Witam,

Możesz się tu przedstawić innym użytkownikom i napisać co łączy cię z Wyspami Kanaryjskimi
Balbinka1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pn, 28 lis 2016, 17:16

Witam,

Post autor: Balbinka1 » pn, 28 lis 2016, 21:55

Milo mi. Nazywam sie Kasia (w zaszdzie to Katarzyna ze wzgdledu na prawie sluszny wiek, ktorego nie czuje, a o ktorym starzejace sie dzieci przypominaja...) Powracam na Teneryfe po kilku latach nieobecnosci, ale nie po to by osiasc tu dlugotrwale a jednynie na 7 swiatecznych grudniowych dni. Poprzednio bylam tutaj kilka lat temu w srodku upalnego lata. Nalezy porownac pogode i byc moze zaplanowac czestrze wypady na tzw. very last minute :) Chce sie 'doswietlic' sloneczkiem no i oczywiscie pozwiedzac co sie da, a na co nie starczylo czasu poprzednim razem. Wygrzac jak sie da skrzypiace kosteczki i moze pomoczyc kuperek jesli nie w oceanie to jakims baseniku lub Siam Parku jesli nie zmarzne, bo ja to straszny zmarzluch jestem... Bede miala mnostwo pytan co warto robic na Teneryfie o tej porze roku :), ale te pytania bede zadawac w innym dziale. :)

Awatar użytkownika
camilozeta
Administrator
Administrator
Posty: 974
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 02:36
Kontaktowanie:

Re: Witam,

Post autor: camilozeta » wt, 29 lis 2016, 21:35

Hej Kasia

Miłego pobytu!

Salu2
http://www.camilozeta.com/ - Podróżując przez życie...
Obrazek

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości