Wlasnie wrocilem z fuerte :)

Wszystkie tematy związane z życiem na Kanarach
mateo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sob, 24 paź 2009, 17:55
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Wlasnie wrocilem z fuerte :)

Post autor: mateo » czw, 31 gru 2009, 19:36

Witam wszystkich wlasnie wrocilem z feurte zafascynowala mnie ta wyspa bylem juz wczesniej na teneryfie i gran canarii ale ta wydaje mi sie najbardziej dostepna dla turystow. mozliwosc bezposredniego kontaktu z oceanem. Bylem w Corralejo i bylo super. Plaze cieplo i cudowni usmiechnieci ludzie. Mysle sobie jednak ze gran canarai czy teneryfa jest lepsza do mieszkania na stale poniewaz wiecej mozliwosci pracy i mieszkania. Cudowne jest tez co dzieje sie na drogach wszyscy kierowcy przepuszczaja na pasach i nie tylko sa po prostu kulturalni ;) co u nas w polsce jest nierealne. Mam pytanie czy czesto tesknicie do kraju ? naprawde bym chcial tam zamieszkac i zyc w tym cieplym klimacie i takiej atmosferze spokoju. Nie wiem czy mi sie to uda ale napewno bede probowal chociaz wyjechac na pol roku zobaczyc jak bedzie czy dam rade. Jak radzicie gdzie najlepiej sprobowac. Wiem ze teraz jest kryzys ale musze spokojnie skonczyc licencjat 3 lata i dopiero moge myslec o wyjezdzie. Jak byscie mieli jakies rady ale czym chcieli sie podzielic i pomoc to prosze piszcze bede czekal z niecierpliwoscia na odpowiedzi. pozdrawiam wszystkich i trzymajcie sie tam cieplo na wyspach. Tez bym chcial tak jak Wy tam mieszkac. pozdrawiam :):)
<< Życie to ciągła podróż nigdy nie wiadomo dokąd nas zaprowadzi >>

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości