Hola!Wszystkim :)

Możesz się tu przedstawić innym użytkownikom i napisać co łączy cię z Wyspami Kanaryjskimi
Kondkowski
Gość
Gość
Posty: 1
Rejestracja: pn, 22 lut 2016, 12:22

Hola!Wszystkim :)

Post autor: Kondkowski » wt, 23 lut 2016, 13:28

Witam Was Kanaryjczycy :)
Mam na imię Konrad i mam 33 lata. 18 lutego wróciłem z wakacji na Teneryfie pd. Powiem szczerze, że chyba znalazłem swój raj na ziemi. Wiem, wiem, to były tylko wakacje, ale do dzisiaj nie mogę się odnaleźć w tej smutnej, deszczowej i zimnej Polsce. Pracę mam niezłą, zarabiam bardzo dobrze. A jednak...
Kawał świata zjeździłem, nigdzie jednak nie miałem takiego "strzału" jak na TNS. Mam chyba jak wszyscy dosyć zimy i tego wiecznego wyścigu szczurów w pogoni za stołkiem i pieniądzem. Jak tam jest nie pytam, bo wyczytałem już wszystko (chyba) na forum, łącznie z ceną "kostki do kibla" :).
Mam natomiast pytania dotyczące kwestii pracy:
1. Posiadam prawie wszystkie uprawnienia kolejowe z maszynistą włącznie. Ale na Teneryfie torów nie widziałem...
2. Posiadam prawo jazdy kat. ABC.
3. Pracuję w Cementowni, widziałem też ją w Teide.
Czy z takimi fachami można tam coś złapać?

I najważniejsze, ten rok poświęciłbym na naukę języka i domknięcie swoich spraw w PL, ewentualna przeprowadzka to początek 2017.

Pozdrawiam

peter
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: czw, 21 cze 2012, 09:26

Re: Hola!Wszystkim :)

Post autor: peter » czw, 25 lut 2016, 15:17

ja jak bylem to widzialem tam tramwaje w Santa Cruz ;)

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości