Witam z Irlandii :-)

Możesz się tu przedstawić innym użytkownikom i napisać co łączy cię z Wyspami Kanaryjskimi
Edzia76
Gość
Gość
Posty: 1
Rejestracja: śr, 19 cze 2013, 20:42

Witam z Irlandii :-)

Post autor: Edzia76 » czw, 20 cze 2013, 11:50

Witam mam na imie Edyta i mam pytanie czy ktos mieszka na Gran Canari lub na Teneryfie i chcialby sie podzielic informacja jak sie tam zyje ...ktora wyspa jest lepsza do zamieszkania na stele jakie sa wasze sugestie w ktorych rejonach jest wiecej mieszkancow stalych (a nie turystow ) Bylam 4 razy na teneryfie i raz na gran canarii ale tylko na wakacjach a terazi chcialbym razem z rodzina na jednej z wysp zamieszkac. Obecnie od 10 lat mieszkamy w Irlandii i chyba czas przyszedl na zmieny. Teraz w Styczniu chcemy z mezem przyjechac i zorientowac sie ze szkola dla dzieci ... i jak wyglada sytuacja z wynajeciem Domu lub mieszkania ? dziekuje za jakies informacje: jak sie powodzi polakom na wyspach i np. czy jak jedna osoba pracuje czy starczy na utrzymanie? jaki musialby byc dochod? , jaki sa place w zawodach jak sprzedawca, kelnerka ? , jakie sa srednie zarobki i czy jeszcze da sie z tego cos odlozyc .... czy starcza to tylko na zycie ...Jestem instruktorem fitnessu i mam tez szkole fitness ktora szkoli instruktorow ... oddzial mojej szkoly chce otworzyc na jednej z wysp czy ktos moze uczeszcza do klubu fitness lub cwiczy w silowni i czy jest jakies zianteresownie w tej kwestji ludzi tam mmieszkajacych ?
Bardzo dziekuje za ospowiedzi i pomoc pozdrawiam Edyta
Mozna pisac rowniez na maila manager.pfschool@gmail.com

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości