Następny....

Możesz się tu przedstawić innym użytkownikom i napisać co łączy cię z Wyspami Kanaryjskimi
talar
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 55
Rejestracja: śr, 1 maja 2013, 14:19

Re: Następny....

Post autor: talar » wt, 28 maja 2013, 01:28

PALOMA pisze:No,niestety prostak,skoro wulgarnego jezyka uzywasz.
to taki niby szpan,czy luzik??
Nie oczekuje odpowiedzi.
Nie dziw sie ze sa ludzie,ktorzy nie odpisuja na Twoje wpisy.
Od takich najlepiej z daleka...w ojczyznie i poza ...
Wybacz jesli napisalam cos,co nie bylo poTwojej mysli.
Wszystko wskazuje na to,ze czekasz tylko na aplauz i owacje odnosnie Twoich planow.

A może prowokuje.....Przepraszam,jeśli Cię uraziłem,nie miałem takiego zamiaru... :oops:
Piszę co myślę, a odbierać można różnie....
PALOMA pisze:niestety prostak
I tu się z Tobą zgodzę....
Prosty jestem jak metr sznurka...w ojczyżnie i poza......jak piszesz...
W ojczyżnie prostuję swoje plany migracyjne....a poza ,planuję .......może nowe życie, a może następną porażkę.......
Tyle ,że nie pomagasz mi w tym i nie pomożesz....
Bo i po co......
Obrażanie w niczym nie pomoże.......tylko to Wy prowokujecie potencjalnych kanaryjczyków do szukania wątków wyimaginowanych i wyszukanych...
Jakbym był TALARIĄ,to większość forumowiczów spuszczala by się nad odpowiedziami .......i nie nadążył bym odpisywać.....cóż,przyroda...

PALOMA pisze:Wszystko wskazuje na to,ze czekasz tylko na aplauz i owacje odnosnie Twoich planow.
Jak pisałem,nic od życia nie dostałem i na nic nie liczę.......
Może troszkę porad i sugestii....
Owacje pozostawiam Tobie i podejściu do życia na emigracji....
Brawo..... :roll:

talar
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 55
Rejestracja: śr, 1 maja 2013, 14:19

Re: Następny....

Post autor: talar » wt, 28 maja 2013, 01:47

Chyba jednak prowokuje...
ZAMYKAM wątek...już się nie witam,tylko żegnam...
Pa..

Awatar użytkownika
Dzidek
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 488
Rejestracja: wt, 23 lis 2010, 09:34
Lokalizacja: Polska

Re: Następny....

Post autor: Dzidek » wt, 28 maja 2013, 05:45

Witam...no nic tylko pasa ściągnąć i lać.. :lol:
Będzie bez cytatów.

PALOMA-swoim wpisem,wniosłaś bardzo wiele,Dałaś do myślenia,a moje są takie:
większość forum jakie czytałem kiedyś,utykało w miejscu dobrego ułożenia,każdy się stara coś napisać ale tak aby nikt nie mógł się przyczepić,lub zle odebrać.Uważam to za błąd,sprzeczajmy się i wyciągajmy wnioski,nie obrażajmy na nikogo.

Talar-Ty się tu w sobie nie zamykaj,żegnaj z tym wątkiem a załóż w innym dziale(Teneryfa?)nowy,bo nici będą ze sprzątania po grilu :lol: .Pisz tak jak piszesz,bo dużą wartość daje szczerość,z którą tu wyskakujesz,coś z tego zmontujemy i na pewno jakąś pomoc dostaniesz,wiem o tym.Tak na marginesie sam bym sobie jacht jakiś kupił i w....u w siną dal.

Pozdrawiam was i upominam o pisanie bo nie będe miał się z kim kłócić :lol:
Hej :wink:
Widzisz? Nie widzę...Aaaaaa widzisz

Awatar użytkownika
camilozeta
Administrator
Administrator
Posty: 977
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 02:36
Kontaktowanie:

Re: Następny....

Post autor: camilozeta » wt, 28 maja 2013, 10:02

Hej

No, chyba prowokujesz. Faktycznie, już się przywitałeś, a skoro uważasz że wystarczająco się przedstawiłeś, to pisz teraz w innym dziale :) Niestety nie ma działu pożegnania i nie będzie, więc pozostaje Ci pisać gdziekolwiek indziej, a wybór jest :) No chyba że się obraziłeś na "polonusów", jak można wywnioskować z niektórych Twoich postów :) I nie ma tu na forum żadnego spisku przeciwko "nowym" jak niektórzy myślą.

Co do ostrej polemiki, to każdy ma prawo do swojego zdania, mając inny punkt widzenia i to jest dobre. Byle tylko za bardzo na noże nie iść i nie obrażać innych. Ja też się nie z każdym zgadzam ale trzeba umieć spasować jak już za ostro się robi.

Salu2
http://www.camilozeta.com/ - Podróżując przez życie...
Obrazek

Awatar użytkownika
SplitSailer
Zaangażowany
Zaangażowany
Posty: 277
Rejestracja: sob, 7 kwie 2007, 18:45
Lokalizacja: Islas Canarias / TF y Mundo
Kontaktowanie:

Re: Następny....

Post autor: SplitSailer » ndz, 27 paź 2013, 16:32

talar pisze:Ciekawe czy S.S.tu zajrzy? myślę,że mógłby naświetlić sprawę.

A kto to ?
Bo brzmi jak J-23....(taki serial ,dla nieświadomych ....z młodszego pokolenia...)... :?:
uffffff...talar - stary kim Ty jestes? :lol:

Sporo czasu mnie nie bylo na forum. Odrabiam, odrabiam prace domowe kochani jeszcze z dzieñ a bede al actual ;) Przy okazji CamiloZeta dzieki raz jeszcze za umozliwienie powrotu. Camilo nie zamknął wątku enel fin.. to skrobne. Tym bardziej że gdzieś tam sie pojawiłem między wierszami. A temetyka z Twoich postów blisko jakoś. Mam nadzieje ze jadnak TU zerkniesz..unikniesz kopotu w przyszlosci.
Po co to robisz talar? Tylko nie odpowiadaj mi TU pisz na a@splitsailer.com albo adam@akademiawina.pl Jak powiedzial Dzidek w pieciu stronach wątku juz dales rede...sie przywitac.
1. to nie prawda że "polonusy" nie chcą Ci pomagać...ależ pomagali Ci!..a na tym forum szczególnie chcą pomagać i pomagają. Ja czytając do 4 strony, kombinowałem jak facetowi w krótkim tekscie umożliwić dobry start...bo widze że potencia jest. Nadal Ci pomoge (ponieważ w zasadzie wszystkie poruszone tematy znam z pierwszej ręki), tekst tylko bedzie krótszy :lol: .
2. Pamiętam 13 grudnia...i pamiętam oczy mojej Matki która mówiła "wojna" Miałem tyle lat co Ona gdy zaczynała sie II wonja światowa. Nie mam problemu ze świadomością, z historią też nie. SS? *SplitSailer.. nie kojarzy mi się jakoś bezpośrednio ze sużbami. Jak się przekonałem Hiszpanom, Brytyjczykom innym.. też nie, nawet tym po 50 tce. Młodszym ? Sądzisz że powinno?...daj spokój. A Hansa Klosa pamiętam ;) !
3. Kozy! Bo to ważna rzecz...kozy są! ...http://goo.gl/vXnWiY i to na łące jak widzisz. Sporo. Wytwarzany też jest ser..raczej miękki ser. Jesli uda Ci się uwarzyć przynajmniej zblirzony do tego który robią TU od pokoleñ, w tych warunkach klimatu, zasolenia powietrza itp.... wypije całe Twoje wino... słowo :?
4.Wino! Chcę abyś mnie dobrze zrozumiał...nie chcę Cie zniechęcać..być może zmotywuje i po tatach puniesz mi w twarz...obetre gębe i sie ucieszę. Wino jest..z bodegami gorzej. Chcesz konkurować z El Grifo? Dobrze! (jest nieco sarkazmu nie przeczę...zadumełem się nieco nad lekkością podejścia przez Ciebie do tematu klyentów, ściem itp..Winnice jak ta http://goo.gl/CC8MHd to zupełnie młode winnice jak widzisz..piszesz że jesteś blisko ziemi, roli..po fotografi chyba rozkminisz o czym be? Są też takie jak Cooperativa Cumbres Abona ze swoją malvasią Testamento( łapiesz o czym mówie?). Jak się znasz na winie to wiesz co to. Jest też Reveron... bodega. Ktoś kto wie co nie co o Canarias to wie...kto to Reveron A dlaczego ma bodegę ?(kiedys podpowiem, moze) Na marginesie - najwyżej położoną w Europie...Jak sie znasz na winach jak piszesz..to wiesz pewnie DLACZEGO kanaryjskie wina są drogie....Jak nie...to...talar...masz tu wszystko podane jak na tacy..wystarczy zakumać. Swoją drogą jak chcesz robić CYDR na Canarias?..
5. Playa de Las Americas...a nie znam ani jednego przypadku aby w tym konkretnym miejscu ktoś przywoził piach czy palmy z kontynentu. Kompleks Parque Santiago czy Villa Marquez leżą we władaniu prywatnym (a nie sądze aby właściciel był na tyle nierozsądny aby wozić się z piachem) Mare Nostrum? ..nie sądze..korporacja... ci to już wogóle. Palmy? Kaktusy, rośliny z Peninsuli?... nie-e... Powstała tak juz na bazie hodowlanej *roślinna w porozumieniu z ULL..dla całego kompleksu Americas winnica własnie... w Finca Las Floridas, przeszłoby coś przez moje łapy...a tu nawet plotek tych z lat 70' tych nie slyszalem.
6. Stary...nie płyñ Bavarią na Canarias...nie dasz rady! Tym bardziej że mówisz coś o charterach..czyli nie pływasz na co dzieñ !.... Wytumacz..na czym polega sezon żeglarski na Canarias? .. nie zrozumiałem wątku.
7. talar jak robisz wino przy średniej słonecznej 1780 GODZIN (!) w roku?..pod Wroclawiem. Jakie ono jest? Jaki masz pomysl aby aby zacząć macerować w zupełnie odmiennym terroir, sloncu 340 dni, słonym wietrze, kalimie ? Bo widzisz ja wino pije..chlam...malo gadam o winie..

Mam nadzieje że pomogłem. Troche porad i sugestii ale i konkretne info..wystarczy teraz spytac wujka googla..tylko dobrze stawjaj pytania..bo jak do tej pory stawiasz niewłaściwie i dostajesz odpowiedzi zupełnie z czapy...Wyobrarzasz sobie ile zabuliłbyś za konsulting w modnych tak teraz papuzich firemkach za to co wiesz po tym poscie? a i Tatko pisal szcerze i Dzidek i Camilo...oszcędzasz już na starcie. Nie odpisuj mi tu...jeśli chcesz coś mi udowadniać tak jak wcześniej innym pisz na prv. TU wystarczy..To czyste forum
¨...i¨ ?

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości