Czego Wam brakuje :)

Wszystkie tematy związane z wyspą Gran Canaria
Aniab.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: wt, 15 lis 2016, 14:51

Re: Czego Wam brakuje :)

Post autor: Aniab. » pt, 13 sty 2017, 12:14

Witam

Czego mi brakuje? Co prawda jestem tu krótko, ale niczego mi nie brakuje. Wiedzialam gdzie się przeprowadzam, wiele czytałam przed przyjazdem tutaj, także mniej więcej wiedziałam jak wyglada tu życie i jacy są ludzie. Jadąc w inne miejsce wypadałoby się trochę dopasować do panujących tam zasad i wszędzie moze być dobrze :)

Chociaż ostatnio nie mogliśmy dostać chrzanu to kupiliśmy musztarde :)
Nie moglismy znaleźć kaczki w sklepach to poszlismy na kaczkę do restauracji :)

Także da się wszystko ogarnąć jeśli tylko się chce :)

Awatar użytkownika
Dzidek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 488
Rejestracja: wt, 23 lis 2010, 09:34
Lokalizacja: Polska

Re: Czego Wam brakuje :)

Post autor: Dzidek » sob, 14 sty 2017, 08:54

Witam
Aniab. pisze:Witam

Czego mi brakuje? Co prawda jestem tu krótko, ale niczego mi nie brakuje. Wiedzialam gdzie się przeprowadzam, wiele czytałam przed przyjazdem tutaj, także mniej więcej wiedziałam jak wyglada tu życie i jacy są ludzie. Jadąc w inne miejsce wypadałoby się trochę dopasować do panujących tam zasad i wszędzie moze być dobrze :)

Chociaż ostatnio nie mogliśmy dostać chrzanu to kupiliśmy musztarde :)
Nie moglismy znaleźć kaczki w sklepach to poszlismy na kaczkę do restauracji :)

Także da się wszystko ogarnąć jeśli tylko się chce :)
Brawo i tak trzymać.Jednak ta zamiana chrzanu na musztarde dosyć ekstremalna :wink: 8)
Pozdrawiam
Widzisz? Nie widzę...Aaaaaa widzisz

Aniab.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: wt, 15 lis 2016, 14:51

Re: Czego Wam brakuje :)

Post autor: Aniab. » sob, 14 sty 2017, 20:05

Tak, to prawda, że dość duża zmiana z chrzanu na musztarde, ale lepiej mieć chociaż musztarde niż nic :D

robmarkro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 175
Rejestracja: pn, 31 sie 2015, 10:47

Re: Czego Wam brakuje :)

Post autor: robmarkro » pn, 16 sty 2017, 12:39

chrzan jest zawsze do kupienia w Lidlu, wiekszych Spaarach i w Carrefourze tam gdzie produkty kuchni zagranicznej. Widzialem tez ostatnio chrzan rosyjski w El Corte Imgles

Aniab.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: wt, 15 lis 2016, 14:51

Re: Czego Wam brakuje :)

Post autor: Aniab. » pn, 16 sty 2017, 14:20

robmarkro pisze:chrzan jest zawsze do kupienia w Lidlu, wiekszych Spaarach i w Carrefourze tam gdzie produkty kuchni zagranicznej. Widzialem tez ostatnio chrzan rosyjski w El Corte Imgles
Dziękuję za informacje, już znalazłam, Troika mnie zaopatrzyła w chrzan ;)

tatko
Zaangażowany
Zaangażowany
Posty: 293
Rejestracja: czw, 20 paź 2011, 08:48

Re: Czego Wam brakuje :)

Post autor: tatko » śr, 15 lut 2017, 13:14

szukam niepalonych orzeszków i ziaren różnistych
w jardineriach niestety ekologicznych nasion brak a że my na kiełki to pryskany pestycydami nasion brokułowy się nie nadaje
ktoś coś kupuje w chińskim zagłebiu marketów spożywczych w LAs PAlmas(calle Barcelona i okolice)? który sklep jest najlepszy?
zauważam dużo mniejszy wybór i gorsze ceny niż w chińskich supermarketach w cristianos i santa cruz na teneryfie, a może źle szukam? może gdzieś jest jakiś ukryty diament?
szukam też sklepów ziołowych które żyją w XXI wieku bo takich sprzedających suplementy sprzed dwudziestu lat to jest pełno.
Za to chwalę hiszpańskie apteki- wszystko można kupic bez recepty- trzeba tylko znaleźć taką aptekę w której cię polubią :lol:
I kiedy mówię wszysko to mam na myyśli również prozac, quentiapinę czy sertralinę co w Polsce wywołuje oburzenie pani w okienku nawet przy próbie rozmowy. Nawet nie zawsze są te rzeczy droższe niż w Polsce.
Zupełny za to brak na rynku wit D3
pozdro

robmarkro
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 175
Rejestracja: pn, 31 sie 2015, 10:47

Re: Czego Wam brakuje :)

Post autor: robmarkro » pn, 20 lut 2017, 12:39

zalezy od apteki. Sa takie ktore sprzedaja a inne nie chca. Ja mam w Vecindario apteke ktora sprzedaje leki w Polsce dostepne tylko na recepte ale juz apteka obok nie chce sprzedac

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości