Czego Wam brakuje :)

Wszystkie tematy związane z wyspą Gran Canaria
Awatar użytkownika
camilozeta
Administrator
Administrator
Posty: 974
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 02:36
Kontaktowanie:

Re: Czego Wam brakuje :)

Post autor: camilozeta » czw, 13 lut 2014, 17:19

No i po co prowokujesz awanture avangard13, w regulaminie wyraznie stoi, ze nie mozna obrazac innych uzytkownikow, a ten osobisty atak slowny to ewidentna proba obrazy. Mozna swoje poglady wyrazac, ale zachowujac podstawy kultury a nie w tak obrazliwy sposob rzucajac epitetami.

Salu2
http://www.camilozeta.com/ - Podróżując przez życie...
Obrazek

avangard13
Gość
Gość
Posty: 4
Rejestracja: sob, 22 cze 2013, 16:42

Re: Czego Wam brakuje :)

Post autor: avangard13 » czw, 13 lut 2014, 18:40

Szanowny Moderatorze,jeżeli zbyt "mocno" napisałem to sorry,nie bylo to moja intencją.Do Pana "Dzidka"-"To żeś "miszczu" zabłysnął"....hm....jak odpisać żeby znów nie było ,ze pluje....ok poddaje się...to ponad moje skromne siły,zresztą potrzebuje ich trochę żeby "spieprzyć z Polski".....

Awatar użytkownika
Dzidek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 488
Rejestracja: wt, 23 lis 2010, 09:34
Lokalizacja: Polska

Re: Czego Wam brakuje :)

Post autor: Dzidek » czw, 13 lut 2014, 18:48

Witam
Można odpisać normalnie.Zakończmy temat skoro to nie było w intencji i zbierajmy siły...
Pozdrawiam
Widzisz? Nie widzę...Aaaaaa widzisz

maggie211
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr, 2 mar 2011, 21:11

Re: Czego Wam brakuje :)

Post autor: maggie211 » pt, 25 kwie 2014, 08:55

Podpisuje sie pod wszystkim co zostalo juz wczesniej napisane. Bardzo trafnie I wyczerpujaco napisala Panna Migotka,zgadzam sie w 100%.
Ja jeszcze tylko dodam od siebie ze bardzo denerwuje mnie brak podjazdow dla wozkow w wielu miejscach jak np.poczta,
autobusy nie przystosowane dla osob niepelnosprawnych I wszedzie schody ktore az sie prosza o podjazdy.
bardzo wysokie krawezniki czesto nawet przy przejsciu dla pieszych, jest problem zeby podjechac z wozkiem dzieciecym a co dopero osoby na wozku inwalidzkim.

Pisaliscie ze braakuje wam ogorkow kiszonych, parowek itp. w sklepie "Leon" w Arguineguin naprzeciwko plazy mozna kupic polskie ogorki kiszone, takze parowki I niektore wedliny smakuja bardzo podobnie do naszych :-)

Pozdrawiam wszystkich :-)

boral
Gość
Gość
Posty: 4
Rejestracja: wt, 30 gru 2014, 18:31

Re: Czego Wam brakuje :)

Post autor: boral » sob, 3 sty 2015, 18:36

Byliśmy kilka razy po dwa miesiące na GC i niczego nam nie brakuje może trzeba wyspy spostrzegać i żyć tak jak to robią inni Europejczycy,oni spędzają tam miesiące zimowe i jeśli mają jakieś negatywne spostrzeżenia to i tak nic nie mówią,znamy wiele Polskich rodzin mieszkających na GC I SĄ ZADOWOLENI.Pozdrawiam pozytywnie nastawionych do życia w każdym miejscu. :D

bartoszz
Gość
Gość
Posty: 3
Rejestracja: pn, 23 lut 2015, 19:10

Re: Czego Wam brakuje :)

Post autor: bartoszz » wt, 24 lut 2015, 12:54

Dzieki za to co piszecie.Zastanawiam sie za wyjazdem z Polski na stałe .I chyba włsnie tam sie udam na GC.Pozdro dla was.

karmelek19
Gość
Gość
Posty: 3
Rejestracja: czw, 26 lut 2015, 12:30

Re: Czego Wam brakuje :)

Post autor: karmelek19 » czw, 26 lut 2015, 15:43

Mnie brakuje wszystkiego ale jak postawie na swoim to nie odpuszcze.Moze sie kiedys poprawi.

liesure
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sob, 7 lis 2015, 19:48

Dołącze się do dyskusji

Post autor: liesure » pn, 9 lis 2015, 12:23

LASU reszta tu jest POZDRAWIAM

Awatar użytkownika
camilozeta
Administrator
Administrator
Posty: 974
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 02:36
Kontaktowanie:

Re: Czego Wam brakuje :)

Post autor: camilozeta » pn, 9 lis 2015, 20:31

Jedz w gory to bedziesz mial lasu ile chcesz. Okolice Cruz de Tejeda i wyzej.

Salu2
http://www.camilozeta.com/ - Podróżując przez życie...
Obrazek

Nolimit
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 162
Rejestracja: pt, 15 sty 2010, 15:29

Re: Czego Wam brakuje :)

Post autor: Nolimit » czw, 3 gru 2015, 11:21

bede do 11 stycznia 2016 na GC. Jak czegos Wam brakuje - piszcie. Moge dowiezc z PL ;) Ostatnia szansa bo 5.12 wylot z PL

upior
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: ndz, 8 lut 2015, 13:36

Re: Czego Wam brakuje :)

Post autor: upior » pt, 11 gru 2015, 19:03

A mi niczego nie brakuje. Mieszkam tu prawie trzy lata i jest super. W Polsce nie bylem dwadziescia pare lat i sie nie wybieram. Tutaj nie mam powodu zeby narzekac. Po prostu trzeba trafic. Troche szczescia i kreatywnosci.
Aha, I jak ktos pisze, ze jedzenie jest niezdrowe.. to niech sie buchnie do USA albo Canady. To zobaczy co tam sie je. Heh. Nastepna sprawa to taka, ze w zyciu trzeba ryzykowac. Jak w kartach. Nie ryzykujesz... przegrasz.
Suerte!

Awatar użytkownika
Dzidek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 488
Rejestracja: wt, 23 lis 2010, 09:34
Lokalizacja: Polska

Re: Czego Wam brakuje :)

Post autor: Dzidek » sob, 18 cze 2016, 15:55

Wwitam
Odswieżam i mi niczego nie brakuje....wręcz odwrotnie chętnie bym parę rzeczy przeniósł do Polski ;d
Pozdrawiam
Widzisz? Nie widzę...Aaaaaa widzisz

Awatar użytkownika
Dzidek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 488
Rejestracja: wt, 23 lis 2010, 09:34
Lokalizacja: Polska

Re: Czego Wam brakuje :)

Post autor: Dzidek » sob, 18 cze 2016, 21:13

Witam
To może ja tak zacznę
czego mi brakuje:
-brakuje mi nie uśmiechniętych ludzi
-brakuje mi olewającego spojrzenia w sklepi i w urzedach
-pobicia przez policjantów bo pyskaty byłem a nie ma świadków(żartuje ja im naje****m ale sie nie przyznali bo wstyd był pozdrawiam was leszcze z Kamienia Pomorskiego co mi brata za frajer do suki wsadziliscie a wam rekawki poobrywalem kozaki ;D ;D mnie pijanego po fakcie nie dogoniliscie ....ehhh stare czasy)
-poczucia szmaciarza wracajac do domu gdzie bandyta jak mu wpie***le poda do sadu a ped** nabył prawa kosztem moich i uprawiaja peda** pedofilska propagande na moim dziecku.
-brakuje mi kraju gdzue zabiorą dzieci roidzica bo ich nie stac na utrzymanie i zapłaca rodzinie zastepczej 1300 od łba za wychowanie
-brakuje mi kraju w którym przychodzi mi komnornik zabrac dom a ja n ie wiem o co chodzi(*mandat w szczecinie...mój przypadek)
-brakuje mi sądu co wyznacza cene spłaty długu nie uwzgledniajac mojego wkładu ale za to wyznacza cene za wysopki standart uzytkowani( tu wzieli pod uwage moje remonty)i aby było smieszniej sąd w Kamieni podważył sąd w Swinoujsciu ale ...tenm problem tro moja sprawa musze sąd podac do sądu(z autopsji)
-brakuje mi debili policjantów jak mi to gamoniu w świnujściu tłumaczyłeś,że obrys samochodu to dach...b o czy pan widziałeś bagażnik od maski do tyłuy.....jobie zyj dlgo i szczersliwie
-breakuje mi ciebie pało ze szczecina co mi mandayt wlepiłes za pozorne picie piwa bo byłem jedynym nie bezdomn ym i miałem dowód co cie nawet koledzy wyśmiali bo ci naubliżałem a ty nawt nie zczaiłeś.
-za czy ja jeszcze tesknie....ooooo za wami zleceniodawcy co chcecie za darmoi na wczoraj i w super jakości....tylko o dziwo mi chcecie sprzedac za 100 krotną wartosc bo panioe mój cza scennhy.....nie mój qwa nie
-tesknie za kawą na lotnisku w Warszawie za 10 zł wsmaku jak dtare fusy zalane wodą...ziumną z kibla
-w sumie z nad morza jestem.... to mrze brak mi tych zaje**nych plaż az po sama wode bo sobie z rana miejsca zajmujeci... w sumioe to nie zapomnę pana w Dziwnowie jak srał i za nim pontyony lecuiały na bązowo...bo nie jego wina jakos zaden idiota nie wpadł na kible czeste na plaży.
-brak mi zdziwionej miny człowieka w CPN jak go upominam ,że mi wydaje 150 zł za dużo...i te pożałowane spojrzenia ludzi w kolejce...
-brak mi nauczycielki co udupiała mi córke przez nazwisko....co wyjasniliśmy i to nie tarodzina....
-brak mi poidwyżki żony...5 zł ooooojedziem szalejemy
-brak mi wielużeczy nie wszystkioe jestem w stanie opisac......ahhhh żalu ja chcę do domu......qwa na Teneryfe
Pozdrawiam
Są blędy i zostawiam bo mi się nioe chce ....w sumoie nawt nie swiece ;D miłego
Widzisz? Nie widzę...Aaaaaa widzisz

erer
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 83
Rejestracja: ndz, 6 kwie 2014, 12:16

Re: Czego Wam brakuje :)

Post autor: erer » czw, 30 cze 2016, 07:14

Dzidek znakomicie napisales

Awatar użytkownika
evelyss
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pt, 5 sie 2016, 10:20
Kontaktowanie:

Re: Czego Wam brakuje :)

Post autor: evelyss » śr, 14 gru 2016, 12:24

Buahaha dobre, tez mi ,,brakuje" podobnych sytuacji i tej naszej mentalności :)

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości