarach: ceny podobne a jakość odrobinę wyższa, choc chińczycy tez Ci wymienią rolki na nowe jak coś się spsuje.
teraz jest moda na hulajnogi
plus taki że nawet po zakupy mozna smarka wysłac i będzie szybciej, no i mniej narzekania na wyprawach rodzinnych- choć pod górkę to ani rolki ani hulajnoga- jednak hulajnoga daje tę wolność że tata dostaje do niesienia a dziecko dumnie pod górkę zaiwania wolne jak motylek :D.
W razieco to decathlonowskie rzeczy da się sprzedać jako używane a niemarkowych kanarki nie kupią.

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości