Witajcie Szczęściarze :)

Możesz się tu przedstawić innym użytkownikom i napisać co łączy cię z Wyspami Kanaryjskimi
marttinus
Gość
Gość
Posty: 2
Rejestracja: ndz, 5 sie 2012, 18:49

Witajcie Szczęściarze :)

Post autor: marttinus » sob, 9 mar 2013, 09:08

Mam na imię Marcin, mam 27 lat i bardzo się cieszę, że trafiłem na tą stronę. Od zawsze chciałem mieszkać w cieplejszym klimacie niż w Polsce, jak dla mnie nie da się tu żyć, wieczna deprecha. Byłam na Wyspach jak do tej pory tylko raz, ale ze względu na pogodę, wiem że chciałbym się tam zakorzenić na dłużej. Zastanawiam się tylko co ja mógłbym tam robić, na pewno zaczynam naukę hiszpanskiego w Polsce aby nie wyjechać zupełnie ciemny:) Chciałbym się zapytać czy ktoś może wie jak np. wygląda z sprawa z pracą dla kierowców autobusów na Gran Canarii, albo dla masażysty ? Będę bardzo wdzięczny za informacje. Pozdrawiam i chętnie nawiązałbym z Wami kontakt :)

Awatar użytkownika
camilozeta
Administrator
Administrator
Posty: 977
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 02:36
Kontaktowanie:

Re: Witajcie Szczęściarze :)

Post autor: camilozeta » sob, 9 mar 2013, 12:56

Hej
marttinus pisze:Zastanawiam się tylko co ja mógłbym tam robić
No właśnie, to jest ten problem :)
marttinus pisze:Chciałbym się zapytać czy ktoś może wie jak np. wygląda z sprawa z pracą dla kierowców autobusów na Gran Canarii, albo dla masażysty ?
Autobusy są obsadzone przez tubylców i nie sądzę, żeby łatwo było się tam wbić. Co do masażysty to pewnie już prędzej, gdzieś na południu przy hotelach pewnie coś można znaleźć.

Salu2
http://www.camilozeta.com/ - Podróżując przez życie...
Obrazek

marttinus
Gość
Gość
Posty: 2
Rejestracja: ndz, 5 sie 2012, 18:49

Re: Witajcie Szczęściarze :)

Post autor: marttinus » sob, 9 mar 2013, 15:22

Dziękuje Ci bardzo za odpowiedź, chciałbym sie jeszcze zapytać czy otwarcie własnej działalności z masażem miałoby jakiś sens w ogólne tzn. gabinet masażu, czy raczej lepiej szukać coś gdzies u miejscowych w hotelach itp. ?

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości