Nagrywamy serial!

Wszystkie tematy związane z wyspą Gran Canaria
Tako
Gość
Gość
Posty: 1
Rejestracja: śr, 12 paź 2011, 10:07

Nagrywamy serial!

Post autor: Tako » śr, 19 paź 2011, 09:18

Witajcie,
pracuję w polskiej firmie zajmującej się produkcją seriali. W styczniu chcielibyśmy nagrywać jeden z seriali- na Gran Canarii ( prawdopodobnie Playa del Ingles) ale potrzebuję Waszej pomocy w kilku sprawach. Po pierwsze szukam jakiegoś godnego polecenia hotelu- dużego, rozbudowanego, z możliwym do wynajęcia biurem, więc jeśli jakiś konkretny hotel przychodzi Wam do głowy to bardzo proszę o sugestie:)
Będziemy również potrzebowali na miejscu polskich statystów więc jak już będę wiedziała, gdzie i kiedy pojawimy się na Gran Canarii zapraszam do zagrania w serialu:) a jeśli ktoś z Was, lub znajomy prowadzi jakiś lokal, pub, czy dyskotekę to także zapraszamy do współpracy:)
Mam jeszcze pytanie, jak wygląda kwestia załatwiania spraw formalnych jeśli chodzi i o nagrywanie zdjęć na plaży, do kogo należy się zgłosić?

Bardzo proszę o wszelkie wskazówki i pozdrawiam z deszczowej Polski:)

KORDI
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pt, 20 lis 2009, 09:30
Lokalizacja: GC-IRL-PL

Re: Nagrywamy serial!

Post autor: KORDI » śr, 19 paź 2011, 16:42

Hola,
Witamy serdecznie na forum. Jeśli potrzebujesz informacji pisz na priw. :D ponieważ na forum nie bardzo mogę rozpisywać się nt. miejsc. (zakaz reklamy :-)
Jeśli chodzi o statystów Polaków i nie tylko to żaden problem, mamy tu wielu przyjaciół i znajomych.
Napisz z kim współpracujesz, w Polsce mam kilka kontaktów do TELEWIZORA.
Może się znamy.
pozdrawiam serdecznie
[color=#40BFFF][b]>>Z życia dostajemy tyle, ile sobie z niego weźmiemy<<[/b][/color]

Panna.Migotka
Początkujący
Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: czw, 3 lut 2011, 11:09

Re: Nagrywamy serial!

Post autor: Panna.Migotka » wt, 25 paź 2011, 10:37

O rany, ale czemu w Playa del Ingles? Tam tak paskudnie;) Do serialu to bardziej Puerto de Mogan pasuje! Alebo jakies miasteczko na pólnocy. PdI to tylko hotele, brzydcy turyści, bary dla gejów i wielki pierdzielnik.

Jakby co to chętnie sprzedam piękne dzieci do serialu, ale drogo:D
Pozdrawiam!

estrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 172
Rejestracja: czw, 7 paź 2010, 15:27

Re: Nagrywamy serial!

Post autor: estrella » pt, 28 paź 2011, 14:35

gdzie masz racje, to masz racje -

nikt nie zna norte?
- dzieci nie sprzedawaj, za zadna cene :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
- corka brala kiedys udzial w niemieckim serialu, uratowane zolwie/ tortugas z Loro Parque do antlaniku wpuszczane, za darmo, do dzisiaj wspomina i cudo sie zdarzylo : ktos ja w D rozpoznal, jak bylysmy na odwiedzinach. To byla satysfakcja.
Tego zaden pieniadz nie zastapi.
No i film tez dostalysmy.
e.

Panna.Migotka
Początkujący
Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: czw, 3 lut 2011, 11:09

Re: Nagrywamy serial!

Post autor: Panna.Migotka » pt, 28 paź 2011, 22:41

Gwiazdko, ja czasem to i za darmo bym ich oddała :lol: Ale na krótko;)

vecindario
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: czw, 5 maja 2011, 12:32

Re: Nagrywamy serial!

Post autor: vecindario » wt, 6 mar 2012, 09:31

no coz...
tez kiedys pracowalem przy produkcji filmow i stwierdzam, ze mialem wlasciwe przeczucie, aby nie uczestniczyc w tym "wydarzeniu"
wlasnie ogladam tego gniota
juz dawno bym to wylaczyl ze wzgledu na totalny brak profesjonalizmu realizatorow, ale ciekawosc przewazyla
"wyraz artystyczny" kazdy moze rozumiec inaczej, ale wystarczylo przeczytac przewodnik przed nagraniem komentarza zeby wiedziec, ze Gran Canaria nie jest najwieksza hiszpanska wyspa (poczatek filmu)
fajny sposob na naciagniecie Polsatu na kase i zrobienie sobie bezplatnych wakacji w zimie
jednym slowem zenujace

ps. bledow merytorycznych jest wiecej chociazby, ze nie jest to najbardziej prestizowy i drogi hotel na wyspie

Panna.Migotka
Początkujący
Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: czw, 3 lut 2011, 11:09

Re: Nagrywamy serial!

Post autor: Panna.Migotka » pt, 30 mar 2012, 17:19

No i nie zostałam gwiazdą kultowego serialu :(((( :lol:
Mięsny jeż, mięsny jeż, ty go zjesz, ty go zjeeeesz!

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości