Zimowanie na kanarach 2013/14

Wszystkie tematy związane z wyspą Gran Canaria
Przemek
Gość
Gość
Posty: 3
Rejestracja: czw, 20 gru 2012, 11:27

Zimowanie na kanarach 2013/14

Post autor: Przemek » czw, 20 gru 2012, 14:22

Witam serdecznie,

następną zimę chciałbym spędzić na Gran Canaria. W chwili obecnej jestem kompletnie zielony w tym temacie, ale jeszcze trochę czasu mi zostało na zebranie informacji, więc może się uda. Na początek chciałbym uzyskać odpowiedź na kilka niezbędnych dla mnie pytań? Jak wspominałem czasu trochę jest, więc może ktoś w wolnej chwili pokusi się o odpowiedź. A więc..

1. Kiedy najlepiej przyjechać, żeby znaleźć pracę? Gdzieś obiło mi się o uszy, że sezon rozpoczyna się w grudniu, więc wydaje mi się, że dobrym pomysłem byłoby się pojawić tam pod koniec października, na początku listopada... czy to jednak nie za późno??

2. Poszukiwać pracy będe jako barman - interesują mnie w szczególności hotele, restauracje, puby - stąd kolejne pytanie - jaki język zwykle obowiązuje w tych miejscach - hiszpański, czy angielski?

3. Z angielskim nie mam żadnego problemu, a hiszpańskiego dopiero zaczynam się uczyć, właśnie ze względu na ten wyjazd, więc pewnie w rok jakieś podstawy opanuje - czy w takim razie waszym zdaniem to jest wystarczające, czy proporcje pomiędzy językami powinny być odwrotne?

Z góry dziękuje za pomoc,
Przemek

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości