polskie mamy

Wszystkie tematy związane z wyspą Gran Canaria
swity
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: pn, 30 sty 2012, 23:01
Lokalizacja: VECINDARIO

Re: polskie mamy

Post autor: swity » czw, 9 lut 2012, 15:33

hej mi oczywiscie sie nie spieszy, mozemy przelozyc...ale nie na za tydzien, tylko na za dwa, bo moja mala konczy dwa latka w przyszla sobote 18.02. :D . No i moze uzbiera nas sie wiecej...decyzja do was nalezy :wink:

maggie211
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr, 2 mar 2011, 21:11

Re: polskie mamy

Post autor: maggie211 » czw, 9 lut 2012, 22:30

Ok to umawiamy sie na nasze pierwsze spotkanie w sobote 25.02? mam nadzieje ze bedzie nas wiecej do tego czasu. pozdrawiam

zofia
Gość
Gość
Posty: 1
Rejestracja: wt, 12 cze 2007, 09:59

Re: polskie mamy

Post autor: zofia » ndz, 12 lut 2012, 13:13

A może być starsza mama? Wprawdzie mam już dorosłe dzieci, a wnuczęta daleko ale chętnie pobawię się z waszymi dziećmi, pozdrawiam wszystkie mamy. :lol:

Awatar użytkownika
palomita
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 81
Rejestracja: śr, 14 wrz 2011, 12:18

Re: polskie mamy

Post autor: palomita » ndz, 12 lut 2012, 22:00

No pewnie ze moze, tylko zeby jeszcze doszlo do skutku to spotkanie, bo tak sie umawiamy, umawiamy, czas leci ale nic konkretnego nie robimy. Ja mysle ze trzeba sie zgrac, i w najblizasza sobote, no albo ostatecznie te 25.02 umówic sie juz konkretnie, nawet na chwile, ale juz bysmy sie poznaly. pozdrawiam :D

swity
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: pn, 30 sty 2012, 23:01
Lokalizacja: VECINDARIO

Re: polskie mamy

Post autor: swity » pn, 13 lut 2012, 10:09

hej, no wstepnie umawiamy sie na 25.02. :D bo jak pisalam, ja nie dam rade 18.02. mam nadzieje, ze odpowiada pozostalym :wink: :?:

magdalena 40
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: wt, 24 sty 2012, 23:19
Lokalizacja: LAS PALMAS DE GRAN CANARIAS

Re: polskie mamy

Post autor: magdalena 40 » czw, 16 lut 2012, 22:55

Witam
Moze spotkamy sie Vecindario?np w McDonald jest zaraz kolo przystanku z kazdej strony wyspy mozna dojechac to takie miejsce po srodku,co wy nato?maja plac zabaw pod dachem w razie nie pogody,mozna cos zjesc i nie leciec zaraz do domu zeby obiadek gotowac ,moim zdaniem to jest ok miejsce,,,,:-)
Jest zaraz przy autostradzie ,z sur jedzie 90 autobus
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
palomita
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 81
Rejestracja: śr, 14 wrz 2011, 12:18

Re: polskie mamy

Post autor: palomita » pn, 20 lut 2012, 23:11

Hej wszystkie mamy,
czy moze ktos wie jak zalatwic tarjeta sanitaria? ( sin recursos, bo nie pracuje narazie) pani w urzedzie powiedziala ze potrzebne zaswiadczenia z Polski, ale jakie i skad dokladnie? a dziecko tez musi je dostarczyc? a czy jesli sie jest zarejestrowanym w INEM to tez sie nie nalezy tarjeta. moze ktos moze pomóc rozwiazac mi ten problem, bo okazuje sie ze w Polsce juz nie jestem ubezpieczona i tutaj tez nie moge. pozdrawiam

Awatar użytkownika
camilozeta
Administrator
Administrator
Posty: 974
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 02:36
Kontaktowanie:

Re: polskie mamy

Post autor: camilozeta » wt, 21 lut 2012, 01:43

palomita pisze:Hej wszystkie mamy,
czy moze ktos wie jak zalatwic tarjeta sanitaria?
Palomita, nie mnóż proszę tego pytania na całym forum, już w dwóch wątkach pytałaś o to samo a teraz w trzecim pytasz. Potem gdzie nie wejdziesz to będzie o tarjecie tylko :) Nie ma tu aż tylu postów i chyba każdy czyta wszystko.

Ja Ci już napisałem jak to się załatwia. Rozdzieliłem tamten wątek i przeniosłem z działu Teneryfa tutaj: viewtopic.php?f=1&t=1113

Salu2
http://www.camilozeta.com/ - Podróżując przez życie...
Obrazek

Awatar użytkownika
palomita
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 81
Rejestracja: śr, 14 wrz 2011, 12:18

Re: polskie mamy

Post autor: palomita » wt, 21 lut 2012, 11:06

ok Camillo, ale kazdy ma inny przypadek i co innego od niego wymagaja. I jeszcze dokladnej odpowiedzi nie znalazlam, wiec pytam :D , moze ktos jest w podobnej sytuacji

Awatar użytkownika
camilozeta
Administrator
Administrator
Posty: 974
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 02:36
Kontaktowanie:

Re: polskie mamy

Post autor: camilozeta » wt, 21 lut 2012, 11:13

No i dobrze że pytasz, ale po co trzy razy? :)

Seguridad Social wymaga tych samych dokumentów od każdego, przynajmniej na Gran Canarii. Powodzenia w załatwianiu w ZUS.

Salu2
http://www.camilozeta.com/ - Podróżując przez życie...
Obrazek

swity
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: pn, 30 sty 2012, 23:01
Lokalizacja: VECINDARIO

Re: polskie mamy

Post autor: swity » wt, 21 lut 2012, 16:56

magdalena 40 pisze:Witam
Moze spotkamy sie Vecindario?np w McDonald jest zaraz kolo przystanku z kazdej strony wyspy mozna dojechac to takie miejsce po srodku,co wy nato?maja plac zabaw pod dachem w razie nie pogody,mozna cos zjesc i nie leciec zaraz do domu zeby obiadek gotowac ,moim zdaniem to jest ok miejsce,,,,:-)
Jest zaraz przy autostradzie ,z sur jedzie 90 autobus
Pozdrawiam


hej
a co do spotkania, nawet nie wiem ile nas sie uzbiera. Jak dla mnie to ok jest Vecindario i dla Magdy z Puerto Rico pewnie jest blizej...ale tez nie mam problemu z dojechanie do Las Palmas, to zalezy, co na to babki :)

magdalena 40
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: wt, 24 sty 2012, 23:19
Lokalizacja: LAS PALMAS DE GRAN CANARIAS

Re: polskie mamy

Post autor: magdalena 40 » wt, 21 lut 2012, 21:35

swity pisze:
magdalena 40 pisze:Witam
Moze spotkamy sie Vecindario?np w McDonald jest zaraz kolo przystanku z kazdej strony wyspy mozna dojechac to takie miejsce po srodku,co wy nato?maja plac zabaw pod dachem w razie nie pogody,mozna cos zjesc i nie leciec zaraz do domu zeby obiadek gotowac ,moim zdaniem to jest ok miejsce,,,,:-)
Jest zaraz przy autostradzie ,z sur jedzie 90 autobus
Pozdrawiam


hej
a co do spotkania, nawet nie wiem ile nas sie uzbiera. Jak dla mnie to ok jest Vecindario i dla Magdy z Puerto Rico pewnie jest blizej...ale tez nie mam problemu z dojechanie do Las Palmas, to zalezy, co na to babki :)
Hej Hej
Chyba nie zabardzo jest zaineresowane ,napewno bedzie fajnie
piszcie kobietki,dzieci beda zadowolone i my tez .
Zapraszamy

maggie211
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr, 2 mar 2011, 21:11

Re: polskie mamy

Post autor: maggie211 » wt, 21 lut 2012, 23:24

Dziewczyny
Musimy juz podjac jakas decyzje zeby juz w ten weekend sie spotkac i nie odkladac juz tego na pozniej.Jak dla mnie tez nie ma roznicy gdzie sie spotkamy myslalam o Puerto Rico ze wzgledu na pogode tu zawsze jest cieplo nie tak jak w Vecindario czy w Las Palmas ale tez nie ma problemu zebym przyjechala w miejsce jakie wybierzecie bo mam auto. Mam jeszcze jedna proozycje Parque del sur w El Tablero jest duzy plac zabaw dla dzieci w kazdym wieku i bar zeby usiasc i cos wypic czy zjesc do tego bardzo spokojnie i ladnie... wybierajcie i ja sie dostosuje tylko mi bardziej pasuje rano...do zobaczenia :-)

magdalena 40
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: wt, 24 sty 2012, 23:19
Lokalizacja: LAS PALMAS DE GRAN CANARIAS

Re: polskie mamy

Post autor: magdalena 40 » wt, 21 lut 2012, 23:55

Czesc
Ja na spotkanie jestem Bardzo chetna ,spotkajmy sie w Vecindario w ta sobote a wtedy umowimy sie gdzie 2 razem,bo nigdy nie dojdzie do tego spotkania,,
decydujcie sie....

Awatar użytkownika
palomita
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 81
Rejestracja: śr, 14 wrz 2011, 12:18

Re: polskie mamy

Post autor: palomita » śr, 22 lut 2012, 15:53

hej,
szczerze powiedziawszy dla mnie Vecindario to troche za daleko, ja mieszkam przy Muelle, wiec prawie na drugim koñcu wyspy, nie poruszam sie zbytnio autobusami wiec nie bardzo mam pojecie jak tam dojechac. Wy sie umawiajcie a ja poczekam na nastepne spotkanie, moze wtedy bedzie gdzies blizej, bo tak to nigdy to nie dojdzie do skutku. Jeszcze zobacze jak Zosia, ona pisala ze chce sie spotkac a mieszka w moich stronach, wiec moze razem. Mam nadzieje ze wiecej bedzie takich spotkan :) pozdrawiam wszystkiemamy i nie tylko

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości