Witajcie! Barman! - kolejka dla kazdego :D

Możesz się tu przedstawić innym użytkownikom i napisać co łączy cię z Wyspami Kanaryjskimi
Neo
Gość
Gość
Posty: 2
Rejestracja: czw, 17 paź 2013, 18:58

Witajcie! Barman! - kolejka dla kazdego :D

Post autor: Neo » czw, 17 paź 2013, 19:53

Witam serdecznie forumowiczow wszytskich!

Nie znacie mnie gdyz do tej pory przegladalem sobie forum jako "gosc" jednak przyszedl czas ze postanowilem sie z Wami przywitac.Jesli chodzi o kolejke dla kazdego :D to na ten moment moze byc to tylko taka wirtualna propozycja gdyz nie ma mnie jeszcze na wyspach.Mam 36 lat i od dluzszego czasu... w zasadzie od urodzenia cos mi tutaj nie pasowalo...cos smierdzialo na kilometr tylko nie wiedzialem co...Jedna z tych kwesti ktora mam na mysli a do kolejnych powroce byc moze razem innym jest moje miejsce na ziemi,ktorego do tej pory nie mialem chociaz tulalem sie po swiecie a ktore to miejsce najprawdopodobniej teraz odnalazlem!Zgadnijcie jakie to miejsce..?
Podpowiem...Najogolniej rzecz ujmujac w najblizszym czasie zostaniemy blizszymi lub troche dalszymi sasiadami :D
I zeby byla jasnosc...sasiad ze mnie wzorowy bedzie ! :D ).

Pozdrawiam bardzo serdecznie!
Ostatnio zmieniony pt, 18 paź 2013, 06:54 przez Neo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
camilozeta
Administrator
Administrator
Posty: 977
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 02:36
Kontaktowanie:

Re: Witajcie! Kelner! - kolejka dla kazdego :D

Post autor: camilozeta » pt, 18 paź 2013, 06:53

Neo pisze:w zasadzie od urodzenia cos mi tutaj nie pasowalo...cos smierdzialo na kilometr tylko nie wiedzialem co...
To trzeba bylo na węch tropem pójść ;) Ja też tak kiedyś miałem i się okazało, że dziecko jedzenie za tapczan wrzuciło kilka tygodni wcześniej ;)

Powodzenia w realizacji pomysłu przeprowadzki. Kelner coś tam powinien znaleźć dla siebie.

Salu2

ps. Pozdrowienia dla Trinity ;)
http://www.camilozeta.com/ - Podróżując przez życie...
Obrazek

Neo
Gość
Gość
Posty: 2
Rejestracja: czw, 17 paź 2013, 18:58

Re: Witajcie! Barman! - kolejka dla kazdego :D

Post autor: Neo » pt, 18 paź 2013, 15:31

Siemka Camilo !

Trop podjalem lecz nie na wech a na intuicje,ktorej postanowilem sie poddac a ktora zaprowadzila mnie nieco dalej niz domowy tapczan :D
Powiem Ci szczerze ze wolal bym zeby bylo to jedzonko sprzed kilku tygodni ale niestety...to grubsza sprawa az sie dziwie sam sobie - jak ja to ogarniam ..? :D

Przez poltora roku planowalem wyjaz na wyspy kanaryjskie a rekonesans zaliczylem na Gran Canarii.W zasadzie tuz przed wyjazdem zaczalem sie zastanawiac czy przypadkiem Teneryfa nie bylaby odpowiedniejsza.
Z jednej strony Puerto Rico urzeklo mnie od samego poczatku - klimat miasteczka,pogoda i plaza...zyc nie umierac jednym slowem :D
Wogole to wydaje mi sie ze Gran Canaria posiada ladniejsze plaze i wiekszosc z nich nie jest "czarna" jak na Teneryfie.
Jednak wynajecie mieszkania w Puerto wydaje sie prawie dwa razy drozsze niz w jednym z miasteczek na Teneryfie,na ktorej nie bylem ale zaliczylem niejedna wycieczke wirtualna podczas ktorej widzialem wiekszosc miasteczek i jako takie rozeznanie wydaje mi sie ze posiadam.Chyba najbardziej przypadlo mi do gustu Los Gigantes.
Czy moglbys Camilo czy jakis inny zyczliwy czlowiek podpowiedziec czy Los Gigantes nie jest przypadkiem wietrznym miasteczkiem?NIe lubie wiatru i musze sie tym bezwzglednie kierowac wybierajac miejsce do zamieszkania.
Czy Los Gigantes jest np. bardziej wietrzne niz Puerto Rico?
Ktore miasteczka na GC i Teneryfie sa najmniej wietrzne?

Pozdrawiam serdecznie !

Romano
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 73
Rejestracja: ndz, 14 cze 2009, 12:18
Lokalizacja: Gran Canaria/Polska

Re: Witajcie! Barman! - kolejka dla kazdego :D

Post autor: Romano » sob, 19 paź 2013, 10:58

W Las Palmas nie ma dużego wiatru, na Fuerteventura za to urywa głowę :D

Awatar użytkownika
SplitSailer
Zaangażowany
Zaangażowany
Posty: 277
Rejestracja: sob, 7 kwie 2007, 18:45
Lokalizacja: Islas Canarias / TF y Mundo
Kontaktowanie:

Re: Witajcie! Barman! - kolejka dla kazdego :D

Post autor: SplitSailer » ndz, 27 paź 2013, 16:54

Hola Neo
w temacie wiatru. Co do TF, bardziej wieje w okolicach El Medano niz Los Gigantes. W Pueto Rico GC bardziej niz Los Gigantes TF. Powoduje to osadzenie innych wysp, powstaje swoisty korytarz powietrza dla okolic Puerto. To osadzenie to chyba nie za fortunne slowo ;) ale wiesz o czym be
¨...i¨ ?

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości