Skoki spadochronowe na Teneryfie

Wszystkie tematy związane z życiem na Kanarach
majamba
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontaktowanie:

Skoki spadochronowe na Teneryfie

Post autor: majamba » pt, 4 maja 2007, 20:41

Ktos z was mialby ochote poskakac? Super wrazenia nie do opisania...oczywiscie nie samemu...w tandemie z instruktorem...moj chlopak sie boi :oops: wiec nie mam z kim...miejsca do skokow sa na calej wyspie...ceny do uzgodnienia.Okolo 50 do 120euro...zalezy jak dlugi lot...z ponad 2000 metrow koszt to 120 i leci sie okolo 1,5h.za 70 euro 30min...itd...zamiezam zrobic kurs i latac sama.Jesli pracujecie jako recepcionisci to zapewne wiecie ze macie duzo taniej!!!zreszta jak wszystkie atrakcje na wyspie. ZAINTERESOWANI WSPOLNYMI SKOKAMI PISZCIE!!!POZDRO :D

STYRO
Stały bywalec
Stały bywalec
Kontaktowanie:

Post autor: STYRO » czw, 10 maja 2007, 12:32

Chyba masz na mysli parapente a nie spadochron, tydzien temy byl u nas miedzynarodowy festiwal paralotniarski Flypa, bylem, widzialem bylo super...
Pozdrawiam z Reus
STYRO

irc.wikkedwire.com port 6667 #polishpub

majamba
Nowicjusz
Nowicjusz
Kontaktowanie:

Post autor: majamba » czw, 10 maja 2007, 20:48

Niektorzy nie wiedza co to jest parapente wiec napisalam spadochron bo funkcja ta sama...tez bylam na plazy Socorro...ale tam nie skakalam...po drugiej stronie wyspy dluzej sie leci bo jest lepszy wiatr...polecam goraco...super wrazenia...jesli masz ochote znam kilku dobrych instruktorow

STYRO
Stały bywalec
Stały bywalec
Kontaktowanie:

Post autor: STYRO » wt, 15 maja 2007, 14:13

Spadochron to paracaídas, a parapente to po polsku paralotnia - roznica oooogromna.

Niestety, musze Cie zasmucic, ale latanie na "szmacie" mnie nie pociaga - zdecydowanie bardziej wole samoloty ;) http://www.styro.fotosik.pl

Mam nadzieje, ze znajdziesz kogos chetnego na loty z Toba.
Pozdrawiam z Reus
STYRO

irc.wikkedwire.com port 6667 #polishpub

Odpowiedz