polskie mamy

Wszystkie tematy związane z wyspą Gran Canaria
swity
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: pn, 30 sty 2012, 23:01
Lokalizacja: VECINDARIO

polskie mamy

Post autor: swity » wt, 31 sty 2012, 17:55

Bardzo sie ciesze, ze znalazlam ta strone :D Jestem mama dwojki dzieci, 2 letniej dziewczynki i pol rocznego chlopca. Mieszckamy na Gran Canaria od ponad 4 lat i jak do tej pory nie mialam przyjemnosci poznania mieszkajacych tu Polakow. Zalezaloby mi na tym aby moje dzieci mialy kontakt z innymi polskimi dziecmi, my mieszkamy niestety w Vecindario, ale tu i tak wszedzie jest blisko...wiec mamy odezwijcie sie... moj email swity@op.pl

magdalena 40
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: wt, 24 sty 2012, 23:19
Lokalizacja: LAS PALMAS DE GRAN CANARIAS

Re: polskie mamy

Post autor: magdalena 40 » wt, 31 sty 2012, 22:06

Hej
Dzieci tu niemam ale na kawe mozemy sie spotkac,tez mieszkam w vecindario.

Awatar użytkownika
patrycja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz, 12 lis 2006, 15:46
Lokalizacja: Las Palmas/ Kraków

Re: polskie mamy

Post autor: patrycja » czw, 2 lut 2012, 14:09

Czesc!
Jesli wybierzesz sie kiedys na spacer z dzieciaczkami do Las Palmas to dawaj znac! Ja mam 8 miesiécznego urwiska i czésto spacerujemy po Las Canteras! Pozdrawiamy

maggie211
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr, 2 mar 2011, 21:11

Re: polskie mamy

Post autor: maggie211 » czw, 2 lut 2012, 22:28

Czesc Dziewczyny
Mieszkam w Puerto Rico od dwoch lat, mam 15 miesieczna coreczke, rowniez bardzo bym chciala poznac inne polskie mamy bo jak do tej pory nie poznalam tutaj zadnych polek :-(
Przy okazji chcialam sie zapytac czy wiecie moze czy moge znalezc gdzies na wyspie jakies zajecia rozwojowe dla mam i dzieci, nie chce posylac malej do zlobka ale chcialabym zeby miala okazje pobawic sie z innymi dziecmi i przy okazji sie czegos nowego nauczyc?
dajcie znac jak bedziecie w puerto rico to moze pojdziemy na kawke albo na plaze z naszymi pociechami :-)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
palomita
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 81
Rejestracja: śr, 14 wrz 2011, 12:18

Re: polskie mamy

Post autor: palomita » pt, 3 lut 2012, 21:45

Hej, ja mieszkam w Las Palmas, mam chlopca 7 lat, co prawda jest starszy od twoich pociech, ale na kawke w razie co moge sie umówic. Tez chce poznac polskie mamy.pozdrawiam :D

magdalena 40
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: wt, 24 sty 2012, 23:19
Lokalizacja: LAS PALMAS DE GRAN CANARIAS

Re: polskie mamy

Post autor: magdalena 40 » sob, 4 lut 2012, 01:04

Witam,,
To moze gdzies wszystkie sie spotkamy i nie tylko mamy co wy na to ?takie babske spodkanie z dziecmi i jak ja ich tu niemam to bez,,,,,,

maggie211
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr, 2 mar 2011, 21:11

Re: polskie mamy

Post autor: maggie211 » sob, 4 lut 2012, 15:51

Hej
mi sie bardzo podoba pomysl na spotkanie z dziecmi,tylko musimy wymyslec jakies miejsce zeby wszytskim pasowalo i zeby dzieci mialy sie gdzie pobawic. mi najlepiej pasuje w weekend dajcie znac pa

Awatar użytkownika
palomita
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 81
Rejestracja: śr, 14 wrz 2011, 12:18

Re: polskie mamy

Post autor: palomita » sob, 4 lut 2012, 19:26

hej mamy,
ja z checia sie spotkam, ale dopiero w przyszly weekend, bo w ten jeszcze jestem w Polsce, swieta mi sie tu wydluzyly, ale we wtorek juz zladuje i moge sie z wami spotkac. Nie wiem czy wam pasuje ale takie uniwersalne i znane miejsce to Triana, w poblizu jest park a tam park zabaw dla dzieci i obok drewniany statek dla starszych dzieciaczków :-) :D

maggie211
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr, 2 mar 2011, 21:11

Re: polskie mamy

Post autor: maggie211 » ndz, 5 lut 2012, 21:50

Hej
Mi rowniez pasuje przyszly weekend.Ile nas bedzie? chcecie sie spotkac w Las Palmas? Ja jestem z Puerto Rico i nie za bardzo sie orientuje w Las palmas, ale jak mi wytlumaczycie gdzie dokladnie sie umowimy to was znajde :-) moze latwiej bedzie jak sie wymienimy numerami telefonow? moj email: magda_zet@poczta.fm
Pozdrawiam

swity
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: pn, 30 sty 2012, 23:01
Lokalizacja: VECINDARIO

Re: polskie mamy

Post autor: swity » ndz, 5 lut 2012, 23:13

hej :D ciesze sie, ze ktos sie odezwal na moj post... mi oczywiscie tez bardzo sie podoba pomysl spotkania, tylko jak na razie to chyba nas nie za wiele jest¿ ja tez jakos trafie z Vecindario, tylko co do miejsca, to juz wy musicie cos wymyslec.. pozdrawiam

Awatar użytkownika
patrycja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz, 12 lis 2006, 15:46
Lokalizacja: Las Palmas/ Kraków

Re: polskie mamy

Post autor: patrycja » wt, 7 lut 2012, 11:18

Hej!
Ja tez sie zglaszam! I proponuje spotkac sie w strategicznym miejscu gdzie jest park dla dzieci i kawiarnia dla mam :D .W Las Palmas proponuje przy plazy Las Canteras.Pozdrawiam

swity
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: pn, 30 sty 2012, 23:01
Lokalizacja: VECINDARIO

Re: polskie mamy

Post autor: swity » wt, 7 lut 2012, 22:20

hej dziewczyny, to moze spotkamy sie w sobote do poludnia, Las Canteras to chyba dobry pomysl. Czy sa chetne i ile nas jest? pozdrawiam Asia

maggie211
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr, 2 mar 2011, 21:11

Re: polskie mamy

Post autor: maggie211 » śr, 8 lut 2012, 12:31

Hej
Ja jestem chetna na to spotkanie.ale mam jeszcze inna propozycje bo wczoraj jak bylam w las palmas to bylo strasznie zimno...nie wolalybyscie przyjechac na plaze do purto rico jest cieplo i sloneczko o wiele przyjemniej niz w las palmas.to tylko moja propozycja jesli nie chcecie to ja przyjade do was w sobote moze o 11/00?

Awatar użytkownika
palomita
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 81
Rejestracja: śr, 14 wrz 2011, 12:18

Re: polskie mamy

Post autor: palomita » czw, 9 lut 2012, 13:06

hej dziewczyny,
ja juz wrócilam z Polski, jestem w Las Palmas, ale mam problem, w dzien wyjazdu moje dziecko dostalo ospy wietrznej, myslalam ze nie wyruszymy, ale jakos poszlo. Maly siedzi w domu, no ma ospe wiec ja musze przelozyc spotkanie na inny dzien, albo weekend. Chyba ze chcecie wirusa przeniesc na swoje dzieci :D
No chyba ze umówimy sie w weekend, zostawie malego w domu, a przyjed sama na chwilke, jesli tak to wolalabym w Las Palmas. Poznamy sie a innym razem przyjde z malym, bylby zadowolony jak by poznal polskie dzieci.
Pozdrawiam

maggie211
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr, 2 mar 2011, 21:11

Re: polskie mamy

Post autor: maggie211 » czw, 9 lut 2012, 13:46

Hej
szkoda ze Twoj synus sie rozchorowal, jesli chodzi o mnie to mozemy przelozyc spotkanie na nastepny weekend bo fajnie by bylo jakby nas bylo jak najwiecej. a co na to inne dziewczyny??

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości