Witam :)

Możesz się tu przedstawić innym użytkownikom i napisać co łączy cię z Wyspami Kanaryjskimi
Ivostin
Gość
Gość
Posty: 2
Rejestracja: śr, 24 cze 2015, 21:59

Witam :)

Post autor: Ivostin » wt, 25 sie 2015, 20:38

Witam wszystkich

W czerwcu przypadkiem wylądowaliśmy na Fuertcie - miłość od pierwszego....

Na wrzesień mamy wykupione bilety na 2 tygodnie - chcemy poznać wszystko od strony Urzędy itp....

Mamy pomysł na biznes - naprawa samochodów, wypożyczalnia itp... Dlatego też będziemy szukać hali aby tam świadczyć usługi....

Rozmawiamy w Polskim, Niemieckim i Angielskim

Jeśli jest ktoś, kto możne się spotkać na kawę i opowiedzieć co i jak i z czym się je Wyspe - bardzo jesteśmy chętni we Wrześniu.

A to, że na początku nie zawsze jest łatwo - to normalne - w końcu przeprowadzamy się do zupełnie innego miejsca....

jehud
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: ndz, 11 mar 2012, 18:32

Re: Witam :)

Post autor: jehud » śr, 26 sie 2015, 07:44

Hej.
My wylądowaliśmy wczoraj na Fuercie. Od dziś zaczynamy ze wszystkim. Nie mam tu żadnych kontaktów ale znam wyspę bo byłem tu już 4 razy. Pisałem do kilku polaków co mieszkają tu na stałe ale nikt nie odpisał :/ Jak chcesz to mogę Ci na bieżąco pisać jak jest. Pozdrawiam z Puerto

tatko
Zaangażowany
Zaangażowany
Posty: 293
Rejestracja: czw, 20 paź 2011, 08:48

Re: Witam :)

Post autor: tatko » sob, 29 sie 2015, 03:41

jedyne wyjście to nielegalny warsztat- mechanik jest tu zawodem reglamentowanym. Musisz się ubiegać o uprawnienia na otwarcie warsztatu i dostaniesz swój numer mechanika - jeżeli oczywiście nie okaże się że w tej okolicy wg władz dość jest już mechaników :wink:
Możesz oczywiście mieć wszystkich gdzieś i otworzyć działalność na zasadzie płatnego parkingu i wypożyczalni/sprzedaży narzędzi. Znam angoli co tak robią - tyle że pamiętaj cokolwiek by sie nie działo nie obsługujesz miejscowych, choćbyś na czynsz nie miał. Really don't
Mam nadzieję że znajomość angielskiego pozwala Ci odróżnić mówiącego po angielsku belga od hiszpańskiego prowokatora- uwierz że będą tacy.
Jak masz jakiekolwiek papiery związane z mechaniką to skseruj, jak nie to stwórz :wink:

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości