Praca - terapeuci

Możesz się tu przedstawić innym użytkownikom i napisać co łączy cię z Wyspami Kanaryjskimi
JaCunie
Gość
Gość
Posty: 4
Rejestracja: wt, 9 sie 2011, 19:35

Praca - terapeuci

Post autor: JaCunie » pn, 19 paź 2020, 12:05

Dzień dobry wszystkim Polakom, którzy od długiego czasu jak i obecnym mieszkają na Wyspach Kanaryjskich.
Dawno nie pisałem i nie pamiętam czy od pierwszego zarejestrowania się w ogóle na forum coś udało mi się napisać sensownego.
Obecnie mieszkam w Polsce na Teneryfie byłem 14 lat temu. Pracowała tam moja już była a nie doszła żonka. Spędziłem najszczęśliwsze tygodnie właśnie tu, wyjechałem zimą. W Polsce wtedy temperatury spadły do minus 15-2- stopni. Tu na Kanarach było ciepło choć jak pamiętam z samego rana temperatura nie rozpieszczała. Wyspy oczarowały mnie i miałem tu się osiedlić i mieszkać. Prowadziłem w tym czasie mały biznes w Polsce, mogłem go przenieść na Wyspy ale życie potoczyło się inaczej. Mój mały biznes był związany z dziedziną parapsychologii i naturoterapii. Przy okazji jak już o tym piszę to chciałbym Was Szanowni Polacy zapytać czy taki kierunek i biznes byłby przydatny na Kanarach?
Po za tym od kilku lat zajmuje się dziennikarstwem, piszę artykuły bardziej historyczne związane z Dolnym Śląskiem niż pozostałą częścią Polski, ale są od tego odstępstwa. Czasem wpadnie coś innego, piszę do kilku łódzkich wydawnictw, zwłaszcza wydarzenia historyczne. Współpracuję z Wydawnictwem "Kopalnia Tajemnic" z Wałbrzycha. Ale to nie tak istotne jak moja wiedza z naturoterapii.
Czy możecie mi powiedzieć czy byłoby zapotrzebowanie na ten rodzaj terapii? Po za tym mam kilka innych zawodów, w Polsce niezbyt rentownych. Z resztą to sami wiecie co w naszym kraju nie idzie to na Wyspach Kanaryjskich się rozwija. Obecnie mało mam czasu na naukę hiszpańskiego bo porzuciłem ze względu na różne przeciwności życiowe.
Obecnie myślę o powrocie na Teneryfę. Oczywiście że po pandemii Coronawirusa, który jest wszechobecny. Interesują mnie jakie są ceny mieszkań do kupienia takich z salon z kuchnią, łazienka z toaletą i 2 pokoje z balkonem. Lub koszt działki pod budowę domu.
Jak byście mogli podesłać jakieś linki to z góry dziękuję.

Z Wyrazami Poważania
JaCunie
Dziennikarz i fotoreporter.
:) :) :)

Awatar użytkownika
camilozeta
Administrator
Administrator
Posty: 974
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 02:36
Kontaktowanie:

Re: Praca - terapeuci

Post autor: camilozeta » pn, 19 paź 2020, 14:12

Hej

Wiesz, Hiszpanie dosc mocno sie interesuja roznym alternatywami leczenia itp. Mysle ze moglbys sobie wyrobic marke, ale problem jest w tym ze zarzuciles hiszpanski. Jesli myslisz o jakims sensownym zajeciu na Kanarach to wracaj do nauki. Przynajmniej godzine dziennie. Z doswiadczenia wiem ze jesli sie uprzesz i wytrwasz w nauce przez kilka pierwszych tygodni, to wyrobisz w sobie nawyk i poleci szybko. Zanim czasy pandemii mina to juz bedziesz znal jezyk.

Powodzenia.
http://www.camilozeta.com/ - Podróżując przez życie...
Obrazek

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości