Zanim napiszesz

Wszystkie tematy związane z życiem na Kanarach
Awatar użytkownika
camilozeta
Administrator
Administrator
Posty: 974
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 02:36
Kontaktowanie:

Zanim napiszesz

Post autor: camilozeta » czw, 13 sty 2011, 15:58

Witam

Miło nam, że chcesz uczestniczyć w życiu naszego forum. Pisz śmiało, nie jesteśmy przesadnie surowi i rygorystyczni :) Poniżej znajdziesz kilka podstawowych reguł naszego forum. Miło będzie, jeśli się z nimi zapoznasz.
  • Zanim zadasz pytanie na forum użyj funkcji szukania, być może ktoś już zadał to pytanie wcześniej i uzyskał na nie odpowiedź.
  • Nie pisz postów używając tylko WIELKICH liter, to niezgodne z Netykietą.
  • Nie duplikuj postów, to znaczy nie zamieszczaj dwóch takich samych albo bardzo podobnych postów.
  • Nie pisz postów na temat firm. Ani negatywnych - bo nie chcemy tu z nikim walczyć, ani pozytywnych - bo będzie to uznane za kryptoreklamę. Z tego samego powodu nie pytaj tu o firmy, bo odpowiedź byłaby reklamą.
  • Jeśli szukasz firmy lub masz firmę i szukasz reklamy, skorzystaj z działu Polskie firmy na wyspach
  • Nie publikuj na forum ogłoszeń, z wyjątkiem działu Ogłoszenia.
Dla przypomnienia zamieszczam nasz regulamin:
  1. Rejestrując się na „Polonia Canarias” zgadzasz się na poniższe warunki.
  2. Każdy użytkownik ma prawo do posiadania wyłącznie jednego konta. W przypadku wykrycia, że ktoś posługuje się więcej niż jednym kontem zastrzegamy sobie prawo do zablokowania wszystkich kont użytkownika i poinformowania o tym innych użytkowników.
  3. Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że Twoje konto zostanie zablokowane, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu.
  4. Prosimy o nie pisanie postów DUŻYMI literami. Jest to sprzeczne z Netykietą i posty takie mogą zostać przez nas usunięte.
  5. Zgadzasz się, że „Polonia Canarias” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek jesli zajdzie taka potrzeba.
  6. Zgadzasz się na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale „Polonia Canarias” nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.
  7. Zgadzasz się nie publikować ogłoszeń na forum. Wszelkie niekomercyjne ogłoszenia można publikować jedynie w dziale "Ogłoszenia".
  8. Nasze forum przeznaczone jest wyłącznie dla osób fizycznych. Organizacje, firmy lub osoby prowadzące jakąkolwiek działalność nie są uprawnione do zakładania kont i publikowania wpisów zawierających jakąkolwiek formę reklamy lub kryptoreklamy z wyjątkiem publikowania wpisów w w dziale "Polskie firmy na wyspach", gdzie ogłoszenia są płatne i wymagają skontaktowania się z nami. Każda próba opublikowania w portalu lub na forum takiej reklamy lub kryptoreklamy może spowodować zablokowanie konta i usunięcie posta/wątku.
  9. Prosimy o nie umieszczanie danych osobowych w publikowanych postach.
  10. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastrzegamy sobie prawo do podejmowania decyzji w oparciu o nasze własne kryteria.
Pozdrawiam, Camilo
http://www.camilozeta.com/ - Podróżując przez życie...
Obrazek

Dziadu
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 164
Rejestracja: sob, 25 wrz 2010, 18:31

Re: Zanim napiszesz

Post autor: Dziadu » sob, 15 sty 2011, 00:01

Wow :? zaczynam się bać :wink:

estrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 172
Rejestracja: czw, 7 paź 2010, 15:27

Re: Zanim napiszesz

Post autor: estrella » sob, 15 sty 2011, 00:13

ja tez...
pozdrawiam
e.

Awatar użytkownika
camilozeta
Administrator
Administrator
Posty: 974
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 02:36
Kontaktowanie:

Re: Zanim napiszesz

Post autor: camilozeta » sob, 15 sty 2011, 00:27

Haha, a czego? Macie coś na sumieniu? Przecież napisałem że "nie jesteśmy przesadnie surowi i rygorystyczni" i to prawda :) Tu nie chodzi o normalnych ludzi, tylko o kombinatorów :)

Na prawie każdym forum jest taki post, więc uznałem, że może też u nas warto, żeby uniknąć nieporozumień.

Salu2
http://www.camilozeta.com/ - Podróżując przez życie...
Obrazek

estrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 172
Rejestracja: czw, 7 paź 2010, 15:27

Re: Zanim napiszesz

Post autor: estrella » ndz, 23 sty 2011, 19:23

witaj camilozeta,

ze takie forum to nie przedszkole, to jasna sprawa - musi byc komercjalne rozwiazanie dla ciebie, zadajesz sobie tez duzo wysilku.
Ale wiele "watkow" bylo dla mnie z"wat"pieniem, nie wiedzialam dokad z moimi informacjami.

Mimo to zabolalo z tym "sumieniem", ja lece czesto na wyspe, w tym tygodniu znowu,
tu sobie naprawde nie mozesz na "lewe"numery pozwolic, ja cenie i lubie ludzi tutaj.
Ale ja nie chce klepania po plecach, krotko tylko taka historia:
spotykam na ulicy dwie mlode Polki, piekne laski ale totalnie zalamane. Praca w Callcenter, nie wyplacona do poki nie ustawia sie horyzontalnie.
Pytanie :ile potrzebujecie na powrot do Polski? Nie poszly do pracy, wybielily mi chalupe,(to nie bylo potrzebna, bo mialam pomoc do domu), bilety kupione, Reina Sofia. Nigdy wiecej o nich nie slyszalam.
Ale chcialabym jak moja corka pojdzie w swiat, zeby jej tez tak kiedys pomogl, jak bedzie w potrzebie.
A kombinatorow to razem z Shark of Los Gigantes (kto wie to wie o kim mowie) nauczymy zeby im woda solna smakowala...

serdecznie -
estrella

Awatar użytkownika
camilozeta
Administrator
Administrator
Posty: 974
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 02:36
Kontaktowanie:

Re: Zanim napiszesz

Post autor: camilozeta » ndz, 23 sty 2011, 19:38

estrella pisze:Mimo to zabolalo z tym "sumieniem"
Hm... To źle, nie miało zaboleć, niczego złego na myśli nie miałem. To był żart, było tam nawet "haha" na początku.

Salu2
http://www.camilozeta.com/ - Podróżując przez życie...
Obrazek

Awatar użytkownika
kuba
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 121
Rejestracja: śr, 20 gru 2006, 21:48

Re: Zanim napiszesz

Post autor: kuba » ndz, 2 gru 2012, 09:44

Witam Kamilo i wszyscy tutaj piszący.. ha,ha..
Dawno mnie tutaj nie było, po prostu wsiąkłem w samo życie kanaryjskie po polsku.Minęło już pięć lat, jak moje marzenia się w pełni spełniły i zamieszkałem tutaj. Czy na stałe Być może, jednak nie jestem sam i muszę się liczyć też z więzami rodzinnymi.
Dlaczego o tym piszę tutaj?

- po prostu skusiła mnie "filozofia horyzontalna".

Pozdrawiam wszystkich 'kanaryjczyków' polskiego pochodzenia
i po prostu szanujmy się wzajemnie
bez zazdrości , nienawiści i podstępu.. czyli zostawmy politykę politykom. Oni już sobie nie radzą ze sobą i z nami i my z nimi. Po prostu wystarczy jak jesteśmy tylko tacy jacy jesteśmy, a nie lepsi i lepsi od innych.
k.

Awatar użytkownika
camilozeta
Administrator
Administrator
Posty: 974
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 02:36
Kontaktowanie:

Re: Zanim napiszesz

Post autor: camilozeta » ndz, 2 gru 2012, 10:09

Hej Kuba!

Fajnie, znowu Cie czytać, prawie rok minął :)

A co to "filozofia horyzontalna"?

Salu2
http://www.camilozeta.com/ - Podróżując przez życie...
Obrazek

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość