Proszę o radę mieszkańców Teneryfy :)

Wszystkie tematy związane z życiem na Kanarach
mateo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sob, 24 paź 2009, 17:55
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Proszę o radę mieszkańców Teneryfy :)

Post autor: mateo » sob, 24 paź 2009, 18:05

Witam wszystkich :) chciałem się dowiedzieć kilka rzeczy dotyczących życia na wyspie. Jestem obecnie studentem ekonomii ze Szczecina. Byłem już na wyspie raz ale w charakterze gościa na święta bożego narodzenia i zafascynowała mnie wyspa i ludzie :) do dziś nie mogę się zachwycić Loro Parkue :) Jeśli chodzi o języki to nie ma problemu bo znam bardzo dobrze angielski i dosyć dobrze niemiecki a obecnie uczę sie hiszpańskiego :) chciałbym po prostu wiedzieć co radzicie czy mam czego szukać na wyspie :) bedę w tym roku na fuertaventurze także na święta bożego narodzenia to popatrzę na wyspę z innego punktu widzenia :) aha i jeszcze jedno czy łatwo by mi było znaleść prace albo w hotelarstwie czy coś powiązanego z ekonomią . W tym roku będę miał certyfikat animatora hotelowego co myślę może pomóc. Czekam na Wasze rady i odpowiedzi na moje pytania :) Pozdrawiam wszystkich :) i trzymajcie się ciepło w tych ciepłych klimatach :)
Mateusz

paul2010jordan
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: wt, 3 sie 2010, 09:55
Lokalizacja: Irlandia/Newbridge/Gdynia

Re: Proszę o radę mieszkańców Teneryfy :)

Post autor: paul2010jordan » ndz, 26 wrz 2010, 19:02

:oops: :oops: :oops: :oops: niestety jak widac polonia nasza jest przez male:p:pisana , minol rok od dnia w korym rodak zadal pytania a tu nic jakby nikt na Teneryfie nie mieszkal. BRAWO polonio :oops: :oops: :oops: Pozdrawiam Cie kolego mam nadzieje ze juz zyjesz i mieszkasz na wyspach no....chyba ze nie byles dostatecznie odwazny.

Awatar użytkownika
kuba
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 121
Rejestracja: śr, 20 gru 2006, 21:48

Re: Proszę o radę mieszkańców Teneryfy :)

Post autor: kuba » ndz, 26 wrz 2010, 22:20

Czy Mateo to ksiądz, żeby mu ministranci na forum Polonia Canarias kartki przewracali?
pozdrawiam

Awatar użytkownika
camilozeta
Administrator
Administrator
Posty: 977
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 02:36
Kontaktowanie:

Re: Proszę o radę mieszkańców Teneryfy :)

Post autor: camilozeta » pn, 27 wrz 2010, 10:37

paul2010jordan pisze:niestety jak widac polonia nasza jest przez male:p:pisana , minol rok od dnia w korym rodak zadal pytania a tu nic jakby nikt na Teneryfie nie mieszkal. BRAWO polonio
Pisz przez jakie chcesz. Świetnie że się zarejestrowałeś, rozumiem więc, że teraz już wszystkie posty mogą liczyć przynajmniej na Twoją odpowiedź i żaden nie zostanie osierocony :)

Salu2
http://www.camilozeta.com/ - Podróżując przez życie...
Obrazek

mateo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sob, 24 paź 2009, 17:55
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Re: Proszę o radę mieszkańców Teneryfy :)

Post autor: mateo » wt, 28 wrz 2010, 19:27

niestety jeszcze nie udalo mi sie zamieszkac u Was na wyspach studiuje jestem dopiero na 2 roku :):) ale caly czas mysle o wyspach. Bede na fuerte na swietach bozego narodzenia i juz sie ciesze ze znowu zobacze to cudowne miejsce. Nie jestem ksiedzem nie nadawalbym sie poki co studentem ekonomii i od przyszlego roku mam nadzieje turystyki :) pozdrowienia dla calej Polonii trzymajcie sie cieplo :):)
<< Życie to ciągła podróż nigdy nie wiadomo dokąd nas zaprowadzi >>

paul2010jordan
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: wt, 3 sie 2010, 09:55
Lokalizacja: Irlandia/Newbridge/Gdynia

Re: Proszę o radę mieszkańców Teneryfy :)

Post autor: paul2010jordan » czw, 30 wrz 2010, 15:52

:D :D :D bede sie staral ,jak tylko bede mogl to pomoge kazdemu , jak juz na wyspach zamieszkam :D :D :D
Pare razy w zyciu mialem to szczescie i trafilem na bezinteresowna pomoc .
P O M A G A J C I E slowem i uczynkiem :D :D :D oplaca sie ,wierzcie mi :D :D :D
KARMA to jest to :D :D :D
Pozdrawiam was

mateo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sob, 24 paź 2009, 17:55
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Re: Proszę o radę mieszkańców Teneryfy :)

Post autor: mateo » wt, 19 paź 2010, 15:42

Chetnie bym sie wybral na wakacje od pracy na kanary powiedzcie jak wyglada sytuacja w tej chwili na wyspach czy jest dalej ciezko czy cos sie zmienia powoli . Praca napewno w hotelarstwie i tym podobne :) caly czas marze o kanarach jade na swieta to zobacze moze jak to wyglada troche ;p podrawiam wszystkich goraco :):)
<< Życie to ciągła podróż nigdy nie wiadomo dokąd nas zaprowadzi >>

Waldek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 191
Rejestracja: ndz, 18 sty 2009, 21:18
Lokalizacja: San Agustin / Gran Canaria

Re: Proszę o radę mieszkańców Teneryfy :)

Post autor: Waldek » pn, 25 paź 2010, 22:22

paul2010jordan pisze::oops: :oops: :oops: :oops: niestety jak widac polonia nasza jest przez male:p:pisana , minol rok od dnia w korym rodak zadal pytania a tu nic jakby nikt na Teneryfie nie mieszkal. BRAWO polonio :oops: :oops: :oops: Pozdrawiam Cie kolego mam nadzieje ze juz zyjesz i mieszkasz na wyspach no....chyba ze nie byles dostatecznie odwazny.
Witam Cię paul2010jordan.

Sprawa numer 1: To, że forumowicze nie odpowiadają na wszystkie posty ma prosty powód. Zadawane pytania są albo tak ogólne ( jak to u Was jest ? ), że nie wiadomo co w kilku zdaniach odpisać, lub pojawiają się pytania, tak często zadawane ( czy jest praca ?) , że wystarczy trochę tu poczytać i samemu znaleźć odpowiedź.

Sprawa numer 2: Na forum piszą różni ludzie. Wielu z nich od lat nie było w Polsce, wielu z nich nie uczęszczało do polskiej szkoły. Pisaniem wyrazu Polonia przez małe "p" tu nie zaszokujesz. Myślę, że krytykowanie kogoś za błędy ortograficzne, też byłoby nie na miejscu - a się zdarza .

Piszta co chceta :D Camilo jest wyrozumiałym cenzorem :D

Awatar użytkownika
camilozeta
Administrator
Administrator
Posty: 977
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 02:36
Kontaktowanie:

Re: Proszę o radę mieszkańców Teneryfy :)

Post autor: camilozeta » wt, 26 paź 2010, 05:27

Nie jestem cenzorem, nigdy nie bylem i nie bede. jedyne co usuwam to reklamy komercyjne coby nas tu nie zalalo i skrajnie chamskie posty moze jeszcze.

salu2
http://www.camilozeta.com/ - Podróżując przez życie...
Obrazek

estrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 172
Rejestracja: czw, 7 paź 2010, 15:27

Re: Proszę o radę mieszkańców Teneryfy :)

Post autor: estrella » wt, 26 paź 2010, 23:09

halo mateo,
jak bedziesz na swieta na Fuerteventurze to wypytaj sie w clubie - hotelu "Robinson" i "Aldiana"/luxusowe miejsca, sa obok siebie, super atmosfera
Tam zatrudniaja bardzo duzo animatorow - dla doroslych i dla dzieci, bylo tak jak tam bylam, ze bylo wiecej animatorow jak dzieci, mlodziezy, ktorzy maja tam opieke i zajecia caly dzien, rodzice maja wolne zeby grac w tenisa, pojsc na massage itp.
Jezyk niemiecki
pozdrawiam

Waldek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 191
Rejestracja: ndz, 18 sty 2009, 21:18
Lokalizacja: San Agustin / Gran Canaria

Re: Proszę o radę mieszkańców Teneryfy :)

Post autor: Waldek » śr, 27 paź 2010, 06:44

camilozeta pisze:Nie jestem cenzorem, nigdy nie bylem i nie bede. jedyne co usuwam to reklamy komercyjne coby nas tu nie zalalo i skrajnie chamskie posty moze jeszcze.

salu2
Camilo - nie chciałem Cię urazić. Naturalnie powinienem napisać admin lub moderator wpisów + :wink: = admin. Już chyba lepiej?

Awatar użytkownika
camilozeta
Administrator
Administrator
Posty: 977
Rejestracja: pn, 22 maja 2006, 02:36
Kontaktowanie:

Re: Proszę o radę mieszkańców Teneryfy :)

Post autor: camilozeta » śr, 27 paź 2010, 07:07

Waldek pisze:Camilo - nie chciałem Cię urazić.
Nie uraziłeś, wolałem jednak aby to było jasne dla wszystkich :)

salu2
http://www.camilozeta.com/ - Podróżując przez życie...
Obrazek

Odpowiedz

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości