Las Palmas?

Wszystkie tematy związane z wyspą Gran Canaria
Awatar użytkownika
juless
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: ndz, 9 wrz 2007, 23:23
Lokalizacja: Mielec / Fuerteventura

Las Palmas?

Post autor: juless » śr, 28 sie 2013, 19:51

Witam

Chciałem przeprowadzić się z Fuerteventury na Gran Canarię i wypadło na miasto Las Palmas ale nie wiem czy to do końca dobry pomysł?
Prosze o jakieś porady lub sugestie.
Czy mieszkają tutaj jacys rodacy chętni do kontaktów, a może z racji tego że to nie jest miasto turystyczne to ze świecą ich szukac?
Gdy byłem jakiś m-ąc temu bardzo mi to miasto przypadło do gustu, ze wzgl. na starą częśc miasta coś a la Kraków , liczne galerie, kina , teatry czyli tętniące zyciem wraz z chodzącymi po "nim istotami" :) Piękny deptak z laguną która ma nawet mini rafę kolarową - po prostu wszsytko co mi odpowiada w porównaniu z tą okropną nudą która jest na Fuerteventura.
Takie były moje kilkudniowe odczucia, ale może ktoś inny się wypowie co mieszka tutaj dłużej.
Bede bardzo wdzięczny za wszelkie opinie.
A jeśli nie Las Palmas to jakie inne miasto na Gran Canarii ?
Pozdrawiam

P.S.Ponadto szukam lokum-szczegóły zamieściłem w dziale ogłoszenia

Awatar użytkownika
camilozeta
Administrator
Administrator
Posty: 977
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 02:36
Kontaktowanie:

Re: Las Palmas?

Post autor: camilozeta » śr, 28 sie 2013, 22:07

Myślę, że to dobra decyzja, pod warunkiem że lubisz mieszkać w mieście. Nie ma innych miast na GC poza LP, są tylko małe lub duże miasteczka ;)

Największe po LP jest Telde, około 100 tys mieszkańców, potem Vecindario. No i są jeszcze kurorty takie jak Maspalomas albo Playa del Ingles.

Salu2
http://www.camilozeta.com/ - Podróżując przez życie...
Obrazek

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości