Czołem

Możesz się tu przedstawić innym użytkownikom i napisać co łączy cię z Wyspami Kanaryjskimi
Uchwyt
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pt, 11 maja 2012, 18:42

Czołem

Post autor: Uchwyt » ndz, 7 lip 2013, 22:24

Witam serdecznie całe forum!

Od 2011 nie przestaje myśleć o wyspach. Wtedy po raz pierwszy postawiłem na nich stopę. Była to podróż poślubna na FV. Zamierzam niebawem dokonać małego rekonesansu na Teneryfie i być może założę tu swoja życiową przystań. We własnym kraju nie mogę już wytrzymać z uwagi na przepisy prawne z każdym dniem bijące granice absurdu. Stwierdziłem ze skoro władza wymyślając nowe durnowate przepisy ogranicza wszystkie aspekty mojego życia to niech się wypcha! :)

Więc moi drodzy niebawem zapraszam na pyszniuchną kawkę i do konstruktywnej wymiany poglądów, być może w mojej knajpce :)

Życzę Wam wszystkiego co najlepsze!

Awatar użytkownika
Agas72
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pt, 14 cze 2013, 16:21

Re: Czołem

Post autor: Agas72 » wt, 9 lip 2013, 19:07

Hej

Ciekawy post a najbardziej zainteresowało mnie.....być może w mojej knajpce :) Tez chcę wyjechać z kraju, w którym obecnie mieszkam i pracuję nie ukrywam, że obecnie piekę wypieki do Firmy Cateringowej jestem w tym dobra :D Może będę piekła przepyszne dodatki do tej Twojej kawki ???? Nie ukrywam, ze tez mi się marzy otwarcie własnego Biznesu na Kanarach. Ja jednak myślę o Fuerteventura lub Gran Canarie .


Pozdrawiam Aga
Aga :) jestem ciekawa życia

Uchwyt
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pt, 11 maja 2012, 18:42

Re: Czołem

Post autor: Uchwyt » śr, 17 lip 2013, 16:26

Hej Aga,

A czemu by nie ;). Jak już będę się osiedle na stałe to na pewno ogłoszę to na forum :).

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie!

Awatar użytkownika
Agas72
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pt, 14 cze 2013, 16:21

Re: Czołem

Post autor: Agas72 » ndz, 28 lip 2013, 09:05

Hej

Jak tam sytuacja u Ciebie z zakładaniem nowej przystani ???? Napisz jak plany realizujesz swoje :D Ja już coraz bliżej celu 10 września wylot na Teneryfę - nowe życie , radości i nie mam zamiaru się smucić tam. Będę żyła na nowo i pełnią życia - mam jeszcze czas aby wszystko zmienić w Sobie i dla Siebie wyłącznie dla Siebie :D

Pozdrawiam
Aga :) jestem ciekawa życia

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość