Przyplynełam na Teneryfe jachtostopem

Możesz się tu przedstawić innym użytkownikom i napisać co łączy cię z Wyspami Kanaryjskimi
Magula
Gość
Gość
Posty: 2
Rejestracja: czw, 28 lis 2019, 21:14

Przyplynełam na Teneryfe jachtostopem

Post autor: Magula » pt, 29 lis 2019, 08:47

Cześć i czołem, witam wszystkich członków forum!
Mam na imię Magda i w tym roku postanowiłam 'wsiąść do pociągu byle jakiego.. ' i ruszyłam z Warszawy stopem na południe Europy.
Nie miałam w planach, ba! nie sądziłam że istnieje taka możliwość jak złapanie stopa łódką, ale tak oto zaczynam czwarty miesiąc podróży i nieoczekiwanie dla siebie jestem na Teneryfie.
Moje środki na podróż dramatycznie się kurczą, ale nie narzekam jestem raczej z tych, którzy z survivalu robią sztukę, a tutejsza pogoda jest idealna na biwakowanie. Jeśli jednak są tu na miejscu osoby, które mają jakieś namiary na pracę (nawet tymczasową), chcą miło spędzić czas, albo nawet zajmują się czymś ciekawym i chciałyby się tym podzielić jestem bardzo otwarta na takie znajomości.
Jeżeli chodzi o mnie, to mam 24 lata, jestem spontaniczną i bardzo bezpośrednią osobą. Lubię robić nietuzinkowe rzeczy i poznawać ludzi z pasją. Pochodzę z Gdańska ale dziennikarstwo i socjologię studiowałam początkowo w Krk a następnie w Warszawie, gdzie zaczynałam jako kelnerka, by po czasie zająć się zarządzaniem kawiarnią i restauracją. Mam też wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w różnym wieku, zajmowałam się też pracą administracyjną dla fundacji wydajacej magazyn Kosmos dla dziewczynek. Razem z tatą rozkręcaliśmy jego biznes nieruchomości w Gdańsku (ja zajmowałam się kontaktem z klientami, pisaniem ogłoszeń i mediami społecznościowym). Myślę że żadnej pracy się nie boję i lubię się uczyć nowych rzeczy. Brakuje mi tylko języka hiszpańskiego, ale mówię dobrze po angielsku i francusku.
Jeżeli ktoś ma ochotę na spotkanie w damskim towarzystwie lub wieczornego drinka albo wolne dwie palmy w ogródku gdzie mogłabym powiesić hamak, odzywajcie się!

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości