hej hej

Możesz się tu przedstawić innym użytkownikom i napisać co łączy cię z Wyspami Kanaryjskimi
Herkules
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 73
Rejestracja: sob, 19 gru 2015, 17:03

Re: hej hej

Post autor: Herkules » sob, 6 lut 2016, 03:44

Dzidek
Odkąd jestes na miejscu to juz nie masz tyle do powiedzenia.nie idzie?
Zrobiłeś sie w tak krótkim czasie kanaryjczykiem...
Z jakimi emocjami pisałeś pare lat temu.z pasją...
Nie jestem znikąd .obserwuje to forum od prawie początku .pare osób poznałem osobiście na miejscu.
Mieszkałem 1.5 roku w Londynie .znam Polaków i mam świadomość naszych wrednych przywarów.
Jesteśmy przyjaciółmi jak potrzebujemy a potem lepiej uważać na nas bo wejdziemy na wasze miejsce po trupach!
Paloma...
Przykro mi to czytać .nie zauważyłem jakis negatywnych komentarzy na Twoje zdanie...
A dyskusje są potrzebne.
Ja lubię emocje.Niezły w okazywaniu emocji i swojego zdania jest Tatko.ale jeszcze lepszy "na żywo" hehe
Z jedno godzinnej kawy taka dyskusja sie potoczyła że drzazgi leciały!
Jesteś jedną z osób które piszą bezinteresownie ( chociaz dla zasady nie uznaje tego wyrażenia ...),
I szkoda że brakuje Twojego zdania.
Tomek by mógł sie wypowiedzieć ...
Pozdr

Awatar użytkownika
Dzidek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 488
Rejestracja: wt, 23 lis 2010, 09:34
Lokalizacja: Polska

Re: hej hej

Post autor: Dzidek » sob, 6 lut 2016, 10:00

Witka
Herkules pisze:Dzidek
Odkąd jestes na miejscu to juz nie masz tyle do powiedzenia.nie idzie?
Zrobiłeś sie w tak krótkim czasie kanaryjczykiem...
Z jakimi emocjami pisałeś pare lat temu.z pasją...
Pozdr
Mam jeszcze więcej do powiedzenia i idzie ;D co do"zkanarczenia" to fakt nie mam problemów z manianą ;D.Również emocje są na tym samym poziomie...bardziej chodzi o nasze jak to ująłeś "przywary".Poznałem też wielu ludzi osobiście,wielu bardzo wartościowych,też z tatką przegadałem nie jedną godzinę.Jednak miałem do czynienia z wieloma co faktycznie chętnie wskoczyli by na czyjeś miejsce w dupie mając konwenanse,wiecie stwierdzenie chcę pracować ale daj mi tą pracę nijak sie ma do zawalczenia o swoje.Nie widzę tego.Urzędy,wynajem,N.I.E. nie ma problemu szkoła też ale nie sponsoruje,nie pokażę palcem o tu i tak i będzie dobrze.Widok ludzi którzy tu nie dają sobie rady trochę ostudził moje zapędy do namawiania na wyjazd,emocje mam nadal i chciałbym ale to raczej nie jest dla każdego ;D
Pozdrawiam
Widzisz? Nie widzę...Aaaaaa widzisz

Awatar użytkownika
camilozeta
Administrator
Administrator
Posty: 974
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 02:36
Kontaktowanie:

Re: hej hej

Post autor: camilozeta » sob, 6 lut 2016, 11:57

Dzidek pisze:Widok ludzi którzy tu nie dają sobie rady trochę ostudził moje zapędy do namawiania na wyjazd,emocje mam nadal i chciałbym ale to raczej nie jest dla każdego ;D
No widzisz, realia są trochę mniej hurra optymistyczne :) A jak kiedyś studziłem trochę zapał to nikt nie chciał mnie słuchać, trzeba to samemu przeżyć i zobaczyć.

Salu2
http://www.camilozeta.com/ - Podróżując przez życie...
Obrazek

Herkules
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 73
Rejestracja: sob, 19 gru 2015, 17:03

Re: hej hej

Post autor: Herkules » ndz, 7 lut 2016, 11:26

Dzidek
Nie wiesz co z Tatką?jak partnerka jego?
Masz jakies zdanie na temat usług budowlanych na teneryfie ?
Pozdr

Awatar użytkownika
Dzidek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 488
Rejestracja: wt, 23 lis 2010, 09:34
Lokalizacja: Polska

Re: hej hej

Post autor: Dzidek » pt, 12 lut 2016, 08:34

Witam
camilozeta pisze:No widzisz, realia są trochę mniej hurra optymistyczne :) A jak kiedyś studziłem trochę zapał to nikt nie chciał mnie słuchać, trzeba to samemu przeżyć i zobaczyć.
Miałeś racje,do mnie to nie przemawiało bo inaczej do problemu podszedłem . ;D ;D
Pozdrawiam
Herkules pisze:Dzidek
Nie wiesz co z Tatką?jak partnerka jego?
Masz jakies zdanie na temat usług budowlanych na teneryfie ?
Pozdr
M jest po operacji,nie cisniemy tematu sami się odezwą.Usługi są ;D ...zaczyna sie coś ruszać,na razie za mało danych aby tę branże oceniać.Najłatwiej kucharzom,kelnerom i na recepcje,oczywiście hiszpański.
Pozdrawiam
Widzisz? Nie widzę...Aaaaaa widzisz

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości