Nowy w Puerto dela Cruz

Możesz się tu przedstawić innym użytkownikom i napisać co łączy cię z Wyspami Kanaryjskimi
Rookie
Gość
Gość
Posty: 2
Rejestracja: czw, 7 lis 2019, 23:32

Nowy w Puerto dela Cruz

Post autor: Rookie » ndz, 17 lis 2019, 00:16

Witam wszystkich forumowiczow. Jestem nowy na wyspach, przeprowadzilem sie tu jakies trzy tygodnie temu (na razie na próbe na pół roku) wszystko jest perfekt, udało sie znaleźć fajnà miejscówke w centrum Puerto de la Cruz. Cudowna miescinka na północy wyspy. Pracuje przez internet, tak więc o zatrudnienie sie nie martwie. Jedyny problem jaki jest, to jestem tu sam jak palec. Udało mi sie poznać tu pare fajnych ludzi. Szkoda że turyści, niestety odjechali. Czuje że czasami doskwiera cos w rodzaju samotności. W polandzie weekendy zawsze były na spotkania z przyjaciółmi, rodzina, znajomymi. Jeżeli ktoś ma ochote na pogawędkę przy kawce, piwku czy drinku w weekendowy dzionek w Puerto dajcie znać. Pozdrawiam wszystkich, Dominik

Magula
Gość
Gość
Posty: 2
Rejestracja: czw, 28 lis 2019, 21:14

Re: Nowy w Puerto dela Cruz

Post autor: Magula » pt, 29 lis 2019, 08:19

Cześć Dominik, właśnie przyjechałam na Teneryfe i nie mam tutaj za bardzo nic do roboty, jak masz ochotę to się odezwij :)
Magda +48690951203

Awatar użytkownika
jerrytfl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: ndz, 28 sie 2016, 01:05
Lokalizacja: Teneryfa - San Miguel de Abona

Re: Nowy w Puerto dela Cruz

Post autor: jerrytfl » czw, 29 lip 2021, 00:42

Oj dawno mnie tu nie było, dawno. Dalej w samotności :D ? Pozdrawiam z San Miguel de Abona ( południe).

STYRO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 174
Rejestracja: pt, 5 sty 2007, 17:48
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nowy w Puerto dela Cruz

Post autor: STYRO » pn, 4 paź 2021, 14:29

Magula pisze:
pt, 29 lis 2019, 08:19
Cześć Dominik, właśnie przyjechałam na Teneryfe i nie mam tutaj za bardzo nic do roboty, jak masz ochotę to się odezwij :)
Magda +48690951203
Nie działa.
Pozdrawiam
STYRO

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości