Strona 1 z 1

Wyjazd integracyjny?

: sob, 24 lut 2007, 11:03
autor: Target
Witam serdecznie całą miejscową społecznośc!
Organizuję wyjazd integracyjny dla firmy do Hiszpani.Jedną z propozycji są właśnie Wasze piękne wyspy.Czy ktoś z osób przebywających tam może udzielic kilku wskazówek,polecic miejsce,firmy organizujace aktywny wypoczynek typu offroad,quady,paintball itp. aktywności?Na tym etapie miejsce-wyspa jest naprawdę dowolna,oczywiście uwarukowana tylko i wyłącznie transportem(planowany lot).Może ktoś byłby chętny zając się takim przedsięwzięciem na miejscu?
Za wszystkie wskazówki i opinię dziękuję.
Pozdrawiam raz jeszcze
Jarek

: ndz, 25 lut 2007, 22:35
autor: kava
Na południu TF jest tego sporo, właśnie quady, gokarty i inne tego typu duperele - są specjalne biura podróży które organizują takie sprawy.

Kiedyś widziałam karawan jeepów robiący "ekstremalną" wycieczkę pod Teide. Ekstremalność polegała na tym, że jechali po asfalcie jeepami, a nie autobusem, jak reszta turystów :D

W Mojej Skromnej Nielubiącej Turystycznych Bzdetów Opinii, najfajniejszym sposobem na przygodę jest plecak na plecach i pięciodniowe zniknięcie w Caldera de Taburiente, ale cóż, jeszcze pracownicy pomyślą, że firma taka biedna i tnie koszty zamiast jakieś trendy quady i inny kitesurf ;)

: pn, 26 lut 2007, 14:46
autor: Target
No to rzeczywiście baardzo eksteremalna wyprawa:)Ale pozytywne jest to, że są takie biura.Nie znasz może jakiejś nazwy lub strony www takiej firmy u Was na miejscu?
Pozdrawiam i dziekuję za odpowiedź!

: pn, 26 lut 2007, 15:22
autor: kava

: pn, 26 lut 2007, 15:27
autor: Target
Dobrze miec potężnych przyjaciół:)
No i pomocną dłoń...
Pozdrawiam!

: wt, 27 lut 2007, 13:06
autor: kava

: sob, 3 mar 2007, 12:48
autor: Target
Bardzo ładne:)Coś takiego właśnie mi potrzeba:)Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki!